Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3: Mothership Zeta pokazany

51 postów w tym temacie

Tak, zróbmy krótką, mało ciekawą grę, a później wydajmy do niej 5 scenariuszy i trzepmy na tym kasę.
Jak dla mnie, jest to po prostu zdzierstwo. A poziom tego... tego... hmm ,,specjalnego jak IE dzieła" Besthedy jest po prostu żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile F3, mimo że go nie trawię, jeszcze jakoś da się znieść bo przynajmniej trzyma się w jakimś stopniu uniwersum serii (zniszczony i brudny świat) to to jest już totalnie niepodobne do fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja o tym sądze? Hmmm nie zacząłem trzeciego Fallouta.. bo i po co, póki nikt mi tego nie poleci.. ( A znam tylu fanatyków cRPG.. ) to w to nie zagram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały dodatek to poroniony żart. Brak zadań + nowy obszar + kilka nowych broni. :D F3 oficjalnie utracił szansę na bycie RPG, a zamienił się w kiepską strzelaninę bez animacji poruszania się po skosie :s Ale, oczywiście, Beth bardzo się starała, by gra podobała się zarówno fanom (buhaha...) jak i nowym graczom (poważnie: F3 to niższe stany średnie; kto by coś takiego kupił, kiedy za oknem cała masa lepszych tytułów?). Ta. A świstak siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, znalazłem ten mały stateczek w podstawce, ale nic mnie nie porwało :D.

BTW, IMO powinien zostać jeszcze wydany jakiś pack samych dodatków, a nie tylko edycja Game of the Year. Jak powiedział menelica, nie chcę bulić forsę drugi raz za tą samą grę. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupię GOTY na PS3 bo chcę mieć dodatki na płycie a nie cyfrowo, ktoś wyżej napisał że F3 jest krótki, bzdura no chyba że idziesz i robisz fabułę główną tylko to jest ale jak odkrywasz świat i robisz questy poboczne itd. to starczy na trochę. Mothership Zeta nie podoba mi się, ale Point Lookout jest już świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:31, Arumantis napisał:

A ja tam kupię GOTY na PS3 bo chcę mieć dodatki na płycie a nie cyfrowo, ktoś wyżej napisał
że F3 jest krótki, bzdura no chyba że idziesz i robisz fabułę główną tylko to jest ale
jak odkrywasz świat i robisz questy poboczne itd. to starczy na trochę.


Starczy na trochę szwędania się godzinami po nudnych, bliźniaczych lokacjach, gdyż nic innego w tej grze się nie robi. Symulator chodzenia, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co wam chodzi. Nie grałem w żaden z dodatków (czekam aż będzie wersja pudełkowa z 5 wszystkimi), ale po trailerze sądzę, że zapowiada się świetnie! Co byście woleli kolejną paczkę z tymi samymi lokacjami? Tak to przynajmniej jest jakieś urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:12, Jave napisał:

kto by coś takiego kupił, kiedy za oknem cała masa lepszych tytułów?). Ta. A świstak
siedzi...


wymien te lepsze tytuly, skoro jest ich cala masa - jakies propozycje poza oklepanymi Drakensang czy Mass Effect?
albo w ogole jakis tytul w postapokaliptycznym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba. Co prawda nie chcę się wypowiadać o jakości tego DLC zanim w niego zagram (muzyczka z trailera miażdży ;]), ale przez wszystkie Fallouty cały przedstawiony setting, cały "falloutowy" humor był i jest tak ironiczny i tak bezprecedensowy, jak nic, co widzieliśmy do tej pory w grach. I IMO już sama idea porwania Lone Wanderera przez kosmitów wręcz znakomicie wpasowuje się we wspomniane przeze mnie ramy. Tyle mi na teraz wystarczy, zawartość merytoryczną zacznę oceniać, gdy jutro zacznę grać (o ile B. znów czegoś nie spi****li, jak zwykle bywało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero dobre, wg niektorych gdyby obcy pojawili sie w Mad Maxie to byloby ok, bo to w koncu sci-fi.
Gdyby obcy pojawili sie w latajacych spodkach w Baldurze 3 tez byloby ok, bo to w koncu fantasy.
Niskie standardy, brak myslenia i owczy ped- nic dziwnego, ze rynek gier jest teraz tak nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja am jak będę miał fundusze to się pewno zaopatrzę w tą "nędze" ^^ Grałem we wszystkie poprzednie cześć 1,2 i tac a do tej pory w 3 jakoś nie miałem okazji ;] Jak wyjdzie cała paczka w miarę sensownej cenie no tak na oko będzie sporo grania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:42, Jimmi napisał:

wymien te lepsze tytuly, skoro jest ich cala masa - jakies propozycje poza oklepanymi
Drakensang czy Mass Effect?
albo w ogole jakis tytul w postapokaliptycznym swiecie?


Eeee...S.T.A.L.K.E.R.? Na chwile obecną i podstawka i dodatek jakim jest Czyste Niebo<Odbugowane ofc ....> imho miażdzą Failoucika III pod każdym względem a też zawsze można kupić Planescape Tormenta za 27zł i przejść po raz kolejny bądź nadrobić zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dla mnie F3 Jest jedną z lepszych gier RPG ostatnich lat IMO bije Obliviona, ME czy takiego Wiedźmina na głowę więc ja na pewno się skuszę na dodatki ;]

BTW widzę, że największą częścią krytyków tutaj są osoby, które nawet nie grały w F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować