Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalna edycja PSP dla małych dziewczynek

33 postów w tym temacie

O fuj! Ten fioletowo-różowy PSP wygląda jak nowy gadżet dla Barbie. Konsola chyba tylko i wyłącznie dla dziewczynek z podstawówki, bo tylko one mogą gustować w takich kolorkach a''la kucyki pony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:29, MacJak napisał:

O fuj! Ten fioletowo-różowy PSP wygląda jak nowy gadżet dla Barbie. Konsola chyba tylko
i wyłącznie dla dziewczynek z podstawówki, bo tylko one mogą gustować w takich kolorkach
a''la kucyki pony ;P


Dokładnie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Kolo obleśny, myślę że to tylko dla sweetaśnych krejzolek ;] Osobiście wziąłbym tylko black albo white ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro, jest takie coś wypuszczone to na pewno znajdzie się klientów którzy to kupią i to jeszcze z zyskiem. Rynek musiał być przeanalizowany, zwłaszcza przez kogoś takiego jak Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:44, xArtoXx napisał:

czy kolor jest ważny jak odpalisz GoW czy tam Mortal Kombat :D słitaśny kolor na słitaśne
czerwone gry :D

mnie sie podoba ten kolor :P sam mam czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:39, Pablo1989 napisał:

Róż wcale nie jest gejowski :D, mój kolega chodzi w różowym podkoszulku.


Na wszelki wypadek uważałbym na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bawiły Myszka Miki, Kaczor Doland oraz całe zwariowane melodie teraz jest jakaś parodia w stylu Hannah Montana i spółka. Swoją drogą to PSP jest fioletowe, a nie różowe chłopaki. :) Mrr... A naklejki? Oczywiście tylko te ze Spider-Mana z 94... Co? Są tylko naklejki z Hannah Montana ? AAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować