Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision pewne swej polityki cenowej

61 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 16:57, Nagaroth napisał:

Taaa a potem będzie wielki żal że piractwo rośnie.



Cena 10.000 zł za grę nie jest argumentem za piractwem. Co do newsa to chyba nie dadzą gry za 300zł? :D Poza tym MW 2 mnie nie interesuję. Na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah bo my jesteśmy wielcy i robimy wielkie gry, a skoro je takie robimy to czemu nie mamy wymagać większej jeszcze ceny.??
Więcej - więcej - więcej.... bo klient doceni markę i tak to kupi..
Czyli klient = osioł a my tego osła w d... no właśnie

Na szczęście wszystko co jest na górze musi spaść na dół, i tego życzę szanownej firmie Acti - nie teraz ale za jakiś czas napewno wylądują na swoich tłustych chciwych du...ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlateggo activision pokazujemy środkowy palec. Jak taka firma mogła się utrzymać na rynku, a potem jeszcze dzięki fuzji utworzyć największą spółkę, jest to dla mnie niepojęte.. przecież nawet jak nie mieli pieniędzy to takie akcje odstawiali, a dalej istnieją <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 17:00, Pile napisał:

Cena 10.000 zł za grę nie jest argumentem za piractwem. Co do newsa to chyba nie dadzą
gry za 300zł? :D Poza tym MW 2 mnie nie interesuję. Na razie...


Owszem jest, jak gry są tanie to piractwo spada bo lepiej sobie kupić w pełni oryginalną grę ze wszystkimi bonusami itp. Jak gra jest droga to masie ludzi będzie szkoda wydawać ponad 250 zł za grę w którą pograją pięć godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby kiedyś Activision się nie przejechał ze słowami, bo na dno wali się szybciej, niż w górę, a takimi słowami to można tylko zraźić graczy do siebie. Za wywiad daję mu 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście poczekać z newsem do poniedziałku, a nie tak bezczelnie weekend człowiekowi zepsuć. Zastanawiałem się nad kupnem CoD: MW2, teraz już mi przeszło. Poczekam na używkę rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO, to pokazuje jak Acti nie szanuje klientów, co innego szastanie dodatkami do gier na lewo i prawo (ich jakość w tym momencie nie jest ważna) a co innego mówienie otwarcie że chce się wyciągnąć od graczy jak najwięcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... -_- Ja osobiście wolę już EA od Activisiona. Z ich repertuaru pykam tylko w CoDa właśnie i Guitar Hero, więc nie żal mi będzie, jeśli trochę się na tej polityce przeliczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wierny fan odejdę od marki. Ostatni raz zapłaciłem 130zł za grę na PC przy okazji ostatniego CoD (gdybym wiedział jaka będzie kicha, to bym nie wydał). Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi... Walić acivision ea jest w tej chwili jak najbardziej fair ...activision życzę wielkiego upadku po takich zagrywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak jeden głupi komentarz, który będzie się za nimi ciągnąć przez miesiące, a może nawet lata. Miał być olbrzymi sukces, a może być wielka kicha (przynajmniej w Polsce, na zachodzie gry są tanśze w stosunku do średnich zarobków - i gdzie tu sprawiedliwość po 50 latach totalitaryzmu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ich to już pogięło ! Jak ktoś zarabia kilka tysięcy miesięcznie to może dla niego to nic wielkiego , ale np. ja nie mam tak ogromnych funduszy. Poczekam 3 lata , cena "być może" zmaleje do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować