Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 19:18, LPKorn3324 napisał:

no właśnie najlepszym jego podsumowaniem będzie napisanie, że nagrywa fajne PIOSENKI,
nie rap ;p

Przykra prawda, kiedyś tak nie było, a teraz jest. ;/ Nowy album 50 nie jest taki zły, ale to już nie to samo co GRoDT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanką Fifty''iego i uważam, że nowa płyta jest bardzo dobra. Zabrakło jej naprawdę niewiele by pobić krążek Get Rich Or Die Tryin''. Cent wraca do formy!

Ciekawe, jak będzie się prezentował następny album Black Magic. 50''tka mówił coś o tym, że nie będzie ona już z gatunku hip-hop/rap mam nadzieję, że jednak zmieni zdanie, bo dla mnie Fifty jest świetnym raperem i chce by tak zostało! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:33, HunterO7 napisał:

Tak z ciekawości, czytałaś kiedyś teksty jego utworów ? Jeśli tak to co o nich sądzisz
?


Tak czytałam, lubię wiedzieć o czym śpiewa osoba, której słucham. Uważam, że są w porządku. Zdarzają się bardzo amibtne teksty, jak i lekkie - które nic nie wnoszą, ale pasują do melodii i przyjemnie się je śpiewa oraz słucha. To zależy wszystko od piosenki i tematu jaki poruszy Cent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, to już nowa płyta wyszła? Lubię piosenki 50 Centa, ale aż takim fanem nie jestem żeby się orientować o nowych albumach. Bo nie chodzi o "Curtis"? Z chęcią przesłucham nową płytę, tym bardziej, że mówisz, że jest niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To mnie zaciekawiłaś ;) Mogłabyś podrzucić jakąś próbkę tych ambitnych tekstów ? Z tego co widzę na laście, nie cieszą się taką popularnością jak te o lizaniu "lizaków" lub gangsterach i ich zabawach w merolach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 12:03, HunterO7 napisał:

To mnie zaciekawiłaś ;) Mogłabyś podrzucić jakąś próbkę tych ambitnych tekstów ? Z tego
co widzę na laście, nie cieszą się taką popularnością jak te o lizaniu "lizaków" lub
gangsterach i ich zabawach w merolach ^^


Tak to prawda, że jego komercyjne kawałki cieszą się największą popularnością, co mnie martwi ;/ Bo prawdziwy Fifty siedzi w innych dobrych utworach! Chodźby - 21 Questions
http://www.empe3.net/tlumaczenia-5865-50_cent-21_questions.html

Hartus@

Tak wyszła nowa płyta "Before I Self Destruct" na moim Gsie wrzuciłam moją reckę, więc możesz zobaczyć, co o niej sądzę - bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować