Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #98: Którą z wymienionych edycji kolekcjonerskich uważasz za najciekawszą?

37 postów w tym temacie

Oczywiście Operation Flashpoint 2: Dragon Rising. Tylko ta kolekcjonerka przedstawia jakąkolwiek wartość praktyczną i jedyna z ww jaką mam zamiar kupić.
Jeszcze nie widziałem noktowizora poniżej 1k pln. To coś z Modern Warfare 2 to pewnie tylko zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Call of Duty: Modern Warfare 2. Tylko, że wziąłem pod uwagę Prestige Edition a nie zwykły Hardened. Dodanie noktowizora do kolekcjonerki skopało tyłki konkurencji, jeżeli chodzi właśnie o kolekcjonerkę. A sama gra też mam nadzieję - skopie tyłki konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ladnie pieknie - glosowalem na dragon age tylko, ze jak narazie nie widze wogole w planie wydawniczym edycji EK. slyszal ktos moze o niej cos wiecej? chodzi mi oczywiscie o wydanie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na Dragon Age za muzykę z gry oraz za dodatki do samej gry, które nie będą tylko i wyłącznie zbierać kurzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na wszystkie wymienione tytuly, ale kolekcjonerka najciekawsza z AC2, bo jest figurka, a takze 2 dodatkowe misje, a im wiecej misji w takiej swietnej grze tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy bonus ma oczywiście MW2 (noktowizor), tyle że prawdopodobna cena zestawu odrzuca mnie zdecydowanie.

Jak dla mnie wygrywa Batman - jak na kolekcjonerkę niedrogi a ma bardzo sympatyczne bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też noktowizor się wydał najsensowniejszą opcją. Gdyby jednak pytanie brzmiało "na którą grę czekasz najbardziej" wybrałbym coś zupełnie innego:)))
No, ale trzeba się dostosować do pytania, a tu MW2 wzięło górę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem... Dragon Age... Klasyczna Edycja Kolekcjonerska. A noktowizor to już przesada, będzie się walał po pokoju i podbije to cene edycji kolekcjonerskiej. Bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować