Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie kolekcjonerskich edycji Modern Warfare 2 na PC

159 postów w tym temacie

Na szczęście nie miałem zamiaru kupić EK, ale i tak nieładnie się zachowali. Be, Acti, be, tak nie wolno. Do kąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się im dziwić skoro liczba sprzedanych kopii CoD:MW na konsole i PC, na się jak 9:1. Nie licząc pie**olonych złodziei którzy na dodatek ściągnęli jeszcze pirackie kopie z torrentów. Ja się w ogóle dziwię, że ta gra wychodzi na PC. Niby sprzedało się ponad milion sztuk, ale gdyby poprzednia edycja nie wyszła na konsole to cholera wie czy doczekałaby się kontynuacji.
Ściągajmy więcej piratów, kupujmy mniej pełnych wersji, - na pewno w ten sposób coraz więcej super edycji ukarze się na PC :-/
Teraz tylko czekać, aż Command and Conquer 4 też wyjdzie tylko na konsole :"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to mogliby wypalic tak jak wyszło z Asasynem. Tydzien lub dwa przed premierą wydać za (przykładowo) 139.98zł. Dostalibyśmy puszke, jakie pierdoły i do tego kupon na którym, była by informacja że trzeba przyjść z paragonem i tym kuponem żeby dostać CoD''a za jedyny grosz. W przypadku Assasin''s Creed był to całkiem niezły pomysł. Sam sie wtedy pokusiłem o tą puszke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 11:53, Statix napisał:

Trudno się im dziwić skoro liczba sprzedanych kopii CoD:MW na konsole i PC, na się jak
9:1. Nie licząc pie**olonych złodziei którzy na dodatek ściągnęli jeszcze pirackie kopie
z torrentów. Ja się w ogóle dziwię, że ta gra wychodzi na PC. Niby sprzedało się ponad
milion sztuk, ale gdyby poprzednia edycja nie wyszła na konsole to cholera wie czy doczekałaby
się kontynuacji.
Ściągajmy więcej piratów, kupujmy mniej pełnych wersji, - na pewno w ten sposób coraz
więcej super edycji ukarze się na PC :-/
Teraz tylko czekać, aż Command and Conquer 4 też wyjdzie tylko na konsole :"(

;D Taa, noktowizory też by pewnie piraci z neta ściągnęli ;D O czym Ty piszesz? Gra wychodzi przecież na PC, tylko EK nie wychodzi. Co to ma do piractwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście stary, masz rację. Słaba sprzedaż poprzedniej edycji w stosunku do konsolowej nie ma żadnego znaczenia i na pewno nie wpłynęła na decyzję krawaciarzy z Activision. W ogóle. Tak sobie po prostu ubzdurali.
To nic, że prosty rachunek pokazuje że na konsolach jest większe zainteresowanie tym tytułem niż na PC.
Gdybyś wydawał grę, która w szacunkach na jednej konsoli ma się sprzedać 10 razy lepiej niż na drugiej, to dla której byś przygotował specjalne edycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:21, Statix napisał:

Ależ oczywiście stary, masz rację. Słaba sprzedaż poprzedniej edycji w stosunku do konsolowej
nie ma żadnego znaczenia i na pewno nie wpłynęła na decyzję krawaciarzy z Activision.
W ogóle. Tak sobie po prostu ubzdurali.
To nic, że prosty rachunek pokazuje że na konsolach jest większe zainteresowanie tym
tytułem niż na PC.
Gdybyś wydawał grę, która w szacunkach na jednej konsoli ma się sprzedać 10 razy lepiej
niż na drugiej, to dla której byś przygotował specjalne edycje ?


Jasne i po to właśnie wydawana jest GOTY również na PC bo się słabo sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba? Jak słaba to była sprzedaż skoro za grę kilka lat po premierze nalezało zapłacić nie małe pieniądze?
Łatwo powiedzieć, że lepszą sprzedaż ta gra zanotowała na konsole więc należy się w tej sytuacji wypiąć na PC-towców, sęk w tym, że co się tyczy Edycji Kolekcjonerskich to chyba zawsze zwłaszcza jeśli chodzi o taki tytuł jak MW, znalazły by od razu nabywców i nikt by nie kręcił nosem?
Kręcił by? No chyba że cena byla by nie do przejścia..
Ale? Zawsze we wszystkim jest jakieś ale
Osobiście jest to oczywisty skok na kasę by Acti - po pierwsze wiadomo, że za EK MW2 wersję Hardered żaden Pececiarz by nie dał 250 złotych, PC_towcy są bardziej wybredni więc metalowe pudełko plus artbook było by przez nich wycenione na góra 150 złotych a tak to, PC towiec za zwykłą gołą wersję będzie musiał jak nic dać te 150, była by wersja Hard.. to który z was gracze dałby za takie coś 200-250 złotych?
Ja osobiście nie

Za to konsolowcy, cóż oni są przyzwyczajeni do takich cen zatem oni to pewnie kupią z pocałowaniem ręki, bilans jest prosty po co takie coś wydawać na PC skoro na konsole zarobi się na tym więcej...
Osobiście uważam, że Konsolowcy mają wyższy poziom tolerancji dotyczącącej cen poszczególnych gier, ja osobiście jestem PC-towco/Konsolowcem, z tym, że dłużej PC-towcem dlatego też nie widzi mi się kupowanie gier za 200-250 złotych, wolę poczekać kilka miesięcy i kupić sprowadzając na przykład z WB gry w cenach 80-90 złotych <przy dobrym kursie Funta> tak oto ostatnio zdobyłem GTAIV który na amazonie był przeceniony do 12 Funtów za nową zafoliowaną wersję....

Podsumowując wyciągam własne wnioski - uważam, że gracza Konsolowego o wiele łatwiej zadowolić niż tego PC-towego i gdyby Acti wypuściło wersje Hard. i Pres. to postawiło by na nie takie ceny zaporowe, że mało kto by je kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 16:54, igor8472 napisał:

A Prestige Edition na konsolki pojawiła się w pre orderze na sajcie Empika, jedyne 800
zł ;-).

Czas na to by pokusić się o bardzo adekwatny komentarz do ceny którą proponuje empik -
Muachachachachachachachacha...
Oni chyba albo zdziczeli albo prąd ich popieścił, nie ma co, już bardziej opłacalne jest ściągnięcie wersji z zachodu uh, taki empik potrafi mnie czasem rozbawić - banda zdzierców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 10:48, Malcollm napisał:

Oni chyba albo zdziczeli albo prąd ich popieścił, nie ma co, już bardziej opłacalne jest
ściągnięcie wersji z zachodu uh, taki empik potrafi mnie czasem rozbawić - banda zdzierców

Cóż, ja tam od razu stwierdziłem, że tanio nie będzie, bo normalny noktowizor to kosztuje 1000 zł :P
Tyle że w tej edycji to nie jest prawdziwy sprzęt, tylko niemalże zabawka z filtrem. I na pewno nie jest tyle warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten noktowizor działa na bazie diod LED - widać to było zresztą na jednym z filmików, wiadomym jest to, że takie Acti będzie próbowało takie coś zrobić jak najtaniej więc pewnie i tak będzie to sprzęt napewno gorszej jakości niż te najtańsze z dostępnych noktowizorów - jedyne nad czym bym się zastanawiał to wersja hardered którą bym sobie z radością kupił gdyby była dostępna na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 10:48, Malcollm napisał:

> A Prestige Edition na konsolki pojawiła się w pre orderze na sajcie Empika, jedyne
800
> zł ;-).
Czas na to by pokusić się o bardzo adekwatny komentarz do ceny którą proponuje empik
-
Muachachachachachachachacha...
Oni chyba albo zdziczeli albo prąd ich popieścił, nie ma co, już bardziej opłacalne jest
ściągnięcie wersji z zachodu uh, taki empik potrafi mnie czasem rozbawić - banda zdzierców


Weź pod uwagę, że w tej wersji znajduje się w pełni działający noktowizor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 12:35, Lamb3rt napisał:

Weź pod uwagę, że w tej wersji znajduje się w pełni działający noktowizor ;)

W wersji z Zachodu również,a mozna ją dostać za 200$ lub próbować wylicytować za trochę mniej. Wygląda jakby polski dystrybutor sprowadzał nie od producenta, lecz kupował na ebayu i dodawał kolejną marżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym miec taki noktowizor(fajna rzecz). Niestety mam tylko pospolitego blaszaka, wiec cóż zrobic- tylko czekac i miec nadzieję, że Activision w ostatnim momencie zmieni zdanie i jednak wprowadzi tę wersję prestige na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować