Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zamawia dwa razy więcej części do PlayStation 3

14 postów w tym temacie

Lubię to, jak internet huczy o nadchodzącej obniżce, a na koniec wychodzi Sony: "Nie obniżymy ceny, nasza konsola jest jej warta. Jeśli was nie stać, nie jesteście godni grania na naszym sprzęcie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, chodz przed prezentacją najnowszego psp przez sony, każdy już wiedział jak wygląda ;) nie inaczej może być i w tym przypadku, ale slimik by się przydał ładny i tani tak do 1,000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez to, że najnowsza wersja konsoli jest BARDZO wadliwa (bije na głowę XBOX''a i RROD) więc pewnie przygotowuje się na reklamacje. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:01, TobiAlex napisał:

Pewnie przez to, że najnowsza wersja konsoli jest BARDZO wadliwa (bije na głowę XBOX''a
i RROD) więc pewnie przygotowuje się na reklamacje. LOL.


Źródła tej informacji poproszę? Znam kilku właścicieli PS3 i nie musieli jeszcze wysyłać PS3 na gwarancję, więc to, co piszesz to informacja wyssana z palca.

Co do sedna sprawy... cóż, w końcu może to i lepiej dla Sony. Być może wreszcie zaczną się obniżki, gdyż w chwili obecnej PS3 jest dla mnie zabójczą inwestycją... a Slimki zawsze były ładne. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeszcze nie ma zdjęć ps3 slim ;] A co do tych części to wszystko wskazuje że to jednak będzie ps 3 slim. Chciałbym to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sony szykuję się do kolejnego ciosu dla konkurencji. Bo nie sądzę, by Nintendo i Microsoft stworzyło coś nowego w najbliższym czasie. Ja wiec się cieszę - powiększy się społeczność PS3, do które niedługo będę należał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam mam ps3 60GB z USA kuppilem ja w lutym 2007 [jeszcze przed europejska premiera] i jeszcze ANI razu mi sie nie popsula , jedyna nieprawidlowosc jaka zauwazylem jest to ze gdy gralem w Assassina to mi sie przyciela RAZ a kkonsoli uzywam co najmniej 3 razy w tyg. 2,5 lata bez servisu to chyba dobry wynik? d(>_<)b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować