Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna odsłona cyklu Medal of Honor w produkcji

27 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 11:12, SpecShadow napisał:

Pamieta ktoś ile czasu potrzeba było aby ukończyć MoH: Allied Assault? To chyba jeden
z najdłuższych FPSów (prócz jeszcze Deus Ex) jakie pamietam. Dzisiaj o takich grach (o
zgrozo, nawet wśród RPGów) nie ma co nawet marzyć.

Chyba żartujesz... gra była stosunkowo krótka. Można było ją ukończyć na najwyższym poziomie trudności w dwa dni.
Długi to był np. Half-Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamieta ktoś ile czasu potrzeba było aby ukończyć MoH: Allied Assault? To chyba jeden
> z najdłuższych FPSów (prócz jeszcze Deus Ex) jakie pamietam. Dzisiaj o takich grach (o
> zgrozo, nawet wśród RPGów) nie ma co nawet marzyć.

> Chyba żartujesz... gra była stosunkowo krótka. Można było ją ukończyć na najwyższym poziomie trudności w dwa dni.
> Długi to był np. Half-Life.

Podpisuję się pod to - gra nie była długa, nawet dodatki nie poprawiły tej sytuacji.
Ale nadal się chętnie w nie pogrywa - zwłaszcza serwery są zawsze zapełnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 11:12, SpecShadow napisał:

Pamieta ktoś ile czasu potrzeba było aby ukończyć MoH: Allied Assault? To chyba jeden
z najdłuższych FPSów (prócz jeszcze Deus Ex) jakie pamietam. Dzisiaj o takich grach (o
zgrozo, nawet wśród RPGów) nie ma co nawet marzyć.


Przypomina mi się recenzja z CDA, gdzie jako główną wadę gry wymienili jej krótkość, bo można ukończyć coś koło 20 -25 godzin :D Teraz to śmiesznie brzmi, Airborne ukończyłem na dwa przysiady, koło 4-5 godzin, a bym skończył szybciej gdyby nie etap ze snajperami i naziterminatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z MoH podobał mi się tylko Allied Assault. Potem to już równia pochyła z wyrżnięciem w dno przy Airborne. Chciałbym, żeby w następnej części Amerykańce poszli w rezerwę a pierwsze skrzypce przejęli sowieci i słowianie - ale pomarzyć dobra rzecz ;/ Może po 2012 doczekamy się jakiejś "słowiańskiej" II WŚ, bo amerykańskie kampanie już mi bokiem wychodzą. Już nawet klnę przy kompie po angielsku Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować