Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bezklasowy update do Team Fortress 2

15 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 11:39, Erhion napisał:

Zróbcie Episode 3 a nie jakieś update.

Mi, jako graczowi TF2, bardziej odpowiadaja jakies updatety, a nie jakies epki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, lepiej niech będzie tylko TF2, a kontynuację najlepszego fps''a w historii gier komputerowych (również lider wielu rankingów najlepszych gier wszechczasów) zostawmy na wymarcie.
Gosh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 11:48, ww3pl napisał:

No jasne, lepiej niech będzie tylko TF2, a kontynuację najlepszego fps''a w historii
gier komputerowych (również lider wielu rankingów najlepszych gier wszechczasów) zostawmy
na wymarcie.
Gosh...


Wow, wyglada na to, ze naprawde sa ludzie, ktorzy mysla, ze Valve ma tylko 1 zespol i ze moga pracowac tylko nad 1 gra na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh podobno mają być nowe itemy dla każdej klasy i nowe mapy...
btw. co za debil gada "Niech zajmą się Ep. 3 a nie jakimiś update''ami" czy blizzard też robi TYLKO w tym momencie Starcrafta II?

Też nie mam żadnego kapelutka a ten dla spaha na prawdę mi się podoba ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arczir2d2 - podczas gry wypadają, po prostu, za nic nie robienie też, wystarczy być w grze :D Ale szansa, że wypadnie ci jakaś czapka, jest minimalna. Do tej pory mam jedną, a gram długo. Prędzej powypada ci z 50 broni, niż czapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super 30 nowych czapek czyli szansa że zdobędziesz tą którą chcesz będzie jeszcze mniejsza :D. Trochę przegięli z tym sam gram dużo w TF 2 i nie mam żadnej czapeczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:14, SoundWave napisał:

Wow, wyglada na to, ze naprawde sa ludzie, ktorzy mysla, ze Valve ma tylko 1 zespol i
ze moga pracowac tylko nad 1 gra na raz.

Chciałem to samo odpisać na Twój post, ale postanowiłem, jako prawdziwy FANBOOOOY Half-Life przedstawić prostą wyższość jednej gry nad drugą, szczególnie po zobaczeniu tekstu ''jakieś epki'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować