Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Granat błyskowy w specjalnej edycji Modern Warfare 2?

24 postów w tym temacie

Dobry noktowizor na głowę 2000 zł, dobra lornetka nokto około 1500zł, dobry noktowizor na karabin 1000 zł. Albo ta edycja będzie naprawdę droga, albo po prostu szkoda na nią kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a noktowizor na pewno nie będzie stał na półce tylko każdy będzie biegał z noktowizorem po piwnicach xD zabawa na tydzień, a potem gadżet widziany na serwisach aukcyjnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noktowizor to naprawdę dobry gadżet, ale po co on ? Do chodzenia po lesie i bawienia się w "komandosów" ? Wydać parę stówek na gadżet, który znudzi się za kilka dni, tygodni? A flashbang, to jak bańki mydlane-krótka przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:35, Lm13 napisał:

Na początku myślałem ze prawdziwy granat :D

No na pewno by dali prawdziwy granat. Nie w tym życiu. Granat jak granat by się kurzył na półce ale myślę że noktowizor po jakimś czasie też pójdzie do pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 00:00, dark_site napisał:

no cóż, po waszych wypowiedziach mogloby się wydawać, że mowa o prawdziwym noktowizorze,
a to przecież ma być imitacja :P

To bedzie w pelni dzialajacy noktowizor, pasywny i pewnie kiepskiej jakosci ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akademik

-Go! Flash and clear.
-Rogher That !
-Bah, Kabum, kabum!
-Co do... Co ty *^%85 Michał tworzysz i jak się nagle znalazłeś w moim pokoju
-Yhm, kupiłem razem z grą, poza tym byłeś łatwym celem.

;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:42, hans_olo napisał:

Dobry noktowizor na głowę 2000 zł, dobra lornetka nokto około 1500zł, dobry noktowizor
na karabin 1000 zł. Albo ta edycja będzie naprawdę droga, albo po prostu szkoda na nią
kasy.


Przecież cena edycji Prestige już dawno została podana - ok. 150 funtów. Zrobienie takiego sprzętu nie jest drogie, wystarczy kilka diod IR (koszt jednej to ok 10 zł), do tego odpowiednik systemu NightShot z pierwszej lepszej kamery, i masz noktowizor. A że nie będzie on takiej jakości, jak współczesne noktowizory wojskowe IV generacji... Pewnie, że nie. Czego oczekiwać za 750 zeta?:)

Tak czy siak - gadżet na półkę, tyle, że nie ma w tym nic złego. W końcu sami twórcy dodają do tego sprzętu podstawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką edycję kolekcjonerską z noktowizorem, to sam bym z chęcią kupił. Niezależnie od ceny (no oczywiście w granicach przyzwoitości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:43, hans_olo napisał:

Toteż mówię, że szkoda kasy na tą edycję :P, a ceny nie sprawdzałem. CoD umarło po dwójce.


Czy ja wiem, czy szkoda... Na pewno są ludzie, którzy takie rzeczy lubią. Ja np. nie żałuję kasy wydanej na EK obu STALKERów (żałuję za to pieniążków, które poszły na EK Wiedmaka, ale to już inna bajka).

Poza tym taka EK to na pewno dobra inwestycja. Za parę latek jej wartość wzrośnie kilkukrotnie ;) I wtedy będzie można sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:55, Ringno5 napisał:

Poza tym taka EK to na pewno dobra inwestycja. Za parę latek jej wartość wzrośnie kilkukrotnie
;) I wtedy będzie można sprzedać.

Zazwyczaj z kolekcjonerek po paru latach zostają tylko płyty i pudełka. Spróbuj kupić kolekcjonerkę Planescape Torment w pełnym składzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 10:05, hans_olo napisał:

Zazwyczaj z kolekcjonerek po paru latach zostają tylko płyty i pudełka. Spróbuj kupić
kolekcjonerkę Planescape Torment w pełnym składzie :P.


Oj, jak ktoś nie dba, to tak ma... U mnie w Wiedmaku brakuje tylko koszulki, którą noszę. Cała reszta (karty itp) nadal w oryginalnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować