Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #98: Którą z wymienionych edycji kolekcjonerskich uważasz za najciekawszą?

37 postów w tym temacie

ja zagłosowałem na Dragon Age. bo Operation flashpoint mnie nie interesuję, coda edycji kolekcjonerskiej nie będzie na PC a Assassin''s Creed 2 pewnie też ładną cenę ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFP.

Na kija komu noktowizor w Polsce? Wyjdziesz na dwór i dres tylko wzbogaci się o coś czego nawet nie zrozumie... A hełmem można mu zawsze pieprznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


NicRAM95

Człowieku to jest Ezio nie Enzo,Enzo to był Ferrari(kierowca wyścigowy,założyciel wytwórni samochodów a teraz nazwany tak został model samochodu)a Ezio to bohater z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem powyższe komentarze i naszła mnie smutna refleksja - ludzie oddają głos nie rozumiejąc pytania.


Dragon Age - dodatki (te istotne) wzbogacają samą grę - miast być gadżetami nic niewnoszącymi do rozgrywki, za to zbierającymi kurz - choć na ich ocenę/przydatność przyjdzie jeszcze poczekać. Tym niemniej takie wydają mi się najbardziej sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BigLebowski
Nie pierwszyzna. Równie dobrze pytanie mogłoby brzmieć "na którą z poniżej wymienionych gier czekasz najbardziej" daje sobie łape urąbać, że odpowiedzi byłyby bardzo podobne.
Sam zagłosowałem na Operation Flashpoint. Chociaż gra mnie za bardzo nie interesuje, to hełm prezentuje sie na prawdę fajnie. Ciekawe tylko czy nie będzie to czasem tania blacha wyginająca się przy lekkim puknięciu. Co do przydatności - imo, taka to już idea kolekcjonerek by zawierały luźno związany z produkcją crap, o którym zapominamy szybciej niż skończymy grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować