Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Gry na żądanie" bez nowości

8 postów w tym temacie

Wbrew pozorom ten nius ^^ mało mnie obszedł poza ostatnim zdaniem :D ale o tym dlaczego za chwile.
O tuż ściąganie gier z XBL i od razu zapaliła się czerwona lampa z napisem " Blokada regionalna" więc dla "nas" chwilowo to po prostu z chodzi na dalszy plan.
"Warto również pamiętać, że w Polsce usługa może podlegać blokadzie regionalnej, ponieważ ciągle nie ma u nas legalnie działającego Xbox Live."
No to wiemy ale dalej mnie zaciekawiło...
" Microsoft Polska obiecał, że poda więcej informacji na ten temat w sierpniu lub wrześniu br. "
Czyżby nasze kochane hamburgery przypomniały sobie o takim malutkim kraju jak Polska ;]
Pożyjemy zobaczy, pożyjemy zobaczmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie wiadomo jak to będzie, ale w gruncie rzeczy i tak XboX''a nie posiadam więc nie robi to na mnie wielkiego wrażenia, ale jedynym plusem jest to że nie podlega premierowych tytułow bo to by była znów przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiery tytułowe byłyby super ale końcu zawsze można sobie poczekać. Nie wiem jak to będzie działać na 100%.
A co do ostatniego zdania to czekam. Po prostu czekam i liczę na to że w końcu dadzą nam polskiego live ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierowe gry są w każdym sklepie.. klasyczne tytuły często nie są zamawiane przez sklepy i BARDZO ciężko je dostać (zostają używki na allegro). Więc to mnie cieszy nawet i na razie wystarczy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, polega to na ściąganiu gier z neta...z tym, że za opłatą. Czysta hipokryzja ;D. Poza tym chyba lepiej ruszyć cztery litery, pójść do sklepu i dostać egzemplarz razem ze wszystkimi książeczkami. A zwykle jest co poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować