Zaloguj się, aby obserwować  
Kootek

Brzytwa czy maszynka do golenia?

47 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 17:27, kotek_Zaglady napisał:

A wy czego używacie?

Ja używam brzytwy... maszynka jest jakaś dziwna, no i wolę golić się jak dziadek - z gracją, niż jak tata z maszynką. :P
No i pianka na twarzy... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja używam elektrycznej maszynki do golenia od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Szybko i bez jakiejś debilnej pianki. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam maszyneczkę elektryczną, brown, daje radę - mimo wieku mam słabiutki zarost, że aż wstyd (syndrom bycia wiecznie młodym ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo iż mam dopiero 15 lat to używam maszynki, oczywiście elektrronicznej. Jak pech to pech, będą w którejś z klas podstawówki miałem z 2 włoski na krzyż a mimo to byłem głupi i razu pewnego je zgoliłem, a wiadomo, że jak raz się już zaczniesz golić to już

Spoiler

dupa

. I teraz mam, co 3 dzień muszę po ''ostrze'' sięgać ... ; /(syndrom bycia głupim za młodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 21:28, Qbasmok napisał:

A ja mimo iż mam dopiero 15 lat to używam maszynki, oczywiście elektrronicznej. Jak pech
to pech, będą w którejś z klas podstawówki miałem z 2 włoski na krzyż a mimo to byłem
głupi i razu pewnego je zgoliłem, a wiadomo, że jak raz się już zaczniesz golić to już

Spoiler

dupa

. I teraz mam, co 3 dzień muszę po ''ostrze'' sięgać ... ; /(syndrom bycia
głupim za młodu)

Nie martw się - będzie coraz gorzej :) Ja mam 17 (w listopadzie) a po maszynkę sięgam codziennie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 rok życia? Od 14stego codziennie się goliłem, obecnie wypadałoby ze 2 razy dziennie nawet.

A czego używam? Nie próbowałem nigdy niczego innego poza maszynkami. Najczęściej to Gillete 2-ostrzowy lub Wilkinson 3-ostrzowy. Jednak żadna nie goli dokładnie za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak żadna nie goli dokładnie za 1 razem.

zarost ftw, wszyscy pytają, czy chcę być seksi - a mnie się po prostu taaaaak nie chce gooooooliiiić....
dlatego maszynka elektryczna co tydzień w dłoń i golimy włosy na pysku na trzy milimetry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszynką elektryczną Braun :) Ręczne maszynki mnie wkurzały a elektryk jest wygodniejszy chodź nie dogoli tak idealnie jak ręczna a jak ręczna to damska gillette nie do zj*** :) nawet na miesiąc wystarczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyke elektryczną używałem od samego początku... ale w końcu przestałem ponieważ denerwowało mnie to że czasami został jeden włos i w żaden sposób nie mogłem go ściąć strasznie irytujące... ;/ zwykło maszynko jest dobrze chociaż ciężko jest mi się przyzwyczaić i póki co przy każdym goleniu zawsze muszę sie delikatnie zaciąć... ;/ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także należę do grupy używających brzytwy (skoro tak to nazywacie). Staram się golić nie za często, najbardziej lubię w niedzielne wieczory się kulturalnie ogolić. Zresztą nie wyglądam źle z lekkim zarostem, więc nie mam też jakiegoś parcia na golenie się. Nie muszę mieć buźki gładkiej jak pupcia niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej zwlekasz ze zgoleniem zarostu tym jaśniej widać twój temperament. Przez rok byłem objektem żartów z zarostu a zgoliłem dopiero wtedy kiedy sam miałem na to ochote:))^^. Dotychczas tylko maszynki jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować