Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna odsłona cyklu Medal of Honor w produkcji

27 postów w tym temacie

Pamiętam że niedawno w obieg zostało puszczona plotka jako by w najnowszym MoH mielibyśmy zagrać Niemieckim żołnierzem czy cuś takiego ...

A i jeszcze jedno mnie ciekawi : czy ta część odzyska Honor utracony przez poprzedniczki !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Allied Assault seria podążyła w złym kierunku - czystej akcji. Jedną z cech charakterystycznych serii były niesamowicie grywalne poziomy, w których należało dyskretnie "pożyczyć" mundur & odpowiednie dokumenty w celu infiltracji na ogół tajnych ośrodków wroga. Aż prosi się, by wróciły one do łask.
Mam również nadzieję, iż nie dojdzie do zmiany teatru zmagań. MoH to II wojna światowa - gigantyczny, wciąż niewykorzystany potencjał (porzućcie tylko wyeksploatowane do granic przyzwoitości plaże Normandii i okolice).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airborne trochę mnie zawiódł ( bugi co do grafiki np. po zabiciu szkopa on nadal stał na jednej nodze z rozciągniętymi rękami :D ) , ale na następną część czekam z niecierpliwością . Strzelanie do talibów w Afganistanie (czy jak im tam) może być ciekawe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airborne w 2007 roku.
A teraz kiedy następna?? 2010 prawdopodobnie. Duży odstęp czasu. Zobaczymy jak będzie wciągać.

W Airborne misje były fajne niestety mała ilość. I bardzo fajne odgłosy strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symulator Niemca - to by było mocne - tym razem to nie ty jesteś radzieckim supersnajperem, tylko niemieckim oficerem i stoisz po drugiej stronie lunety... Jest tyle ciekawych frontów które w ogóle nie były ruszane - wojna fińsko-radziecka, kampania wrześniowa, Fall Gelb, walki w Norwegii w 40, Bałkany, możliwości są setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja krąży w necie już od dawna, że niby kopia MW, i w Afganistanie. Tylko do tej pory była niepotwierdzona.

Obecnie MoH jest daleko w tyle za Call of Duty. Będą się musieli trochę napracować, by gra zyskała moje uznanie po średnim Airborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:46, Luk_Der_Ritter napisał:

Jest tyle ciekawych frontów
które w ogóle nie były ruszane - wojna fińsko-radziecka, kampania wrześniowa, Fall Gelb,
walki w Norwegii w 40, Bałkany, możliwości są setki.


Ale w żadnym nie brali udziału amerykańce. Oto odpowiedź na pytanie dlaczego jest tyle możliwości, a nie wykorzystują tego.

No i mam nadzieję że nie będzie wad Aibourne''a. Sześć wielkich kampanii? Suuuper, tylko nikt nie mówił że 6 kampanii=6 leveli. Do tego przecudny krajobraz bitwy

Spoiler

z Teminatorem

w tle.

Pamieta ktoś ile czasu potrzeba było aby ukończyć MoH: Allied Assault? To chyba jeden z najdłuższych FPSów (prócz jeszcze Deus Ex) jakie pamietam. Dzisiaj o takich grach (o zgrozo, nawet wśród RPGów) nie ma co nawet marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowy MoH byłby w stanie prześcignąć CoDa? Nie wiadomo. To dopiero pierwsze informacje, więc cóż... czekamy. Sam Airborne był średniakiem... był prosty, jakiś taki... bez klimatu. A w AA oj się grało dużo po sieci swego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 11:12, SpecShadow napisał:

Pamieta ktoś ile czasu potrzeba było aby ukończyć MoH: Allied Assault? To chyba jeden
z najdłuższych FPSów (prócz jeszcze Deus Ex) jakie pamietam. Dzisiaj o takich grach (o
zgrozo, nawet wśród RPGów) nie ma co nawet marzyć.


Allied Assalut byl masakrycznie krotki, albo serie mi sie posraly.

Ogolem MoH podoba mi sie strasznie, kazda kolejna czesc wnosi cos nowego. Ale moze najwyzsza pora porzucic wielkie pola bitwe i wrocic do sytuacji z Medal of Honor1, badz 2 czyli underground czy jakos tak juz nie pamietam.
Czyli ciche zalatwianie wojennych zadan. Falszywy dowod itp. Oczywiscie od czasu od czasu z jakims starciem na froncie. No i moze Westerplatte?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze grafika bedzie tak zoptymalizowana jak w Airborn''ie - nie ma co CoD 5 na minimalnych mi dziwnie chodzil a Airborne pieknie smigal na full. Mam nadzieje ze nie zrobia tego co Activision zrobili z CoD''em - na mysli mam 5 czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować