Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

23,8 miliona PS3 w rękach graczy

30 postów w tym temacie

Osobiście wybrałem X360 i sądzę, że był to dobry wybór. Mam 2 znajomych z PS3, którzy żałują, że nie wzięli iksa. Nie wiem, ale to już nie ten wymiatacz, co PSX i PS2. W moim - i ich - odczuciu na PS3 brakuje dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby przerobić PS3 trzeba wymienić połowę sprzętu+ciekawe jak ściągniecie 50 GB gry chyba będziecie to robić pół roku+taka jedna płyta kosztuje 50-100 zł czyli nie tak mało jak np. DVD+koszt nagrywarki blu-ray=3x więcej niż kupno wszystkiego bez przerabiania z kilkunastoma grami, więc pewnie to nigdy nie zostanie przerobione, więc sprzedaż nie skoczy, bo kraje lll świata będą kupowały nadal PC, starsze X''y, bo da się tanio przerobić i grać.
Sony zwykle olewa swoich klientów z obniżką ja już tu czytam komentarze, że niedługo będzie obniżka od ładnych kilkunastu miesięcy i co? I nic, Sony tylko mówi, że obniżki nie będzie, ale wtedy ludzie nie będą też kupowali ich konsoli w kryzysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym się na PS3 skusił, gdyby nie cena. Ale jeśli Sony postanowi ją obniżyć, a złotówka znów się umocni - może wtedy w końcu stanę się jej szczęśliwym posiadaczem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 przerobione?? Haha ludzie wyjaśnijcie mi jedno w takim razie.

Blu-Ray w Japonii to już standard tak jak u nas DVD. Jeśli Blu-Ray to standard to i nagrywarki też. A czemu nie słychać nic o tym że PS3 jest piracone w Japonii?? BO NIE JEST! Zanim PS3 zostanie złamane to jeszcze trochę czasu. To że Blu-Ray stanieje nie oznacza że PS3 będzie piracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech ja tam jeszcze nie widzialem zadnej gry ktora by zjadala 50 GB ;p . Zazwyczaj jest to od 6-ciu do 15-tu ;] w 90% przypadkow . Ludzie z dobrymi laczami jakos sie nie spoca . BR tanieje i plytki tez powoli leca w dol.
Slappy BR w japonii to taki sam standard jak wszedzie na swiecie ;] czyli zaden i jeszcze sporo czasu uplynie zanim zajmie miejsce DVD ;] .
Sony wreszcie to ustrojstwo powinno obnizyc bo same bebechy jak cpu czy gpu to teraz low-end i produkcja to grosze ,pewnie sam BR kosztuje wiecej niz cala reszta w tej konsoli ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować