Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Need for Speed: Hot Pursuit 2

18 postów w tym temacie

Pamiętacie tą starą, lecz dobrą grę ? Ostatnio do niej powróciłem. Tyle osób narzeka, że NFS''y są coraz gorsze, to czmu nie pograją sobie w stare ? ;) Gra bardzo mi się podoba, trasy są bardzo przyjemne, a granie po stronie policji bardzo dobrze zrobione, no i fajne samochody. Zapraszam do dyskusji na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętam tą grę, czasem nawet sobie ją włączę, ale jakoś arcadowy model jazdy strasznie mnie odstraszył. No i niski poziom trudności, to co było trudne na początku mojej kariery gracza, teraz jest banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak sobie odpaliłem, to po takiej długiej przerwie od grania w wyścigi na klawie(prawie rok) to nawet te pierwsze wyścigi wydawały się strasznie trudne. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powróciłem do tej gry jakieś pół roku temu. To był pierwszy NFS, w którego grałem więc jakiś tam sentyment pozostał. I faktycznie - w erze Carbonów i innych Pro Streetów Hot Pursuit 2 nadal potrafi wciągnąć. Szkoda tylko, że nie na długo, bo dałem sobie spokój jeszcze w pierwszej połowie gry, ale i tak mam o niej bardzo dobre zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:15, Albii napisał:

Pamiętacie tą starą, lecz dobrą grę ? Ostatnio do niej powróciłem. Tyle osób narzeka,
że NFS''y są coraz gorsze, to czmu nie pograją sobie w stare ? ;) Gra bardzo mi się podoba,
trasy są bardzo przyjemne, a granie po stronie policji bardzo dobrze zrobione, no i fajne
samochody. Zapraszam do dyskusji na temat tej gry.


szczerze? To mnie ta gra ażtak nie wciągneła. Dla mnie to jest zresztą "nowa" gra a nie stara :p ja wychowałem się na hot pursuit 1 to była dopiero giera! te godziny spędzone z kumplem przed PC bezcenne. Od czasu do czasu odpalę sobie pełna, albo demko i do dziś pamiętam te trasy i do dziś potrafią mnie zachwycić graficznie(!). Polecam sprawdzić starszą część HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka.Jeszcze teraz od czasu do czasu zdarza mi się ją zainstalować i przejechać parę wyścigów.Z późniejszych NFS tylko Underground potrafił mnie tak wciągnąć jak HP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:21, raven91 napisał:

Świetna gierka.Jeszcze teraz od czasu do czasu zdarza mi się ją zainstalować i przejechać
parę wyścigów.Z późniejszych NFS tylko Underground potrafił mnie tak wciągnąć jak HP2.

Dla mnie to był słaby NFS, policja w całej karierze tylko raz mnie złapała. W ogóle al policji sięga zeru. Wystarczy że zjadę na poboczną drogę i już policja mnie nie widzi i momentalnie staje. Jedyne co mi się podobało to zmienianie ciężkości samochodu do 30 kg w plikach. Bardzo szybko jechały wtedy samochody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobał ten Need for Speed. Ładna grafika (jak na tamte czasy), genialna muzyka, sterowanie samochodem uuu tu porażka na całej linii. Co ciekawe w tym NFS można było wcielić się w rolę policjanta i wzywało się blokady, helikoptery i dodatkowe posiłki.
A tu intro tej gry ----> http://www.youtube.com/watch?v=OEwjM6nvLgI
Intro świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się stare dobre czasy ;) Ta gra była jedną z najlepszych części NFS. Pościgi i te piękne krajobrazy. Przydałby się jakiś dobry Need for Speed w starym i dobrym stylu.

xD_ominik
>/.../
Każdy ma inne gusta, ale według mnie jak na tamte czasy, to taki zły nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:30, Dante_Syn_Spardy napisał:

Co ciekawe w tym NFS można było
wcielić się w rolę policjanta i wzywało się blokady, helikoptery i dodatkowe posiłki.



Dokładnie. Uwielbiałem to robić. :) EA powinni pomyśleć nad Hot Pursuit 3 (zamiast próbować robić z NFS legalne wyścigi - Shift/Street). Walka z policją/bycie gliną to było to. Również same cutscenki aresztowań były bardzo fajnie zrobione w HP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja grafika potrafi jeszcze zachwycić. Może i na pewno nie jakoś, lecz widoczki, które są jak dla mnie prześliczne. ;)

Co do modelu jazdy to jakoś mi on nie przeszkadza. ;P Coś mi się przypomina NFS Undercover na xboxa, na początku jeździ się beznadziejnie, a potem już bardz oprzyjemnie. ;)

Wcielenie się w rolę policji bardzo mi się spodobało. Pierwsze, zdecydowana nowość w grach wyścigowych, dwa, bardzo dobrze wykonany i przyjemny tryb.

Czy ja się nie mylę, bo mi się zdaje, żę tylko w tej części były ferrari ?

Diverso@ Nie masz tam żadnych problemów z konfiguracją pada w grze ? Bo jak nie to pewnie sobie podłączę pada i trochę pojezdzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 23:34, SongoX napisał:

xD_ominik
>/.../
Każdy ma inne gusta, ale według mnie jak na tamte czasy, to taki zły nie był.

Jak na tamte czasy to nie, ale policji w tej grze wcale nie czuć. Od razy gdy się pojawi jest już daleko w tyle i po 5 sekundach z powrotem znika. A kolczatki kładzie w takich miejscach gdzie widzimy je dopiero 5 metów przed, nie da się wyhamować czy ominąć blokady, jedyny sposób to uderzyć w policję. Dla mnie 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 18:06, Albii napisał:

U mnie z policją tak łatwo nie było, powiem ,że nawet w pierwszych wyścigach bardzoo
przeszkadzali.

Aha oczywiście... EA wypuściła dwie wersje... Dla mnie to był pierwszy NFS w którym spadł poziom względem poprzedniej części. Następnym jest NFS carbon. Miałem tą grę, przeszedłem całą, sprzedałem i nie żałuję tego, żałuję wydanych 50zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jeszcze co się działo jak pierwszy raz chciałem Mclarenem F1 jechać.
oj leciały wiązanki czasem... kiedy komputer sobie jechał a ja tu od ściany do ściany. "za szybkie to jest!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować