Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na żadanie w cenie od 1600 do 2400 punktów

18 postów w tym temacie

Dosyć dziwna sprawa. Jedni wolą dopłacić za pudełko a ja w sumie bym dopłacił za elektroniczny zapis ;] Nie trzeba przekładać płyt. Gry się nie rysują itp. Dla mnie super sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka kasa za cyfrówki? Nigdy. Również zbieram swoją kolekcję ulubionych gier i raczej nie widzę swojej kolekcji w jakimś folderze na dysku, a już na pewno nie za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż lepiej za taką kase kupić normalnie gre...
A i chyba jest mały błąd w nagłówku - Games on Demant (gry na ŻYCZENIE) - nie powinno być "Żądanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najpopularniejszym w Polsce sklepie, gdzie ludzie kupują "zdrapki":

2100 MS Points = 84,99 zł.
4200 MS Points = 159,99 zł.

Czyli IMO, ceny nie są tragiczne. Osobiście jednak podziękuje - wolę wydania pudełkowe. Zarówno na PC, jak i X360 staram się unikać dystrybucji cyfrowej jak ognia (chociaż na "arcade" czasem coś kupię - ale te pozycje zajmują góra 300 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że drogo. W "najpopularniejszym sklepie w Polsce" za pudełkową wersję np Fight Night Round 4 wydaje się około 100 - 125zł (no droższe też są ale tylko kretyn chyba za tyle kupuje) a raczej taki tytuł jak FNR 4 nie będzie kosztował 2100 MSP o ile w ogóle go wstawią. Jest jeszcze kwestia dystrybucji - drogą elektroniczną nie trzeba wynajmować TIR''ów żeby dostarczyły do sklepów grę, nie trzeba produkować opakowań, płyt i jeszcze ich wypalać. Moim zdaniem jest trochę drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz pudełko i płytę to sprawa jest jasna, a na dysku dane nigdy nie są bezpieczne. Zawsze możemy już tego nie odzyskać a tak to masz płytę i masz pewność, że działa a w razie czego to robisz sobie obraz co by płyty nie wkładać do napędu co chwilę. Specjalnie mi się to nie podoba bo żadnego szału cenowego to nie robi no i to wszystko jeszcze zależy kto ma jaki transfer . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przy takich cenach to ja wolę pozostać przy tradycyjnych, pudełkowych wydaniach. No chyba że ktoś nie potrafi dbać o pudełka i płyty to może skorzystać. Albo w ogóle nie babrać sie grami.

@Stefan_Skellen: zależy co kupujesz. Jeśli zakup prostej gierki (sztuk jedna) za 1200MSP lub więcej już nie musi wyglądać tak okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:31, Kamil2118 napisał:

Można się było spodziewać takich cen, ja jednak pozostanę przy edycjach pudełkowych.
Przynajmniej dostanę książeczkę :)

A w tych książeczkach coraz mniej... Kupiłem ostatnio Prototype''a i potrzebowałem spisu kombinacji do ataków. Gdzie tam - musiałem wchodzić za każdym razem do menu i tam sprawdzać w Upgrade''ach. Nie muszę chyba mówić, że to była bardzo, ale to bardzo, upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna jest ta cała akcja gry na żądanie, dla mnie kolekcja to coś ważnego co powinno jakoś wyglądać a nie jakiś szajs albo za kasę, albo za jakieś badziewne niedawno wprowadzone Microsoft Points.. Nie wyjdzie im to na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny dość akceptowalne, 30 bucksów to w końcu (przy dzisiejszym kurwie dolara) tylko 84zł a to akurat cena dobra gdyż pudełkowe edycje w wersjach "Classics" można zazwyczaj kupić w okolicach 99zł.
Ja na pewno będę kupował z GoD o ile MS wprowadzi znowu możliwość płacenia kartą nie koniecznie z adresem na który się ma zarejestrowane konto...
Tak czy siak czekam z niecierpliwością na 11 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście waluty zaczynają znowu spadać. Dolar po ok 2,80 kiedy sięgał max 3.20. Zawsze jakaś nadzieja że i trochę MS Points na aukcjach potanieją ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:43, Jarden napisał:

(...) (przy dzisiejszym kurwie dolara) (...)

Sorry za offtop, ale śmiesznie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 17:23, Murith napisał:

> (...) (przy dzisiejszym kurwie dolara) (...)
Sorry za offtop, ale śmiesznie to wygląda :D


Holy crap, nawet nie zauważyłem tego błędu mimo że czytalem to co napisalem:)
Fakt że wyszło mi to śmiesznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować