• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - problemy techniczne

Pytanie

Witajcie.
Kupiłem wczoraj w Geant grę Soldner z serii Extra klasyka" Zainstalowałem i w trybie off-line działa bez zarzutu. Ale mam problem z wejściem w tryb on-line, a właściwie nie mogę wejść w niego wcale. Nie ma ikonki "utwórz konto", a po wejściu w zakładkę on-line wyświetla komunikat "Portal nie został zainicjalizowany" (chyba zainicjowany być powinno, ale nieważne).
Czy ktoś może mi pomóc? Ta gra powstała przede wszystkim do gry on-line i w tym trybie chciałbym grać.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja wpisywałem cd-key`e w takiej kolejności:

1. Soldner – klucz produktu ( xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx)
2. Soldner – klucz CD (secretwars) (xxxxx-xxxxx,xxxxx-xxxxx)
3. Soldner – klucz CD (marinecorps) (xxxxx-xxxxx,xxxxx-xxxxx)
i wszystko jest OK

A jeśli masz dalej problem z kluczami to zgłoś go do działu pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

na szczęscie udało mi sie wreście wpisać kod i wszystko działa.tylko mam pytanie, jak pierwszy raz zginołem w singleplayer i miałem karabint itd. teraz jak gram w inną misje to niczego nie mam nawet noża,czy tutaj można kupować bronie czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2006 o 09:33, White-One napisał:

if you still get problems with the cd key, plz contact me in the official forum!
via pm and i can check your key

Thanks White-One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2006 o 09:33, White-One napisał:

if you still get problems with the cd key, plz contact me in the official forum!
via pm and i can check your key

Now I didn''t have problem with cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej ludzie mam problem
juz moge zalozyc konto ale pisze ze nie moze sie poloczyc z serwerem i mowia abym sprawdzil polaczenie z netem ale przecie mam wszystko dobrze ustawione w opcjach i net mi dziala normalnie. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2006 o 22:14, MatejM napisał:

Ej ludzie mam problem
juz moge zalozyc konto ale pisze ze nie moze sie poloczyc z serwerem i mowia abym sprawdzil
polaczenie z netem ale przecie mam wszystko dobrze ustawione w opcjach i net mi dziala normalnie.
Co robic?

Jeżeli masz firewalla to go koniecznie wyłącz. Firewall blokuje dostęp do Portalu, a bez niego nie ma gry on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 22:06, matrix33 napisał:

> Ej ludzie mam problem
> juz moge zalozyc konto ale pisze ze nie moze sie poloczyc z serwerem i mowia abym sprawdzil

> polaczenie z netem ale przecie mam wszystko dobrze ustawione w opcjach i net mi dziala
normalnie.
> Co robic?
Jeżeli masz firewalla to go koniecznie wyłącz. Firewall blokuje dostęp do Portalu, a bez niego
nie ma gry on-line


Aaaaaaaah!!!!! No tak miałem wyłączonego firewall''a, a myślałem, że sprawdziłem wszystko... Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2006 o 17:38, MatejM napisał:

> > Ej ludzie mam problem
> > juz moge zalozyc konto ale pisze ze nie moze sie poloczyc z serwerem i mowia abym
sprawdzil
> > > > polaczenie z netem ale przecie mam wszystko dobrze ustawione w opcjach i net mi dziala

> normalnie.
> > Co robic?
> Jeżeli masz firewalla to go koniecznie wyłącz. Firewall blokuje dostęp do Portalu, a bez
niego
> nie ma gry on-line

Aaaaaaaah!!!!! No tak miałem wyłączonego firewall''a, a myślałem, że sprawdziłem wszystko...
Dzięki!


Edit:zamiast wyłączonego, WŁĄCZONEGO! To zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2006 o 17:39, MatejM napisał:

> > > Ej ludzie mam problem
> > > juz moge zalozyc konto ale pisze ze nie moze sie poloczyc z serwerem i mowia
abym
> sprawdzil
> > > > > polaczenie z netem ale przecie mam wszystko dobrze ustawione w opcjach
i net mi dziala
> > > > normalnie.
> > > Co robic?
> > Jeżeli masz firewalla to go koniecznie wyłącz. Firewall blokuje dostęp do Portalu,
a bez
> niego
> > nie ma gry on-line
> > > Aaaaaaaah!!!!! No tak miałem wyłączonego firewall''a, a myślałem, że sprawdziłem wszystko...

> Dzięki!

Edit:zamiast wyłączonego, WŁĄCZONEGO! To zmienia postać rzeczy.


Cieszę się, że pomogło. Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Wczoraj zakupiłem sobie Soldner - Złota Edycja i mam taki oto mały problem:
Otóż zainstalowałem gre wszystko było wporzo, włanczam sobie, mija intro itd. i pojawia się ładowanie.
Pasek ładowania dochodzi do końca a gra się nadal nie włancza. Próbowałem ją 2 razy przeinstalować tą gre i dalej nic.Prosze o pomoc. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam Wszystkich Serdecznie!Mam problem z zainstalowaniem gry Soldner-Złota edycja.instaluje mi sie ona sama,bez mozliwosci wpisania gdziekolwiek kodow-kluczy,i niby wszystko jest ok,ale gdy klikam na ikone uruchomienia to komputer mi sie po prostu resetuje i na tym koniec!niewazne czy probuje uruchomic z ikony na pulpicie,czy z menu start.prosze o jakakolwiek pomoc z tym problemem.Nigdzie na forum nie moge znalezc odpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam proble z ta gra.Otóż gdy wlaczam gre Soldner Ziemia robi mi sie ciemna nie ma tekstur ziemi.Mam G-Force Mx 440 i 256 ramu i 1.3 Ghz.Nawet instalowalem sterownik DirectX te kture sa Soldnerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem. Kiedys niemoglem sie zalogowac chodziłem po rużnych stronach i cos znalazlem czeba było zainstalowac patch jakis tam i multiplayer fix co jest na gram.pl kiedy to zainstalowałem to wszystko chodziło. Teraz niedawno miałem formata chce zainstalowac sobie gre instaluje patcha zainstalowałem multiplayer fix ( ten co został po tamtym razie który został przezemnie nagrany na dyskietke) i jak chce się połonczyc do jakiegos serwa to wyskakuje bład ze costam jest uszkodzone i ze mam przeinstalowac patch multiplayerowy a jak chce go sciagnac z gram.pl przez flash geta to pisze cały czas 0% a jak klikam to sie jakaś dziwna strona włancza. Czy ktoś zna jakąś stronę skąd morzna dobry multiplayer fix sciągnąć? do polskiej wersji językowej. Aha a reinstal już prubowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem jest następujący:
System zabezpieczający tuż po instalacji stwierdził, że plik "soeldnersecretwars.exe" został zmodyfikowany i nie uruchamia gry, żądając ponownej instalacji. Oczywiście, nie muszę chyba mówić, że nic to nie pomogło. Nie wiem, czemu nie chce działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć. Mam nadzieję, że ktoś raczy odpisać mi na ten problem.

Otóż zakupiłem grę Soldner:Złota Edycja z serii Nowa ExtraKlasyka.
Po instalacji uruchamiam grę, lecz wyskakuje komunikat
System zabezpieczający (blablabla) musisz ponownie uruchomić komputer.
Więc uruchamiam ponownie, lecz nagle wyskakuje mi BlueScren of Death! Trwa to przez ułamek sekundy, lecz to wystarczy, bym został zmuszony do wyboru pomiędzy "ostatnią działającą konfiguracją", "uruchom system normalnie" i "trybem awaryjnym"... Wybieram to pierwsze (normalne uruchomienie powoduje kolejny (w dodatku ten sam) błąd. Pierwsza opcja pozwala mi ujrzeć pulpit, lecz gdy tylko włączam grę, znowu system zabazpeczeń przemawia mi:
System zabezpieczający (blablabla) musisz ponownie uruchomić komputer.
Nietrudno zgadnąć, że tu koło się zamyka. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?
Moja specyfikacja (komputera) to:

PentiumIV (sku*wysyn) 2,40 GHz
Nvidia GeForce 7300 GT 512MB VRAM
1024 MB RAM
Windows XP SP3.

To chyba wystarczy. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem z więźniami (zakładnikami) gy chcę ich uwolnić nie mogę strzelać i biegają jak głupi i nie chcą za mną chodzić co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak zmienić wersję gry, ponieważ na serwerach grać nie mogę. Zarejestrowałem się już i gdy włączam jakiś serwer wyświetla mi, że mam zaktualizować wersję gry i że coś jest w pasku star. Nie mogę tego zrozumieć. Proszę o pomoc. Jeśli pomorze czyjaś odpowiedź ustawie jako najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować