Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet 2 - zapowiedź

14 postów w tym temacie

Jedynka była grą, która przekonała mnie do TPP. Mam ją i na PC (podstawowa edycja) i na X360 (extreme condition). W obu wersjach wygląda fantastycznie i świetnie się w ją gra. LP2 to mój must have :)
Filmiki z gameplaya są niesamowite i tylko zaostrzają mój apatyt na dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Lost Planet, ale muszę nadrobić zaległości . Część druga głupio się nie zapowiada ;p
SM 5,0 i DX 11 jako nowinki techniczne - no no, niezła nowinka , ciekawe czy na pewno one się znajdą w Lost Planet 2 , i jak duże zmiany będzie to miało w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wyszły tylko 2 wersje. Przynajmniej tyle na PC. Czym się różni colonies od extreme? Reedycja z CD-project jest wersją colonies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie wersje wyszły. Poprawiona to była Colonies Edition. Pomyliły mi się tytuły z podtytułami ;), na PC mam podstawkę - "Lost Planet Extreme Condition" a na iksa mam "Lost Planet Extreme Condition - Colonies Edition".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie bardzo ciekawie...

Dobrze ze wyjdzie tez na PC bo ostatnio coraz wiecej gier poswieca sie jedynie xboxowi36 i ps3

Faktycznie moze to byc troche krotko ale pamietajmy ze w 1 czesci misje nie byly wcale takie krotkie (30min - 1h)

Postawili na tryb multiplayer... no to fajnie bo wydaje mi sie ze tryb solo ale z mozliwoscia kooperacji to jak narazie najbardziej udana czesc gier multimedialnych, wiec miejmy nadzieje ze udostepnia mozliwosc kooperacji z graczami przez internet ;]

Team Military Bar jest swietnym pomyslem bo nie mozna za pierwszym razem umrzec co w LP czasem bardzo wkurzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mi nie za bardzo podeszła pod gust (problemy z kamerą miałam, która mi średnio umilała grę...), ale mam nadzieję, ze dwójka będzie dobrym shooterem i takich problemów mieć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost Planet jest jedną z moich ulubionych gier, głównie dlatego że jest niesamowicie dynamiczna i ach och te wystrzały :p Dlatego LP2 to must have ;D A zmiana scenerii?? Tym lepiej będzie większa różnorodność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować