Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rooney, Walcott i Lampard na okładce nowej FIFY

36 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 08:17, mariowsad napisał:

No właśnie kto to jest Theo Walcott?? Po za tym brakuje messi ego


Walcott to gracz Arsenalu Londyn jeśli się nie mylę napastnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie wypowiedzi niektorych. Walcott jest aktualnie jednym z najlepszych graczy premiership i chyba najlepszym arsenalu. Zasluzyl sobie na bycie na okladce :) . Mi za to brakuje jakiegos defensywnego zawodnika (TERRY!).

ps. od kiedy Lampard jest liderem Chelsea ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Rooney? To już się robi nudne... Dobrze, że przynajmniej Theo Walcotta dali - jednego z moich ulubionych piłkarzy, ale i tak tej gry nie zamierzam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dali chociaż jednego młodego zawodnika na okładce. W sumie on jest dobry, ma dobrą technikę, jest szybki. Chyba to nie za szkodzi, to jest pewnie z Premier League więc oni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nawet może się spodobać fifa 10 w końcu to fifa nawet gdyby nic się nmie zmieniło chętnie sobie pogram i przypomne świetlne momęty 2005-06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 08:57, Woo-Cash napisał:

Rooney? Przestarzałe gwiazdy na okładce przestarzałej gry ;D


Ronney w tym sezonie się odrodzi, a i tak w poprzednim sezonie był niesamowity. Powiedz mi jak 23 latek może być przestarzały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że teraz gdy FIFA nareszcie robi postępy, z części na część (08-09-10) nagle zostaje krytykowana a przez te lata o PESie się nie wspominało (PESie, który upada coraz niżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:09, sevrond napisał:

Ronney w tym sezonie się odrodzi, a i tak w poprzednim sezonie był niesamowity. Powiedz
mi jak 23 latek może być przestarzały ?


Nie wnikam, ile on ma lat. Wiadomym jest, że sukcesy Ronaldo odsunęły go w cień. I nie sadzę, by miał się odrodzić. Kiedyś podobno(prawie) wbiegał go bramki przeciwnika, teraz bije z daleka. Czy taka zmiana stylu wychodzi na dobre? Chyba nie.

Wracając do tematu na okładce FIFY powinien znaleźć się Nelson Dida. Bardziej by pasowało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować