Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Red Dead Redemption to gra tworzona przez Rockstar San Diego, która posiada przydomek ''''GTA na Dzikim Zachodzie''''. Silnik graficzny to RAGE - ten sam, który napędzał GTA IV. Produkcja korzysta z systemu Euphoria, więc o animację i efektowność nie ma się co martwić. Jak na razie RDR zapowiedziano wyłącznie na konsole nowej generacji, ale znając R* możemy spodziewać się wersji PeCetowej. I tutaj pojawia się chyba największy problem: optymalizacja. Oby nie była taka, jak w GTA IV. W innym przypadku znowu w tak niesamowitą grę zagrają tylko nieliczni.

Jak myślicie? Czy Red Dead Redemption ma szansę podbić serca graczy? [url= http://www.youtube.com/watch?v=aOpKJ6hjPIM]Zobaczcie trailer![/url]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły. Na tą grę czekam z wywieszonym jęzorem. Jeśli będzie prezentowała taki poziom na GTA IV tylko że na dzikim zachodzie to pewny hit!
Nie wiem czemu tylko nikt się nie udziela w tym temacie. Gierka naprawdę się nieźle zapowiada. Myślę że to będzie raczej kolejny udany produkt R*.

Kupię z pewnością. GTA IV to jedna z nielicznych gier która zapewniła mi dużo spędzonego przy grze czasu. Mam nadzieje że podobnie będzie z Red Dead Redemption. Czekam na więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne mało osób grało w część pierwszą "Red Dead Revolver"
Po drugie jak się zorientowałem po ilości osób udzielających się w temacie
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23414&u=578
Western jako gatunek nie cieszy się specjalnym poważaniem wśród forumowiczów z kolei CoJ II cieszyło się powodzeniem , dziwne ale prawdziwe.
Po trzecie jak na razie o grze nie za wiele wiadomo czy będzie tryb dead eye ? , czy będzie muzyka z włoskich westernów jak w części I ? (użyto nawet utworów E.Morricone) i tych pytań jest dużo więcej.
Część pierwsza nawiązywała do filmów Sergio Leone jak będzie w tym przypadku zobaczymy.
Ja również trzymam kciuki za tę produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:07, kerkas napisał:

Aha , grałeś w część I "Red Dead Revolver" ?.

Heh nie.
Myślałem że Red Dead Redemption to nowa marka a nie żadna kontynuacja czy coś. No cóż myliłem się może kiedyś sięgnę po pierwszą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:14, Slappy napisał:

> Aha , grałeś w część I "Red Dead Revolver" ?.
Heh nie.
Myślałem że Red Dead Redemption to nowa marka a nie żadna kontynuacja czy coś. No cóż
myliłem się może kiedyś sięgnę po pierwszą część.


Gra dostępna za jakieś 30zł na PS2 na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:15, kerkas napisał:

> > Aha , grałeś w część I "Red Dead Revolver" ?.
> Heh nie.
> Myślałem że Red Dead Redemption to nowa marka a nie żadna kontynuacja czy coś. No
cóż
> myliłem się może kiedyś sięgnę po pierwszą część.

Gra dostępna za jakieś 30zł na PS2 na allegro.

Aa nie ma jej na PC?? No cóż to chyba jednak nie pogram. Może u kumpla, namówię go by kupił.

Ale tak czy inaczej teraz mam PS3 to z pewnością Red Dead Redemption mnie nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 15.11.2009 o 18:17, Slappy napisał:

Aa nie ma jej na PC?? No cóż to chyba jednak nie pogram. Może u kumpla, namówię go by
kupił.

Ale tak czy inaczej teraz mam PS3 to z pewnością Red Dead Redemption mnie nie ominie.


Lata całe czekałem aż ktoś zrobi konwersję z PS2 na pc , czekałem , czekałem i w końcu kupiłem PS2 dla tej jednej gry i było warto.
Rozumiem iż nie masz wstecznej kompatybilności w PS3 ?.
Wracając do R.D.Redemption , na razie gra jest utrzymana w klimacie twórczości Sama Peckinpaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:20, kerkas napisał:

Rozumiem iż nie masz wstecznej kompatybilności w PS3 ?.

Nie mam. Wersja 60GB która miała wsteczną kompatybilność już nie jest w sprzedaży.
No ale trzeba żyć dalej.

Jestem ciekaw czy ta gierka pobije naszego Call of Juarez. Myślę że tak między innymi dlatego że będzie więcej swobody. Ale czekam na więcej info i demko by się przydało wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:23, Slappy napisał:

Jestem ciekaw czy ta gierka pobije naszego Call of Juarez. Myślę że tak między innymi
dlatego że będzie więcej swobody. Ale czekam na więcej info i demko by się przydało wcześniej.


Wiele elementów z CoJ zostało skopiowanych z RDR np. tryb koncentracji , w oryginale tryb Dead - Eye.
Czy pobije CoJ , sądzę że tak , większy budżet , większe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:29, Kaucz napisał:

Po prostu GTA4 na dzikim zachodzie. Choć jakiegoś wielkiego podniecenia grą nie ma.
PS. Kiedy premiera?


Widać że nie grałeś w część I inaczej byś wtedy mówił , premiera w 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:33, kerkas napisał:

Widać że nie grałeś w część I inaczej byś wtedy mówił , premiera w 2010 r.

Nie grałem, choć mam PS2, jakoś ta gra mnie ominęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:44, Kaucz napisał:

Nie grałem, choć mam PS2, jakoś ta gra mnie ominęła.


Zagraj , gra dopakowana akcją , wysadzanie mostu , strzelanina w jadącym pociągu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:29, Kaucz napisał:

Po prostu GTA4 na dzikim zachodzie. Choć jakiegoś wielkiego podniecenia grą nie ma.


Gra "Gun" jest też tak zwana :D. A Red Dead Redemption to będzie hit :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:28, owca95 napisał:

gry oczekuję jak nie wiem. Wiem że cos w okolicach marca wychodzi ,a którego dokładnie?


Data orientacyjna , zmieni się na pewno , ciekawe że trzy magiczne literki sprawiają że nawet gatunek jakim jest western zdobywa u graczy uznanie.
Szkoda że w tym temacie pustki http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23414&u=578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta gra będzie takim arcydziełem na jaki się zapowiada to możliwe że po jej premierze zacznie pojawiać się więcej tytułów w temacie Dzikiego Zachodu :)

Marzy mi się gra typu RDR ale z elementami RPG by można było wybrać pomiędzy byciem dobrym, złym lub brzydkim ;)

Mogliby też zrobić grę na podstawie jakiegoś klasycznego westernu np. "Za garść dolarów" z prawdziwym Clintem Eastwoodem w tej grze i z jego głosem .

PS. Mam nadzieję że RDR wyjdzie na PC .

PS. 2 Na tym trailerze "My name is John Marston" gra wygląda świetnie. Te ośnieżone szczyty gór, te pustynie kaniony.... mniam. Czy szeryf nie przypomina wam Kirka Douglasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować