• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - problemy techniczne

Pytanie

Witajcie.
Kupiłem wczoraj w Geant grę Soldner z serii Extra klasyka" Zainstalowałem i w trybie off-line działa bez zarzutu. Ale mam problem z wejściem w tryb on-line, a właściwie nie mogę wejść w niego wcale. Nie ma ikonki "utwórz konto", a po wejściu w zakładkę on-line wyświetla komunikat "Portal nie został zainicjalizowany" (chyba zainicjowany być powinno, ale nieważne).
Czy ktoś może mi pomóc? Ta gra powstała przede wszystkim do gry on-line i w tym trybie chciałbym grać.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.11.2005 o 14:55, dr.x napisał:

Jestem z -(Czech Republic ) niemam Polski klavisz, to napisze tak jakosz - chcialem bym wiedziec, co jest wsystko v opakovaniu(produktu
) tej gry SOLDNER - Jest tam - Sodner Secret Wars i data disk Marine Corps na danym jedinym CD ??? a jest tam CD KEY
do gry , ktury sieu wklada(wpisuje ) v grze ?? , czy jest to innaczej zrobjone i jak ?, bo jezeli jest CD key tak
to mozna ten oto CD key zapisac po zainstalovaniju patche SOLDNERA SSW ver. 33628 originalu (nie Polskie ) gry i
mozna by bylo po problemu!!! - ja chce kupicz tej oto gre jusz dlugo i u vas jest tanie.. Ja mam v domu ver. Deutche
a English a chce do tej gry wpisacz CD key z Polska gry .
Chcialem bym z kimcz pogadacz o tom problemu , to mi idze lepjej
- mam ICQ 318-671-817 , NetMeeting , i SKYPE - my nick is : doktorx1234 - przes microfon Dzienki za chentnych


No to chyba masz niezbyt orginalne te wersje? Ale jak kupisz w Polsce to będzie orginał jak by nie patrzeć. Ale poczytaj sobie ten temat - jest z polską wersją parę problemów.
Polska wersja zawiera podstawowy SSW, Marine Corps i dwa CD keye do nich. Ale nie jestem pewien, czy działają z wersją angielską czy niemiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 14:59, StaQ napisał:

Witam. Postanowiłem napisać do pomocy technicznej, więc oto co mi napisali (imho rotfl :)):
>Dziękujemy za skontaktowanie
się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD Projekt.
>
>Informujemy, iż w chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną
problemu. Jak najszybciej postaramy się wypuścić >odpowiednią poprawkę naprawiającą tę niedogodność. O pojawieniu się
odpowiedniej łatki poinformujemy na >naszej stronie internetowej.

Swoją drogą parę postów temu (czyt. 18 października)
napisali że wiedzą już co jest przyczyną problemu :). Czy nie mogli po prostu wydać wersji angielskiej?



Wiesz co mi odpisali jak ja wysłałem maila? Dokładnie to samo... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak czytalem ten temat i wjem o problemu - moja wersija jest nie original ale s Polskim CD i CD key by wsystko mialo spravnie dzialac , bo CD key sieu rejestruje na gluwnym serweru gry a puki jest spravny to gra wchodzi na Liste Serwerow a pak jusz grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludziska! Zastanawia mnie jeden fakt (soldnera sobie już odpuściłem, bo czekam na patcha, wam też polecam zakup dopiero jak wyjdzie patch bo przez multi sobie nie pogracie póki co :) ), otóż czemu każdy z cd-key''ów jest przedzielony dokładnie w połowie PRZECINKIEM?! Czy widział ktoś kiedyś przecinek w CD-KEY''u?! I dlaczego tylko tak to działa przy wpisywaniu w grze? Dziwny jest ten świat, czekam na odpowiedzi/ sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2005 o 15:58, dr.x napisał:

tak czytalem ten temat i wjem o problemu - moja wersija jest nie original ale s Polskim CD i CD key by wsystko mialo
spravnie dzialac , bo CD key sieu rejestruje na gluwnym serweru gry a puki jest spravny to gra wchodzi na Liste Serwerow
a pak jusz grasz


Zwróć uwagę czy cd-key do Twojej wersji wygląda wg. modelu tak:
XXXXX-XXXXX,XXXXX-XXXX (UWAGA! Tam jest celowo przecinek (vide mój post wyżej))
Oraz sprawdź czy potrzebujesz cd-key''a zarówno do Soldner:Secret Wars jak i do Soldner:Marine Corps.
Póki co radzę jednak Ci się wstrzymać z zakupem, dopóki polski wydawca nie wypuści łatki do polskiej wersji gry, która jest stanowczo skopana (błędy i spolszczenie, rotfl), aby uniknąć ewentualnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, spolszczenie...
Taki przykład: Słowa "You have been owned" zostały przetłumaczone jako.... "Stałeś się... moją... własnością..." ROTFL!!!!!
Ale całe szczęście są tylko podpisy, głosy sa orginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2005 o 15:58, dr.x napisał:

tak czytalem ten temat i wjem o problemu - moja wersija jest nie original ale s Polskim CD i CD key by wsystko mialo
spravnie dzialac


z Czech, tak?
hmmm...... powitałabym serdecznie na forum...
no ale !
mimo wszystko!
wstąpić tylko po to , żeby się piratem chwalić? :(

-1.....

_____________

O ČEM SE ZDE NEPÍŠE/CO SE NESMÍ
propagování pirátství - je zakázáno propagovat pirátství, ať už se jedná o linkování stránek s nelegálním obsahem (soubory, linky na warez), přímé linky na nelegální soubory, umísťování nabídek zkopírování her, jakoukoliv podporu pirátství včetně nabádání k pirátění, chlubení se vlastněním nelegálních verzí programů a her. Diskuze o obecném tématu nelegálního kopírování není zakázána, nicméně ohledně toho tématu už snad bylo řečeno vše a další diskuze jsou jen omíláním starých známých faktů.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


OMLUWA dla wszystkich i TYHE (moderator) - niechcialem poburzycz i zlamacz przepisow
- nepisalem tutaj po to , żeby się piratstwem chwalić!!!, tylko po to že bym chciel uruchomič tej oto gry po zakupu originalu, bez opisanych problemuv s ONLINE graniem . Proto pisalem o tym , že by mozna pomoglo opatchovanie Polska gry znovu patchem verziji 33628 z orig serveru JoWooD
( http://soldner.jowood.com/?WeaponID=10813&lang=en&SWS_info=1&RubrikIdentifier=7779#1 )
- což nie jest piratstvo a moglo by to funkcionovacz , ale tylko dla Soldner Secret Wars (nie Marine Corps ) a mogli by ludzie v Polsce grač tej oto gry ONLINE do puki by niebyl zrobjony opravny patch Polski dlla obuch gier ( I Marine Corps ).

for StaQ- ten przeczinek jest tylko u Marine corps a to ve wsistkich verzijach Polska , Niemiecka i innych , u Secret Wars nie jest przecinek ( prawda ??). Ja bym tej oto gry chcial moc moc moc original a jade do Ppolski tylko dla tego - u nas ta oto gra jest za 1200,- Kč - na wasze jest to 162 PLN.
a ja u vas widze takou akcije 1+1=3, ale niewiem , czy to jest i tak , že weze sobie : 1 (soldner ) + 1 (soldner) = 3 gry ( soldner ) bo moji znajomi tecz chcou tej oto gry bardzo :-) wie ktocz jak to jest ?? Dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ano dobrze, że społeczność Soldnera rozrośnie się w Czechach. Bardzo potrzeba nowych ludzi. No i tak, jeszcze raz podkreślę, że po zakupie polskej wersji drx będzie miał orginał. A że nie w pełni sprawny? No to chyba nie do niego pretensje...
Całe szczęście ja kłopoty z Soldnerem mam z za sobą. Tylko... Czy CD Projekt skontaktował się z dewloperem? Wątpię... A szkoda, bo to najprostrze wyjście... Ale rozumiem, gra tylko za 20 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2005 o 08:07, matrix33 napisał:

Ano dobrze, że społeczność Soldnera rozrośnie się w Czechach. Bardzo potrzeba nowych ludzi. No i tak, jeszcze raz podkreślę,
że po zakupie polskej wersji drx będzie miał orginał. A że nie w pełni sprawny? No to chyba nie do niego pretensje...
Całe
szczęście ja kłopoty z Soldnerem mam z za sobą. Tylko... Czy CD Projekt skontaktował się z dewloperem? Wątpię... A szkoda,
bo to najprostrze wyjście... Ale rozumiem, gra tylko za 20 PLN...


Tak za te oto cene - i widzalem 13.90 PLN :-) to jest nie do odmluwienia - u was jest u gier poprostu wsistko o 50 % tansze - no ide do tej Waszej gry i kdyby nie chodzila spravnie , ja jusz cosz chyba wymysle a podam opisanie , jak to zrobicz aby spravnie chodzilo :-) - u nas ani niejest fora na Soldnera a taka to dobra gra (kiedy wsystko idze tak jak ma ) - problemy tachniczne jou zrzucajou v dul i ona tego nizaslugule , dla mnie jest gratelniejsza niesz Battlefield 2 (wiencej zabawy i Funny Talking , rozwalona krajina jak na polu walki , dobre bronie i wiele innego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy CIe dobrze rozumiem, ale jesli chcesz grac w Soldnera przez Internet to musisz miec orginalny klucz (CD-KEY). Powinien on dzialac dla kazdej wersj jezykowej. Mozesz zatem kupic gre w polsce i uzyc klucza (CD-KEY) to zainstalowania innej wersj jezykowej (na przyklad angielskiej lub czeskiej) do ktorej sa aktualne patche.
Jesli jednak instalujesz inna wersje jezykowa to NIE mozesz uzywac crack bo nie bedzie dzialac. (mozesz sprobowac uzyc plyty z polskiej wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2005 o 15:50, Xantus napisał:

Nie wiem czy CIe dobrze rozumiem, ale jesli chcesz grac w Soldnera przez Internet to musisz miec orginalny klucz (CD-KEY).
Powinien on dzialac dla kazdej wersj jezykowej. Mozesz zatem kupic gre w polsce i uzyc klucza (CD-KEY) to zainstalowania
innej wersj jezykowej (na przyklad angielskiej lub czeskiej) do ktorej sa aktualne patche.
Jesli jednak instalujesz inna
wersje jezykowa to NIE mozesz uzywac crack bo nie bedzie dzialac. (mozesz sprobowac uzyc plyty z polskiej wersji)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 17.11.2005 o 15:50, Xantus napisał:

Nie wiem czy CIe dobrze rozumiem, ale jesli chcesz grac w Soldnera przez Internet to musisz miec orginalny klucz (CD-KEY).
Powinien on dzialac dla kazdej wersj jezykowej. Mozesz zatem kupic gre w polsce i uzyc klucza (CD-KEY) to zainstalowania
innej wersj jezykowej (na przyklad angielskiej lub czeskiej) do ktorej sa aktualne patche.
Jesli jednak instalujesz inna
wersje jezykowa to NIE mozesz uzywac crack bo nie bedzie dzialac. (mozesz sprobowac uzyc plyty z polskiej wersji)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 17.11.2005 o 15:50, Xantus napisał:

Nie wiem czy CIe dobrze rozumiem, ale jesli chcesz grac w Soldnera przez Internet to musisz miec orginalny klucz (CD-KEY). --- tak jest ( myslisz sprawnie )- inaczej jestza nie original CD KEY BANN


Powinien on dzialac dla kazdej wersji jezykowej. Mozesz zatem kupic gre w polsce i uzyc klucza (CD-KEY) do zainstalowania innej wersj jezykowej (na przyklad angielskiej lub czeskiej) do ktorej sa aktualne patche - tak jest (myslisz sprawnie ) poprostu uzyc spravne patche dla funkcijonowania tej oto gry, i nie do zainstalovania , tylko do vejscza v gre (klucz sieu dawa v menu po zainstalovaniu a spuscieniu gry, kiedy vybierasz czy ONLINE , LAN , SINGL gra ...)

Dnia 17.11.2005 o 15:50, Xantus napisał:

Jesli jednak instalujesz inna wersje jezykowa to NIE mozesz uzywac crack bo nie bedzie dzialac. (mozesz sprobowac uzyc plyty z polskiej wersji) - tak by moglo teoretycznie bycz v porzondku - niemam original CD key i niemoglem zprobovac, pozatym ten ostatnij patch ver. 33628 by mnial funkcionovacz jak pro Soldner MArine Corps , tak Soldner Secret Wars a pro vsistkie jenzykowe verzije tej gry i dla POLSKE (bo jest tak pisane) - warto zprobowacz : na original serveru JoWood jest napisane dokladnie to : Retail Patch v33628 (April 4th, 2005)


A new multilanguage patch is available that will update the retail version of "Soldner - Secret Wars", "Soldner - Reloaded" and "Soldner - Marine Corps" to v33628.
This patch needs to be installed to be able to connect and play on the official servers.

Important Installation Note:
The update includes all previous changes. You only need to install patch v33628. If you have any kind of mods installed, please remove them before installing the update otherwise Soldner''s Anti Cheat Tool WACHE will take actions.
We recommend to do a fresh installation of Soldner and then apply the patch v33628.

Download Links: Patch v33628 (320 MB)

Wyzdwiglem bym toto - A new multilanguage patch is available that will update the retail version of "Soldner - Secret Wars", "Soldner - Reloaded" and "Soldner - Marine Corps" to v33628.
This patch needs to be installed to be able to connect and play on the official servers.---- tu jest poprostu vsystko rzecone to jest dla wsistkich GIER Soldner na swiecze :-)
to by moglo vsystko ve spravie Multiplayera v Polsce zmienicz to juz jest trzeba zprobowacz -
patch jest na tom LINKU JoWooD

http://soldner.jowood.com/?WeaponID=10813〈=en&SWS_info=1&RubrikIdentifier=7779#1

powodzenia i dajcze info jak poslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2005 o 15:50, Xantus napisał:

Nie wiem czy CIe dobrze rozumiem, ale jesli chcesz grac w Soldnera przez Internet to musisz miec orginalny klucz (CD-KEY).
Powinien on dzialac dla kazdej wersj jezykowej. Mozesz zatem kupic gre w polsce i uzyc klucza (CD-KEY) to zainstalowania
innej wersj jezykowej (na przyklad angielskiej lub czeskiej) do ktorej sa aktualne patche.
Jesli jednak instalujesz inna
wersje jezykowa to NIE mozesz uzywac crack bo nie bedzie dzialac. (mozesz sprobowac uzyc plyty z polskiej wersji)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oprawa blendu odpowiedzi - strona gram.pl neibyla funkczna

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wiem czy CIe dobrze rozumiem, ale jesli chcesz grac w Soldnera przez Internet to musisz miec orginalny klucz (CD-KEY). - tak jest ( myslisz sprawnie )- inaczej jestza nie original CD KEY BANN

Powinien on dzialac dla kazdej wersji jezykowej. Mozesz zatem kupic gre w polsce i uzyc klucza (CD-KEY) do zainstalowania innej wersj jezykowej (na przyklad angielskiej lub czeskiej) do ktorej sa aktualne patche - tak jest (myslisz sprawnie ) poprostu uzyc spravne patche dla funkcijonowania tej oto gry, i nie do zainstalovania , tylko do vejscza v gre (klucz sieu dawa v menu po zainstalovaniu a spuscieniu gry, kiedy vybierasz czy ONLINE , LAN , SINGL gra ...)

Jesli jednak instalujesz inna wersje jezykowa to NIE mozesz uzywac crack bo nie bedzie dzialac. (mozesz sprobowac uzyc plyty z polskiej wersji) - tak by moglo teoretycznie bycz v porzondku - niemam original CD key i niemoglem zprobovac, pozatym ten ostatnij patch ver. 33628 by mnial funkcionovacz jak pro Soldner MArine Corps , tak Soldner Secret Wars a pro vsistkie jenzykowe verzije tej gry i dla POLSKE (bo jest tak pisane) - warto zprobowacz : na original serveru JoWood jest napisane dokladnie to :

Retail Patch v33628 (April 4th, 2005)
A new multilanguage patch is available that will update the retail version of "Soldner - Secret Wars", "Soldner - Reloaded" and "Soldner - Marine Corps" to v33628.
This patch needs to be installed to be able to connect and play on the official servers.

Important Installation Note:
The update includes all previous changes. You only need to install patch v33628. If you have any kind of mods installed, please remove them before installing the update otherwise Soldner''s Anti Cheat Tool WACHE will take actions.
We recommend to do a fresh installation of Soldner and then apply the patch v33628.
Download Links: Patch v33628 (320 MB)

Wyzdwiglem bym toto - A new multilanguage patch is available that will update the retail version of "Soldner - Secret Wars", "Soldner - Reloaded" and "Soldner - Marine Corps" to v33628.This patch needs to be installed to be able to connect and play on the official servers. ---- tu jest poprostu vsystko rzecone to jest dla wsistkich GIER Soldner na swiecze :-)
to by moglo wsystko we spravie Multiplayera v Polsce zmienicz , to juz jest trzeba zprobowacz -
patch jest na tom LINKU JoWooD

http://soldner.jowood.com/?WeaponID=10813〈=en&SWS_info=1&RubrikIdentifier=7779#1

powodzenia i dajcze info jak poslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2005 o 00:10, wizart napisał:

Matrix 33 pod jakim nickiem grasz online? Czy moze to jest Twoj nick wlasnie < Matrix>

Gram jako Matrix33. Spotkałem raz gracza o nicku Matrix bez cyfr. A Ty?
Na razie idzie mi dość słabo, jako, że to gra inna niż poprzednie, w które grałem. Ale robię zauważalne postępy. Duże znaczenie ma znajomość broni i sposobu celowania.
Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2005 o 18:02, Vidmol napisał:

Jak zrobić żeby kamra podążała za pojazdem jak w GTA, a nie stała w miejscu jak się skręca?

Musisz to kontrolować myszką. To jest "symulacja" kierunku patrzenia kierowcy, który nie musi być zgodny z kierunkiem jazdy. Szczególnie ważne jest to dla pojazdów uzbrojonych z wieżyczką, gdzie kierunek patrzenia to również kierunek, w jakim zwrócona jest broń. Do tego można się przyzwyczaić, a nawet po jakimś czasie odnaleźć zalety tego stylu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2005 o 09:46, Vidmol napisał:

TAK JASNE !! W samolotach też tak jest?

Szczerze mówiąc nie wiem. Nie latam samolotami, bo nie mam joysticka (i poza tym jakoś... nie jestem w typie pilota). Mogę tylko przypuszczać, że tak.
Dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystkie próby skończyły się fiaskiem! Myślę, że nie do końca problem został rozwiązany skoro nikomu oprócz kolegi matrix33 nie udało się tej gry uruchomić! Osobiście uważam, że nie po to kupuje człowiek grę, żeby musiał tak kombinować aby ją uruchomić!!
Ukłon w stronę CD-Project - TROSZKĘ SZACUNKU DLA SWOICH KLIENTÓW!!!!!!!
Wstyd, żeby tak długo pracować nad patchem!!
Pozdrawiam forumowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować