Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

STAR WARS: EMPIRE AT WAR - temat ogólny

139 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2009 o 19:44, HELMOOT1 napisał:

Czy w tej grze jest jakiś tryb skirmish, potyczka, tryb w stylu "podbij galaktykę"? Czy
gra single player zaczyna się i kończy na kampanii?
Czy jeśli jest taki tryb, to są w nim także walki na planetach?
Jaka jest jakość polskiej wersji? I czy jeśli jest słaba to istnieje jakiś sposób "zangielszczenia"
gry wydanej i kupionej w Polsce?


Tryb skirmish jest podzielony na walkę w kosmosie lub na planecie.

Ja na polską wersję nie narzekam ale wolę grać po angielsku.
Do tego jest sporo modów które dodają wiele ciekawych rzeczy ( bohaterów, jednostki, planety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 16:20, natanadler napisał:

> pojawiła się reedycja z dodatkiem za 70zł

to drogo :P bo u nas w sklepie za 50 :)

Hej. A w jakim sklepie teraz pracujesz? Macie dobrą ceną bo pewnie z LEMem macie dobre układyy-umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas Arts się w końcu zbudziło i zobaczyło że trochę chętny by się na ich starsze (i na wyższym poziomie) gry trochę chętnych się znajdzie. Nareszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:08, Hellmut napisał:

Już od jakiegoś czasu zagrywam w tę efektowną, ale kiepską pod względem czysto strategicznym
gierkę ;)


Polecam stronkę
http://empireatwar.filefront.com/files/Empire_at_War/Mods/FoC_Mods/;8714?start=125&sort=name&name_direction=asc&limit=25&descriptions_in=0&summary_in=0&show_screenshot_in=0#files

Sporo ciekawych modów jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę grę, to miałem wobec niej wielkie oczekiwania. W końcu miał to być dobry RTS, w dodatku stworzony przez jednych z ojców tego gatunku, a skończyło się na tym, że podobało mi się tylko menu główne, zaś grę szybciutko usunąłem z dysku. Jest po prostu... nijaka.

Ale o dziwo, dodatek mnie wciągnął. Mocną stroną gry są walki w kosmosie - zrealizowane prosto i stylowo, naprawdę wzorowa robota, ale jak grać, to tylko w FoC. Walki naziemne są dużo słabsze - skala, w jakiej toczą się bitwy jest za duża (tzn. za wielkie oddalenie i jednostki są zbyt małe), przez co tracimy "kontakt" z naszymi oddziałami. Trochę bitew stoczyłem, ale mało mi się to podobało. W kampanii na szczęście trafiło się kilka fajnych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić tak by gra chodziła bez płyty bo ciągłe te zmienianie mnie już męczy każda gra chodzi z płytą a obecnie gram w 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:27, Revanchist napisał:

Jeśli chodzi o tę grę, to miałem wobec niej wielkie oczekiwania. W końcu miał to być
dobry RTS, w dodatku stworzony przez jednych z ojców tego gatunku, a skończyło się na
tym, że podobało mi się tylko menu główne, zaś grę szybciutko usunąłem z dysku. Jest
po prostu... nijaka.

Ale o dziwo, dodatek mnie wciągnął. Mocną stroną gry są walki w kosmosie - zrealizowane
prosto i stylowo, naprawdę wzorowa robota, ale jak grać, to tylko w FoC. Walki naziemne
są dużo słabsze - skala, w jakiej toczą się bitwy jest za duża (tzn. za wielkie oddalenie
i jednostki są zbyt małe), przez co tracimy "kontakt" z naszymi oddziałami. Trochę bitew
stoczyłem, ale mało mi się to podobało. W kampanii na szczęście trafiło się kilka fajnych
misji.



tak więc jest to słabsza gra RTS ??? miałem nadzieje że jest to coś takiego jak Red alert tylko że w realu Star Wars.


Ale polecasz kupić czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup z dodatkiem. Wyciska z EAW więcej soków i ogółem jest to dużo lepsza gra, chociaż teraz przechodzę kampanię Imperium i nawet ta gra daje radę, jednak nie nastawiaj się na ucztę fabularną ani na ciekawe misje single, bo te wyglądają tak: ziemia - zwiedź całą mapę i zniszcz wszystkie wrogie budynki i jednostki, kosmos - zniszcz stację kosmiczną i wszystkie wrogie statki. Bardzo rzadko trafiają się jakieś urozmaicenia, w Forces of Corruption jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci mozna znaleść ciekawe mody. Dodają nowe jednostki, bohaterów planety. Zmieniają mapę i wiele innych ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 22:14, vinnere napisał:

tak więc jest to słabsza gra RTS ??? miałem nadzieje że jest to coś takiego jak Red alert
tylko że w realu Star Wars.

Ale polecasz kupić czy nie???


Gra jest naprawdę dobra, więc warto kupić, ale z dodatkiem, sam szykuje się na kupno tej gry + Forces of Corruption, bo mam ją w języku angielskim (gra była w pakiecie The Best of SW czy coś takiego) i mimo wszystko wolałbym w języku polskim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Revanchistem, szkoda, że nie wydali wersji kinowej tej gry. Nie grałem w wersję ang. ale wątpię by oni byli w stanie aż tak spartaczyć sprawę jak u nas.
Ogólnie gra się przyjemnie więc mimo tego dubbingu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poleciłbym zagrać w demko najpierw. Do podstawowego Empire at War jednak się przekonałem, kampania imperialnych jest co prawda bardzo mało zróżnicowana (praktycznie cały czas tylko wybijamy wrogów i nic więcej), rebelianci mają chyba nieco ciekawsze misje, póki co - ale walki w kosmosie są świetne, choć fani Homeworlda cisnęliby pewnie płytką w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:31, Revanchist napisał:

Polska wersja jest KOSZMARNA. Tzn. dubbing jest KOSZMARNY. Tłumaczenie w porządku...


Hej lepsze to niż zatrzymać się w grze i nie wiedzieć co zrobić dalej xD słuchaj grałem w to jakis czas temu i już dobrze nie pamiętam, ale była to misja - bitwa w kosmosie (w kampanii), i trza było zniszczyć te wielkie okręty bojowe Imperium zanim gdzies tam dotrą i mimo ze je rozwalałem na czas raczej to misje przegrywałem.. kilka razy wchodziłem czytałem co tam było napisane w zadaniach ale nie mogłem tego dziadostwa znaleść, co ja tam mam zrobić ??? teraz od jakiegoś czasu obiecuje sobie ze kupie polską wersje i moze tam wkońcu dowiem sie co trza zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A która to była misja? :P Bo były następujące, z tego, co pamiętam w kampanii rebeliantów:

Spoiler

1. Przechwycenie 6 promów z więźniami za pomocą Y-Wingów i "Sundered Heart" (statku dowodzenia Antillesa).
2. Uratowanie Hana Solo z rąk Imperium - wrzucałeś prędkość 2x, wydawałeś rozkaz zniszczenia emitera promienia ściągającego wszystkim statkom i tuż przed dotarciem do stacji kosmicznej Solo został uratowany :P.
3. Schwytanie pirata z ważnymi danymi - najpierw się go ścigało, a potem niszczyło wszystkie Interdictory.



To któraś z tych misji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować