Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP Go z kuponem na Rock Band Unplugged

21 postów w tym temacie

Cena PSP Go będzie BARDZO WYSOKA a dodanie gry do zestawu nic nie da, bo np. ktoś nie przepada za tym tytułem. Gdyby był wolność wyboru np. 1/2 tytuł do wyboru z 10 dostępnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ludzie i tak kupią, nawet za tak absurdalnie dużą cenę. Choćby tylko po to, żeby pochwalić się najnowszym modelem gadżetu. Taka prawda, bo nie sądzę by PSP Go zainteresował się jakikolwiek gracz - już PSP jest mało wygodne (posiadam, wiem co piszę), a co dopiero coś tak bezsensownie skonstruowanego jak Go! No i jeszcze brak napędu UMD i skazywanie graczy na dystrybucję cyfrową... Nie, ja postoję... Nawet mimo Rock Banda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było po prostu obniżyć cenę konsoli a nie narzucać czegoś klientom. Z drugiej strony pozwoli to przekonać się sceptykom czym jest RB ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje mnie ta wersja PSP GO wolę tą 3004 aa cena w przeliczeniu na nasze to jakieś 1,000 lub około tego licząc że Euro stoi po 3,80,- raczej nie zanosi się na zwyszkę E ale konsolka jest pozbawiona umd + mniejszy wyświetlacz hmmm powinno to być tańsze, no ale co nowe to drogie. Ja osobiście zostanę przy 3004 ave ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 13:52, Kifa napisał:

Cóż, ludzie i tak kupią, nawet za tak absurdalnie dużą cenę. Choćby tylko po to, żeby
pochwalić się najnowszym modelem gadżetu. Taka prawda, bo nie sądzę by PSP Go zainteresował
się jakikolwiek gracz - już PSP jest mało wygodne (posiadam, wiem co piszę), a co dopiero
coś tak bezsensownie skonstruowanego jak Go! No i jeszcze brak napędu UMD i skazywanie
graczy na dystrybucję cyfrową... Nie, ja postoję... Nawet mimo Rock Banda. ;)


Dlaczego uważasz, że PSP Go jest bezsensownie skonstruowana ? Bo pewnie masz na to jakieś uzasadnienie. Tym bardziej w sytuacji, kiedy pierwszym kryterium przy tworzeniu tej konstrukcji były wskazówki i uwagi graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest podana w dolarach. :)
2.8728 * 249.99 = 718.171272 - z google.
Ja osobiscie jestem nastawiony optymistycznie - design akurat trafia w moje gusta, a cena pozniej i tak spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 14:31, Abomek42 napisał:

Cena jest podana w dolarach. :)
2.8728 * 249.99 = 718.171272 - z google.
Ja osobiscie jestem nastawiony optymistycznie - design akurat trafia w moje gusta, a
cena pozniej i tak spadnie.


No a jesteśmy w Unii , więc dla nas obowiązująca cena to 249.90 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 14:31, Abomek42 napisał:

Cena jest podana w dolarach. :)
2.8728 * 249.99 = 718.171272 - z google.
Ja osobiscie jestem nastawiony optymistycznie - design akurat trafia w moje gusta, a
cena pozniej i tak spadnie.


No tak, ale my raczej musimy patrzeć na europe bo z usa nie będziemy ściągać ;) a co najgorsze w stanach będzie po 249$ a w europie też 249 ale E ;) a swoją drogą wolę zobaczyć ją na żywo jak będzie, bo na obrazku nie zawsze oddaje swój urok może akurat skuszę się na nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło by było, gdyby sami pozwolili wybrać klientowi grę, jaką może mieć przy zakupie tej konsolki.
taki uniwersalny ticket, to byłoby coś.

sam jej nie zakupię, gdyż ważniejsze wydatki aktualnie mam i posiadanie tego sprzętu wydaje mi się zbędne, jednak śledzę z zainteresowaniem wszelkie niułsy dot. kieszoonsolek od Sony i Nintendo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto zakaze ci importowac z USA/Japonii? Skoro mowimy o dystrybucji sieciowej to ciecia pomiedzy PALem a NTSC nie powinny byc az tak bolesne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak UMD?? Przecież to jak najbardziej na plus. Przynajmniej piractwo będzie mniejsze.

I pewnie dlatego PSP Go się w małej ilości sprzeda ze względu że już sobie nie będzie można piracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:53, Abomek42 napisał:

A kto zakaze ci importowac z USA/Japonii? Skoro mowimy o dystrybucji sieciowej to ciecia
pomiedzy PALem a NTSC nie powinny byc az tak bolesne. :)


W sumie masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować