Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie kolekcjonerskich edycji Modern Warfare 2 na PC

159 postów w tym temacie

Postępowanie Activison naprawdę wkurza. Najpierw brak wersji kolekcjonerskiej na PC, teraz jeszcze planowana (zapewne) podwyżka cen ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:19, BigM napisał:

Postępowanie Activison naprawdę wkurza. Najpierw brak wersji kolekcjonerskiej na PC,
teraz jeszcze planowana (zapewne) podwyżka cen ich gier.


tak tylko że podwyżka cen będzie tylko na konsole. Acti. chce nas wyruchać w dupsko. Ale nie dajmy im się i ocalmy naszą "dziewiczość". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdy by ta edycja byla dostepna na PC to i tak tylko cudem mozna by ja bylo dostac w Polsce. I za pewne na prawde malo graczy by ja kupilo. A jak wam tak strasznie - zalezy to kupcie sobie i zwykla wersje na PC i Prestige na X360 czy PS''a, Gre sprzedajcie a noktowizor zatrzymajcie - jak widac myslenie nie boli ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak,tylko to jest kolejny dowód na to, że rdzennie pecetowe gry czyli FPSy są przerzucane na konsole. Co innego exvlusivy (Killzone, Black) a co innego edycje kolekcjonerskie. Zwłaszcza, że gry na konsole są same w sobie droższe i to wcale nie dotyczy tylko naszego kraju, różnice w cenach w UK między wersjami PC a konsolowymi sięgają nawet 20 funtów, więc w tym momencie po prostu jeszcze bardziej windują ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 01:30, Szynkus napisał:

tak,tylko to jest kolejny dowód na to, że rdzennie pecetowe gry czyli FPSy są przerzucane
na konsole.

Może napiszę coś co spowoduje małą wojenkę lecz jednak jako posiadacz dwóch platform PC/Konsole dorzucę swoje trzy grosze, szkoda, że tak się dzieje, szkoda tego, że nie będzie edycji k. na PC, cóż wybór Acti nie nasz, zapewne i tak wielu pc-towców stanęło by do kolejki chcąc kupić ten tytuł w jednej ze spechalnych edycji, czy takie trendy zbliżają nas ku temu, że tak naprawdę FPS będą powoli stawać się domeną konsoli? Osobiście bym tego nie chciał, straci na tym dynamizm rozgrywki oraz przyjemność z niej płynąca, osobiście powiem tyle - FPS - na konsoli w sytuacji gdy trzeba sterować padem - poroniony pomysł - gram na PS3 w kilka FPS-ów mam dla porówniania ostatnie CoD i dla mnie na całej linii CoD WaW na PC miażdży wersję konsolową, myszka i klawiatura wgniata pada w ziemię i po nim skacze .....

Chciałem kupić MW2 wersję specjalną na PC - nie będzie? Cóż nie mam zamiaru wydawać w dniu premiery 120-140 złotych za grę którą za miesiąc dwa kupię za 80-90 <mam taką cichą nadzieję>, na szczęście jest wiele innych gier które przykuwają moją uwagę.
Tym razem mówię Acti możecie cmoknąć się w .... <gdzie tylko chcecie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja tam się nie martwię bo i tak kupiłbym podstawę, bo po co mi metalowe pudełeczko w kształcie pudełka śniadaniowego czy jakiś noktowizor, z takich "gadżetów" już wyrosłem dawno temu. Mi gierka starcza w zupełności, ale przyznaje że zabieg Activision jest na prawdę nieco dziwny, bo wiele by ich nie kosztowało wydanie tych 2 edycji Prestige oraz Hardened. A tak po za tym cieszcie się że w ogóle wychodzi MW2 na kompa... Tyle od mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hardened nie opłaca się kupować dla pudełka i artbooka, a prestige jest za drogie więc nie narzekam. Ważne, że wyszła podstawowa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 11:43, filip29 napisał:

Hardened nie opłaca się kupować dla pudełka i artbooka,


Moim zdaniem gdyby pudełko było "realistyczne" a cena tej edycji była np. 20zł droższa i kosztowała 149,90zł to by się nawet opłacało.

Dnia 09.08.2009 o 11:43, filip29 napisał:

a prestige jest za drogie więc nie narzekam.


Bo to dla prawdziwych kolekcjonerów przy kasie;p i raczej dla tych z zachodu.

>Ważne, że wyszła podstawowa wersja.

no jeszcze nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kij w ucho konsolom, Syberia na nich nie pójdzie.

Wbrew pozorom jestem też pośrednio konsolowcą - dumnym właścicielem PS2 - lecz takie "a wy nie macie, ahahahaha" w ucho pececiarzom irytuje, nie tylko wyżej wymienionych, ale i konsolowców zadowolonych tytułem i sympatyzujących ze sceną deskopową. Poza tym na odczepnego i tak zostanie pewnie rzucona ta wersja pececiarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I kij w ucho konsolom, Syberia na nich nie pójdzie.

Tylko w celu sprostowania - obydwie części Syberii oprócz PC wyszły też na PS2 i Xboxa. Więc, akurat Syberia na konsolach jak najbardziej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaski bez.Kij im w piety!,spalic! nie dostaniemy metalowego pudelka i super pro edukacyjnej plyty ''''jak tworzymy gre,i jakie jestesmy bezguscia w kwestii ubioru'''' o okularach ''''popatrz jaki ze mnie zołnierz'''' nie wspomne.Pasjans jest bardziej porywajacy,dostalem unikatowe pudelko oraz mase innych gadzetow...

Ciekawe co oni z tego maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam załamanie nerwowe!!! Harowałem całe lato na ekskluzywne wydanie. A teraz nawet Hardened nie dostanę. To co teraz czuję... nawet simsy nie pomogą... złamali mi serce... nie mam czym oddychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak ten "noktowizor" to chała bo jest to zwykła kamera na uchwycie na głowę z trybem night vision. I do tego kosztuje masę pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam PS3 i nie uważam tego za lepszą maszynę do gier niż PC. Zresztą, w CoD zawsze mi sie będzie lepiej grało z combo myszka + klawiatura. A tego hype''u wokół konsol nie rozumiem, niektórzy wydawcy się zachowują jakby tylko one istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mimo, że miałem ochotę mieć metalowe pudełko, a mam Xpudło, nie kupię Hardened. FPSy na konsolach to nieporozumienie jak dla mnie. Na konsoli to ja sobie mogę pograć w Prince of Persia, ścigałke jakąś itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dodawali lwiątko albo kapibarę do EK to bym żałował, ale noktowizor to sobie można kupić oddzielnie, więc żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować