Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Swoja droga te dodatki z plyty UN sie jakos instalujr, czy po prostu uruchamia sie multi z plyty UN?
Bo zadnej informacji o tym ani na pudelku, ani w instrukcji nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 23:54, Mafioso_PL napisał:

Swoja droga te dodatki z plyty UN sie jakos instalujr, czy po prostu uruchamia sie multi
z plyty UN?
Bo zadnej informacji o tym ani na pudelku, ani w instrukcji nie widze...


Jak zainstalujesz sobie UN, to potem grając w RDR przez neta będziesz miał opcje wybrania trybów z UN (na Xboxie po wciśnięciu "back").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o wersji PC?
Oglądałem gameplaye i mnie naszła straszna ochota na tą grę, jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na polskim koncie XBOX LIVE pobrac
- Outlaws To the End Co-Op Mission Pack
- Hunting and Trading Pack

Ciągle pojawia się komunikat "Przepraszamy. Oferta nie obowiązuje w Twoim regionie lub wygasła."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób nowe konto na US i pobierz : )

W Undead Nightmare co się stanie, gdy zginie mi jeden z koni apokalipsy (

Spoiler

mam narazie 2, tego pierwszego i ognistego. I właśnie ten ognisty mi zginął. Gdy gwiżdżę to przyjeżdża zwykły, żywy koń ; /

)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 16:47, Oloninho napisał:

Zrób nowe konto na US i pobierz : )

W Undead Nightmare co się stanie, gdy zginie mi jeden z koni apokalipsy (

Spoiler

mam narazie
2, tego pierwszego i ognistego. I właśnie ten ognisty mi zginął. Gdy gwiżdżę to przyjeżdża
zwykły, żywy koń ; /

)?


Cóż, nie wiem. :D
Gdy przejdziesz grę (tzn. dodatek) dostaniesz zadanie po wykonaniu którego dostaniesz karty na przyzwanie wszystkich czterech koni (Deed). Ale to po ukończeniu gry. Przed - nie wiem. Może można je ponownie złapać.
Mój ''Wojna'' spadł do kanionu podczas ratowania ocalałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanie znacie może jakąs strone w internecie gdzie sa przetłumaczone misje po Polsku ? Bo Angielskiego nieznam za bardzo a chciałbym wiedziec o czym mówią bohaterowie podczas misjii . Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanie znacie może jakąs strone w internecie gdzie sa przetłumaczone misje po Polsku ? Bo Angielskiego nieznam za bardzo a chciałbym wiedziec o czym mówią bohaterowie podczas misjii . Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często mam tak, że coś w grach przez przypadek zawalę i pytam się na forume...Więc standartowo. Pomóżcie, bo coś mi się zwaliło. Mam 99%, wszystko niby wykonałem, szperam w statystykach i okazało się, że mam 56/57 misji....Macie pomysł, co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 15:08, mr_chief napisał:

Często mam tak, że coś w grach przez przypadek zawalę i pytam się na forume...Więc standartowo.
Pomóżcie, bo coś mi się zwaliło. Mam 99%, wszystko niby wykonałem, szperam w statystykach
i okazało się, że mam 56/57 misji....Macie pomysł, co teraz?

Spoiler

Remember my familly?

zrobiłeś?
Misja z tego co pamiętam jest od strangera, ale traktowana jest jako pełnoprawne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak aktywować dodatki do Red Dead Redemption , mam taką wersję że jest taka specjalna wkładka z kodem na Strój zabójcy (The Deadly Assassin Outfit), Bojowy rumak (The War Horse) i
Zestaw złotej broni (The Golden Guns Weapon Pack) (tylko prosiłbym o dokładne pokierowanie krok po kroku - jeżeli ktoś wie jak to zrobić).


I jak się aktywuje tryb Dead Eye ??


Pytania dotyczą gry na Xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 23:44, matma3 napisał:

Wie ktoś jak aktywować dodatki do Red Dead Redemption , mam taką wersję że jest taka
specjalna wkładka z kodem na Strój zabójcy (The Deadly Assassin Outfit), Bojowy rumak
(The War Horse) i
Zestaw złotej broni (The Golden Guns Weapon Pack) (tylko prosiłbym o dokładne pokierowanie
krok po kroku - jeżeli ktoś wie jak to zrobić).
I jak się aktywuje tryb Dead Eye ??
Pytania dotyczą gry na Xbox360


W głównym menu (zaraz po odpaleniu X''a) wciśnij guide button (środkowy ze znakiem "X") i bodajże dwa razy wciśnij lewy bumper aż dojdziesz do opcji "redeem code" (po polsku to będzie coś pokroju "wykorzystaj kod") i tam wpisz serial z vouchera.
Dead Eye aktywujesz wciśkając prawego sticka (gałkę jak kto woli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego kodu w ten sposób jak opisałeś nie da się aktywować, trzeba to zrobić jakoś z poziomu gry (tzn wejść do gry wprowadzić kod i ściągnąć dodatki tzn, ja tak zrobiłem wszedłem do gry, wpisałem kod w polu do tego przeznaczonym, i wyskoczyła mi informacja że te trzy dodatki mogę teraz ściągnąć z marketu, ale ich nie ma w markecie :/ - sam już nie wiem, może ktoś jeszcze coś pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 11:42, matma3 napisał:

Niestety tego kodu w ten sposób jak opisałeś nie da się aktywować, trzeba to zrobić jakoś
z poziomu gry (tzn wejść do gry wprowadzić kod i ściągnąć dodatki tzn, ja tak zrobiłem
wszedłem do gry, wpisałem kod w polu do tego przeznaczonym, i wyskoczyła mi informacja
że te trzy dodatki mogę teraz ściągnąć z marketu, ale ich nie ma w markecie :/ - sam
już nie wiem, może ktoś jeszcze coś pomoże ??


- uruchom grę
- wcisnij START
- wcisnij Y = Downloadable content
(pojawi sie lista "Downloadable content installed")
- wcisnij Y = R Code
(pojawi sie okno "Enter Rockstar Code")
- wpisz kod
(gra polaczy sie z serwerem i sprawdzi poprawnosc kodu)

jezeli kod bedzie ok to na liscie "Downloadable content installed" pojawia sie nowe pozycje: Deadly Assassin Outfit, Warhorse, Golden Guns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak zrobiłem i pojawiły mi się te pozycje ale w grze nadal nie mam tych dodatków :/ - trzeba coś jeszcze zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w kryjówce, w opcjach przebierania, masz ten nowy strój pokazany. Jeśli jest, to znaczy że trzeba coś zrobić bądź kupić aby go odblokować, tak samo jak resztę dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proste pytanie, czy warto kupic dla tej gry konsole ? i ktora bylaby lepsza bo gra dostepna jest na obie: xbox czy ps3 ?

ps: i czym sie rozni ten dodatek undead cos tam od oryginalu. dodatek zawiera rowniez podstawke czy tylko nieumarlych ktore wydaje mi sie glupkowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 12:41, Malevyn napisał:

proste pytanie, czy warto kupic dla tej gry konsole ?

Według mnie nie, bo aż tak wybitną grą RDR nie jest
>i ktora bylaby lepsza bo gra dostepna jest na obie: xbox czy ps3 ?
Ogólnie według mnie jest lepsze PS3, bo np masz darmowego neta i czytnik płyt Blu-Ray. Do wybrania konsoli polecam ten wątek => http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=23292

Dnia 25.02.2011 o 12:41, Malevyn napisał:

ps: i czym sie rozni ten dodatek undead cos tam od oryginalu. dodatek zawiera rowniez
podstawke czy tylko nieumarlych ktore wydaje mi sie glupkowate

Dodatek (samodzielny, nie wymaga podstawki) to tylko Zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować