Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łączna sprzedaż konsol Nintendo

13 postów w tym temacie

a ja nie rozumiem jak mozna kupic wii albo DS/DSi pomijajac 2-3 gry na obu konsolach nie ma w co grac;p no chyba ze bawi kogos skakanie na nartach przed telewizorem ew ogladanie 50 raz mario w malym samochodziku... ja tego nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 14:37, gram_virus666 napisał:

a ja nie rozumiem jak mozna kupic wii albo DS/DSi pomijajac 2-3 gry na obu konsolach
nie ma w co grac;p no chyba ze bawi kogos skakanie na nartach przed telewizorem ew ogladanie
50 raz mario w malym samochodziku... ja tego nie rozumiem :)

Ja ten sam problem mam z grami na X360/PS3, bo pomijając kilka gier zupełnie nie ma w co grać... chyba, że ktoś lubi rozbryzgujące się na ekranie flaki, albo gry sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 14:37, gram_virus666 napisał:

a ja nie rozumiem jak mozna kupic wii albo DS/DSi pomijajac 2-3 gry na obu konsolach
nie ma w co grac;p no chyba ze bawi kogos skakanie na nartach przed telewizorem ew ogladanie
50 raz mario w malym samochodziku... ja tego nie rozumiem :)



eeee.. to chyba mało interesujesz się rynkiem gier na DS''a. Z "marszu" mogę rzucić trochę więcej niż 3 gry (bez tytułu Mario) jak np. Dragon Quest IV i V, masa "Pokemonów", Professor Layton and the Curious Village, The Legend of Zelda: Phantom Hourglass oraz nadchodzące Spirit Tracks, kilka gier z nazwą Final Fantasy w tytule, Metroid Prime Hunters, Nintendogs, GTA: Chinatown Wars, Sonic Rush i masa innych gier.
Sam niedawno kupiłem DS''a i nie wiem jaką następną grę kupić xD taki jest ich ogrom.
A co do gier z Mario, sam myślałem że to popierdułki, ale gdy siadłem do Super Mario 64 DS (na początku było łatwo) zmieniłem zdanie, spokojnie tytuł mógłbym nazwać hardcore''owym.
Odrazu zaznaczam że nie jestem fanboy'em Nintendo, poprostu potrzebowałem troche odskoczni od ciągłych flaków na ekranie. Fakt, takie gry jak Fahrenheit czy Assasin''s Creed są naprawdę dobre, ale dajmy na to Gears of War mnie rozczarowało (a przy takim God of War bawiłem się świetnie).
Więc wiesz, każda konsola ma coś do zaoferowania, tyle że proszę, nie wyrażaj zdania o czym (na podstawie Twojego posta) nie masz pojęcia.
Pozdrawiam, sunnus

PS: CoD 4 mnie naprawdę oczarował.
PS2: Wymieniam tytuły innych gier ponieważ nie chcę żebyś pomyślał iż jestem zwykłym ignorantem i fanboy''em który zachwala Nintendo pod niebiosy (i ma tylko jeden punkt widzenia) - wcale tak nie jest (sam mogę skrytykować Niny za nie obniżenie ceny Wii, no ale nie zabija się kury znoszącej złote jajka - live is brutal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 17:07, grzesiek_1660 napisał:

eeee.. to chyba mało interesujesz się rynkiem gier na DS''a. Z "marszu" mogę rzucić trochę
więcej niż 3 gry (bez tytułu Mario) jak np. Dragon Quest IV i V, masa "Pokemonów", Professor
Layton and the Curious Village, The Legend of Zelda: Phantom Hourglass oraz nadchodzące
Spirit Tracks, kilka gier z nazwą Final Fantasy w tytule, Metroid Prime Hunters, Nintendogs,
GTA: Chinatown Wars, Sonic Rush i masa innych gier.

I większość z nich to tytuły dla graczy okazjonalnych. A te kilka bardziej hardcorowych nie zmienia faktu, że platformy Nintendo są skierowane głównie do graczy okazjonalnych i młodszych.

Dnia 31.07.2009 o 17:07, grzesiek_1660 napisał:

Sam niedawno kupiłem DS''a i nie wiem jaką następną grę kupić xD taki jest ich ogrom.

Ale chyba nie w Polsce... U nas dystrybucja sprzętu i gier na Nintendo jest żałosna. Po pół roku od premiery trudno już dostać dany tytuł. M. in. dlatego narazie zrezygnowałem z DSa (choć z chęcią pograłbym sobie w Trauma Center ;))

Dnia 31.07.2009 o 17:07, grzesiek_1660 napisał:

A co do gier z Mario, sam myślałem że to popierdułki, ale gdy siadłem do Super Mario
64 DS (na początku było łatwo) zmieniłem zdanie, spokojnie tytuł mógłbym nazwać hardcore''owym.

A co się dalej zmienia? Mario przechodzi wewnętrzną metamorfozę, przestaje zbierać monetki i skakać po głowie grzybkom? ;)

Dnia 31.07.2009 o 17:07, grzesiek_1660 napisał:

Odrazu zaznaczam że nie jestem fanboy''em Nintendo, poprostu potrzebowałem troche odskoczni
od ciągłych flaków na ekranie.

Well i niech każdy gra w to co lubi. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 17:07, grzesiek_1660 napisał:

eeee.. to chyba mało interesujesz się rynkiem gier na DS''a. Z "marszu" mogę rzucić trochę
więcej niż 3 gry (bez tytułu Mario) jak np. Dragon Quest IV i V, masa "Pokemonów", Professor
Layton and the Curious Village, The Legend of Zelda: Phantom Hourglass oraz nadchodzące
Spirit Tracks, kilka gier z nazwą Final Fantasy w tytule, Metroid Prime Hunters, Nintendogs,
GTA: Chinatown Wars, Sonic Rush i masa innych gier.

Warto dorzucić Elite Beat Agents, Trauma Center, Cooking Mama (!!!!11one ;D), Kirby Canvas Curse - te 2 ostatnie niby popierdółki, ale masakrycznie grywalne jak dla mnie ^_^

DS jest najlepszym handheldem, więc nie ma się co dziwić, że 100mln się sprzedało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:07, Namaru napisał:

A co się dalej zmienia? Mario przechodzi wewnętrzną metamorfozę, przestaje zbierać monetki
i skakać po głowie grzybkom? ;)

Bo gra dla hardcorowca to taka z juchą i flakami... w takim razie wolę być casualem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:07, Namaru napisał:

> eeee.. to chyba mało interesujesz się rynkiem gier na DS''a. Z "marszu" mogę rzucić
trochę
> więcej niż 3 gry (bez tytułu Mario) jak np. Dragon Quest IV i V, masa "Pokemonów",
Professor
> Layton and the Curious Village, The Legend of Zelda: Phantom Hourglass oraz nadchodzące

> Spirit Tracks, kilka gier z nazwą Final Fantasy w tytule, Metroid Prime Hunters,
Nintendogs,
> GTA: Chinatown Wars, Sonic Rush i masa innych gier.
I większość z nich to tytuły dla graczy okazjonalnych. A te kilka bardziej hardcorowych
nie zmienia faktu, że platformy Nintendo są skierowane głównie do graczy okazjonalnych
i młodszych.

wszystkie gry które wymieniłem można zaliczyć do grupy gier tzw. hardcore'owych (no może poza Nintendogs ;)) i faktycznie dużo z tych gier jest dla graczy okazjonalnych ale te które nie są (moim zdaniem) spokojnie wystarczą do zabawy konsolą i grami przez naprawdę długi czas.

Dnia 31.07.2009 o 18:07, Namaru napisał:

> Sam niedawno kupiłem DS''a i nie wiem jaką następną grę kupić xD taki jest ich ogrom.

Ale chyba nie w Polsce... U nas dystrybucja sprzętu i gier na Nintendo jest żałosna.
Po pół roku od premiery trudno już dostać dany tytuł. M. in. dlatego narazie zrezygnowałem
z DSa (choć z chęcią pograłbym sobie w Trauma Center ;))

co do gier to uwierz mi że na allegro jest ich całkiem sporo - wiadomo że nie ma np. gry o dawaniu klapsów (coś w tym stylu wyszło w Japonii ^^ ale wszystki największe hity i bardzo dobre gry są. Gry można nabywać też przez sklepy internetowe, albo właśnie na allegro tyle że np. od gościa który sprowadza je z USA - spotkałem się kiedyś z taką ofertą. Warto spomnieć również iż gry przeznaczone na DS''a nie posiadają blokady regionalnej.

Dnia 31.07.2009 o 18:07, Namaru napisał:

> A co do gier z Mario, sam myślałem że to popierdułki, ale gdy siadłem do Super Mario

> 64 DS (na początku było łatwo) zmieniłem zdanie, spokojnie tytuł mógłbym nazwać
hardcore''owym.
A co się dalej zmienia? Mario przechodzi wewnętrzną metamorfozę, przestaje zbierać monetki
i skakać po głowie grzybkom? ;)

dalej jest poprostu trudniej, gra jest platformówką/zręcznościówką pełną gębą (w skrócie chodzi w niej o zbieranie gwiazdek) która na początku jest naprawdę przystępna, ale jeśli ktoś chce zdobyć więcej tych gwiazdek to naprawdę czasami bez poradnika z neta jest ciężko (i odrazu zaznaczam że w tej grze nie chodzi raczej o fabułę - chociaż jest ona całkiem całkiem - oczywiście jak na grę z Mario - dobra - czyli ratujemy księżniczkę Peach i ekipę).

Dnia 31.07.2009 o 18:07, Namaru napisał:

> Odrazu zaznaczam że nie jestem fanboy''em Nintendo, poprostu potrzebowałem troche
odskoczni
> od ciągłych flaków na ekranie.
Well i niech każdy gra w to co lubi. O!

tylko powiedz mi jedno, spróbowałeś kiedyś chociaż grać na DS''ie? chociaż tak z pół godzinki..?
jeśli spróbowałeś i nie spodobało Ci się - wporządku - ale jeśli nie- bardzo gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować