Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 Slim już u developerów?

24 postów w tym temacie

Wersja Slim napewno tansza bedzie..jeżeli wyjdzie to bd musiał pomyslec poważnie o PS3, bo narazie przegrywa wg mnie z Xboxem...ale..mniejsza, tansza i bez płacenia za gre w sieci..no coż...Sony ruszcie zadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 11:08, tatarinho napisał:

Wersja Slim napewno tansza bedzie..jeżeli wyjdzie to bd musiał pomyslec poważnie o PS3,
bo narazie przegrywa wg mnie z Xboxem...ale..mniejsza, tansza i bez płacenia za gre w
sieci..no coż...Sony ruszcie zadki:D

NAPEWNO jeśli wyjdzie PS3 Slim, to nie będzie tańsze, cena PS3 fat zostanie obniżona a Slim zajmie miejsce obecnej ceny <stawiam na to, że będzie jeszcze droższa> mi to tam nie przeszkadza, nie wazne jakie PS3 ważne by dostarczało masę rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Nikt nie zauważył, że zamazanych jest więcej obiektów? Niestety nie mam PS3 i ciężko mi ocenić po rozmiarach ale obok czarnego obiektu jest monitor i na moje oko proporcje pasują do PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Mi się wydaję że to mogło być zwykłe ps3. Ale po co by to mieli cenzurować? Jednak samo ps slim wydaję mi się raczej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja tam nie rozumiem w ogóle po co im miałby być Slim skoro z punktu siedzenia developerów konsola w takiej czy innej wersji nie powinna się niczym różnić (nie mówię tu o wielkości dysku rzecz jasna). Standardowe SDK i jechane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Sony wsadziło do PS3 Slim więcej pamięci RAM i deweloperzy testują jak skrócić czas ładowania gry...? Gdzieś słyszałem że MS ma tak zrobić z X360+Natal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dalej jest białe wygląda jak Xbox 360 i też jest ocenzurowane. Jak dla mnie ocenzurowali to, żeby nie robić reklamy Sony, MSowi.

PS. To bliżej jest identyczne jak teraźniejsze PS3 nic nowego tu nie widzę wielkość chyba taka sama kształt też.
Przepraszam kształt bardziej przypomina bardziej Elite. Co do tego, że to jest PS to wcale nie musi być konsola Sony od kilku dni jest strasznie dużo plotek o Premium, które zupełnie nie pojawiają się na gram.pl nie wiem czego, czyżby Sony było faworryzowane przez gram.pl :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ciągłym oglądaniu tego filmiku zauważyłem już ze 4 obiekty cenzurowane wygląda to na pady, albo myszki, więc oni po prostu cenzurują wszystko.

PS. A po jednym momencie można już powiedzieć to jest Xbox 360 zobaczcie na pada, którego ma na biurku ten gość przy kompie za czarnym obiektem widać po charakterystycznym kształcie pada biały "spasiony" z bardzo grubymi "rączkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:51, Xjumpaytech napisał:

Po ciągłym oglądaniu tego filmiku zauważyłem już ze 4 obiekty cenzurowane wygląda to
na pady, albo myszki, więc oni po prostu cenzurują wszystko.

Wszystkie znaki towarowe i urządzenia, które miały by sugerować tą lub inną konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ta cenzura, zapewne nikt by nie zwrócił za pierwszym razem na to że stoi tam zapewne konsola PS3 Slim a może jest to czarny x360 slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to zwykły PS3, rany, ludzie, nie podniecajcie się od razu. Zapewne nie mieli prawa pokazać konsoli (i nie tylko) w filmiku i tyle, kurde. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze to jest zwykle PS3 bo w oddali jest tez biala konsola ocenzurowana czyli pewnie Xbox, wiec oznacza to ze musieli wszystko co jest markowe ocenzurowac: reklama, te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować