Zaloguj się, aby obserwować  
doktorwatson

kody HTML , tylko do znawców!!

8 postów w tym temacie

mam pytanie, czy w kodzie HTML mozna umiescic jakis obrazek?widzialem na pewnej stronie internetowej ze tam duzo osób robi takie rzeczy[np. obrazek w tresci posta] , moze to jakis inny sposób?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:04, doktorwatson napisał:

mam pytanie, czy w kodzie HTML mozna umiescic jakis obrazek?widzialem na pewnej stronie
internetowej ze tam duzo osób robi takie rzeczy[np. obrazek w tresci posta] , moze to
jakis inny sposób?prosze o odpowiedz


Hmmm....a czemu miałoby się nie dać?
http://www.htmlclinic.com/images.php

Strony typu imageshack umożliwiają takie ustawienie obrazków, żeby po skopiowaniu linka w treści posta pojawił się obrazek, nie jest to nic niezwykłego :)
Jak chcesz, to możesz sobie zresztą nie tylko obrazek, ale i grę, czy filmik wsadzić (mała podpowiedź - słowo embed w google :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
wchodząc tutaj myślalam, że będziesz mial na myśli coś naprawdę MOCNEGO z tym html''em skoro pisaleś, że tylko dla znawców...

jeśli chodzi zaś o samo wstawianie grafiki na forach...
zawsze są do tego odpowiednie ikonki przy treści posta, którą piszemy { zazwyczaj nad treścią } ...

chcesz mieć znacznik na obrazki ?
lap >

[img]{URL obrazka}[/img]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla znawców, co? Heh. :P

A ja się przy robieniu stronki w HTML czy PHP nie bawię. Zainstalowałem Joomla! i jakoś sobie radzę. Fakt - możliwości w porównaniu z HTML są bardzo ograniczone, ale przynajmniej wszystko idzie szybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:01, lisek93 napisał:

...
wchodząc tutaj myślalam, że będziesz mial na myśli coś naprawdę MOCNEGO z tym html''em
skoro pisaleś, że tylko dla znawców...

jeśli chodzi zaś o samo wstawianie grafiki na forach...
zawsze są do tego odpowiednie ikonki przy treści posta, którą piszemy { zazwyczaj nad
treścią } ...

chcesz mieć znacznik na obrazki ?
lap >

[img]{URL obrazka}[/img]



ej lisek cos nie działa ten twoj znacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:36, doktorwatson napisał:

ej lisek cos nie działa ten twoj znacznik


hm. no i wlasnie zależnie od forów... na niektórych możesz umieszczać grafiki we ''wlasnych'' znacznikach, na innych nie.
jeśli możesz podaj mi link do tego forum { najlepiej w komentarzu na moim gs''ie, żeby nie bylo, że rozpowszechniasz linki na forum. } to sprawdzę jaki to typ fora i ew. Ci napiszę o co chodzi.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:06, lisek93 napisał:

> ej lisek cos nie działa ten twoj znacznik

hm. no i wlasnie zależnie od forów... na niektórych możesz umieszczać grafiki we ''wlasnych''
znacznikach, na innych nie.
jeśli możesz podaj mi link do tego forum { najlepiej w komentarzu na moim gs''ie, żeby
nie bylo, że rozpowszechniasz linki na forum. } to sprawdzę jaki to typ fora i ew. Ci
napiszę o co chodzi.
;)

ej lisek napisze ci na gg bo widze ze na twoim gs''ie jest numer gadu, nie wiem ja sie dodaje komenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować