Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Witam Was po dłuższej przerwie.

No masakra! Od dwóch dni stoję w miejscu w grze. Nie mogę przejść przez rzekę by dostać się na dół do Meksyku, ani nawet do Tall Trees (po prawej), bo "most" (czy coś tam) jest rozwalony. Czekam na nową misję ,aż mi się pojawi i nic! Ostatnio co zrobiłem to zrywałem trzy rodzaje kwiatków dla staruszka co mu "klękła" żonka.

Nie wiem czy coś mam może kupić , czy coś. Co Wy na to?

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A zdobyłeś fort Mercer

(chyba tak się nazywa, taki duży fort w USA na połudnowy zachód od Armadillo)? Później musisz iść nad rzekę graniczącą z Meksykiem, w takim domku na brzegu
Spoiler

czeka ktoś na ciebie, żeby cię przewieść promem (chyba Seth)

. W razie czego zostaje youtube lub rockstar social club. Na social clubie jest cała strona poświęcona 100% singlowi i twoim postępom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rockstar games social club są wszystkie ikonki,obrazki szare- chyba w przebudowie narazie (poswiecona 100% singlowi) Chyba będę musiał pobawić się z youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 12:22, luzik7771 napisał:

Na rockstar games social club są wszystkie ikonki,obrazki szare- chyba w przebudowie
narazie (poswiecona 100% singlowi) Chyba będę musiał pobawić się z youtube.

Na przyszłość użyj opcji ''odpowiedz'', to szybciej się dowiem że coś mi napisałeś.
No dobra od początku (sprawdziłem strona działa). Włączasz gre, naciskasz start i tam w menu chyba w przedostatniej pozycji jest opcja social club. Tam założysz konto w Social clubie używając danych konta PSN/XBL (mail i hasło). Wtedy wchodzisz w przeglądarkę na stronę Social clubu, logujesz się i naciskasz z głównej strony opcję ''games'' tam są twoje zarejestrowane na twoim koncie gry rockstara. Wybierz RDR i naciśnij opcję ''100%''. Tam masz wszystkie statsy. Jak najpierw zarejestrowałeś się na stronie interentowej, to musisz chyba wejść w opcje konta i powiązać konto PSN/XBL (a właśnie jaką masz konsolę?) z tą z Social Clubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym właściwie polegają pojedynki na rewolwery? Raz wygrałem, raz przegrałem, ale nie wiem w sumie czemu. Chodzi o to, kto pierwszy wciśnie L2 ten wygrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:49, 8bit napisał:

Na czym właściwie polegają pojedynki na rewolwery? Raz wygrałem, raz przegrałem, ale
nie wiem w sumie czemu. Chodzi o to, kto pierwszy wciśnie L2 ten wygryw


Po prawej stronie ekranu są dwa paski. Twój i przeciwnika. Naciskając przycisk napełniasz ten pasek.Im bliżej głowy tym szybciej się będzie napełniał. Kto pierwszy będzie miał odpowiednią illośc ten odda strzał i wygrywa.Jak nacelujesz na dłoń i naciśniesz to wygrywasz od razu poprzez wystrzelenie przeciwnikowi jego broni z ręki.Wtedy dostajesz dodatkowe 50 punktów honoru. Dawno nie grałem więc nie wiem czy wszystko napisałem dobrze, ale chyba o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:49, 8bit napisał:

Na czym właściwie polegają pojedynki na rewolwery? Raz wygrałem, raz przegrałem, ale
nie wiem w sumie czemu. Chodzi o to, kto pierwszy wciśnie L2 ten wygrywa?


Tak jak napisał matis9988. Dodam jeszcze, że celownik się zmniejsza i zwiększa i celuj wtedy gdy jest jak najmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 18:34, Damianuss1 napisał:

Pytanie odnośnie zakończenia w Undead Nightmare.

Spoiler


Wstałem z grobu i właściwie co powinienem teraz zrobić? Gdzieś iść? Szukać Setha?


Eeee... no nigdzie. Teraz jesteś post-game, jak to w sandboxach i możesz robić czego nie dokończyłeś. Achivy, wyzwania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 19:16, Siriondel napisał:

Eeee... no nigdzie. Teraz jesteś post-game, jak to w sandboxach i możesz robić czego
nie dokończyłeś. Achivy, wyzwania itp.

Tak podejrzewałem, ale wiesz.

Spoiler

Seth zabrał maskę i ten napis na końcu, że muszę pomóc Johnowi wrócić do grobu na wieczny odpoczynek

:P. Teraz już jasne. Jakoś tak mogli sobie darować to zakończenie w ten sposób.
Spoiler

Nawet na koniu nie mogę normalnie jeździć (straciłem mojego koszmarka)

.

Mam jeszcze dwa pytania. Może będziesz wiedział. Chodzi o lokację przy Diez Coronas ( mapka http://www.reddeadboards.com/images/maps/RDR-Legend-Map.jpg ). Kiedy tam dochodzę nic tam kompletnie nie ma, a ciągle mam znaczek zapytania, wtf?

I jeszcze jedno jeśli chodzi o multi. W ogóle nie mogę się połączyć nawet z freeroamem, gra ktoś w to w ogóle jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 19:48, Damianuss1 napisał:

Jakoś tak mogli
sobie darować to zakończenie w ten sposób.

Spoiler

Nawet na koniu nie mogę normalnie jeździć
(straciłem mojego koszmarka)

.

Wiesz, musieli dać coś, dzięki czemu

Spoiler

John znów z tego grobu wyjdzie i można będzie dalej grać

;) A co do koników, to nie masz tych dokumentów, co pozwalają je wzywać za każdym razem? Ja pamiętam, że miałem.

Dnia 08.04.2012 o 19:48, Damianuss1 napisał:

Kiedy tam dochodzę
nic tam kompletnie nie ma, a ciągle mam znaczek zapytania, wtf?

Od czego masz ten znaczek zapytania? Jakiś challenge masz aktywny, jakaś misja?

Dnia 08.04.2012 o 19:48, Damianuss1 napisał:

I jeszcze jedno jeśli chodzi o multi. W ogóle nie mogę się połączyć nawet z freeroamem,
gra ktoś w to w ogóle jeszcze?

Ja co prawda jestem na PS3, a Ty chyba na X, ale powinni jeszcze być ludzie. Na PS3 to spokojnie jeszcze pełne pokoje się znajduje i to w trybach gry z płatnych DLC. Masz jakiś kod błędu, komunikat czy po prostu Cię do pustej sesji wrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2012 o 19:48, Damianuss1 napisał:

I jeszcze jedno jeśli chodzi o multi. W ogóle nie mogę się połączyć nawet z freeroamem,
gra ktoś w to w ogóle jeszcze?


Na Xboxie 360 zawsze można znaleźć kogoś do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 19:58, Siriondel napisał:

Wiesz, musieli dać coś, dzięki czemu

Ahh no tak, o tym nie pomyślałem. RDR przeszedłem dawno temu, za dodatek zabrałem się wczoraj :P. Genialny swoją drogą.

Dnia 08.04.2012 o 19:58, Siriondel napisał:

Od czego masz ten znaczek zapytania? Jakiś challenge masz aktywny, jakaś misja?

Taki znaczek jak przy miastach gdzie trzeba było je uratować od zombie, w dzienniku nie mam tego jako misja. Kiedy tam podjeżdżam nic tam nie ma oprócz kilku zrujnowanych desek i ziemi. Nie ma tam nawet zombie.

Dnia 08.04.2012 o 19:58, Siriondel napisał:

Masz jakiś kod błędu, komunikat czy po prostu Cię do pustej sesji wrzuca?

Wyskakuje mi "you were removed from your session due to connection issues with other players"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 20:13, Damianuss1 napisał:

Genialny swoją drogą.

Gdyby tylko był dłuższy, byłoby jeszcze lepiej :) Ale najfajniejszą częścią jest IMO tryb multi undead overrun, mógłbym w niego grać długo.

Dnia 08.04.2012 o 20:13, Damianuss1 napisał:

Taki znaczek jak przy miastach gdzie trzeba było je uratować od zombie, w dzienniku nie
mam tego jako misja. Kiedy tam podjeżdżam nic tam nie ma oprócz kilku zrujnowanych desek
i ziemi. Nie ma tam nawet zombie.

Jedyne co mi przychodzi do głowy do Torquemada. Zobacz na mapie, którą podlinkowałeś, po prawej stronie. Masz to miasto ocalone? Z tym jest taki bug, że znak zapytania pokazuje nie to miejsce co potrzeba. Ale jeżeli masz już tę miejscówkę ocaloną, to nie wiem... może inny bug, a może masz włączone np. śledzenie jakiegoś challenge...

Dnia 08.04.2012 o 20:13, Damianuss1 napisał:

Wyskakuje mi "you were removed from your session due to connection issues with other
players"

Jeżeli twój net jest okej, to powinny być problemy przejściowe. Jeżeli dawno nie włączałeś RDR, spróbuj może jutro i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 20:51, Siriondel napisał:

tryb multi undead overrun, mógłbym w niego grać długo.

Dosłownie przed chwilą udało mi się wejść do tego trybu z freeroamu. Czad, pierwszy raz mi się udało. Przeczytałem, że to ponoć wina routera i jakiś tam ustawień z natem. Może pobawię się tym jeszcze. Tryb bardzo fajny, czuć dreszczyk emocji.

Dnia 08.04.2012 o 20:51, Siriondel napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy do Torquemada. Zobacz na mapie, którą podlinkowałeś,
po prawej stronie. Masz to miasto ocalone? Z tym jest taki bug, że znak zapytania pokazuje
nie to miejsce co potrzeba.

I pewnie wszystko jasne, bo o to miasto mi właśnie chodzi. Nie rozejrzałem się tam nigdzie i zwyczajnie odjechałem. Jak tylko odpalę sobie kolejny raz grę to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2012 o 18:16, matis9988 napisał:

/.../Jak nacelujesz na dłoń i naciśniesz to wygrywasz
od razu poprzez wystrzelenie przeciwnikowi jego broni z ręki.Wtedy dostajesz dodatkowe
50 punktów honoru. &

@Luk04229
Wielkie dzięki. Poczułem się jak prawdziwy Lucky Luke. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale... mógłby mi ktoś opisać koniec gry? Tak się składa że gdy robiłem już misje

Spoiler

na farmie Marstona

to brat usunął mi zapisy, a nie chcę przechodzić gry jeszcze raz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:18, The_Tau napisał:

Myślę że filmik na youtubie będzie lepszy, ciekawszy i dokładniejszy niż słowa, nie sądzisz?


Filmik sobie obejrzałem, ale niewiele z niego rozumiem. Przede wszystkim

Spoiler

dlaczego Marston ginie

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:59, Reffanov napisał:

> Myślę że filmik na youtubie będzie lepszy, ciekawszy i dokładniejszy niż słowa,
nie sądzisz?

Filmik sobie obejrzałem, ale niewiele z niego rozumiem. Przede wszystkim

Spoiler

dlaczego
Marston ginie

?

Jak to dlaczego?

Spoiler

Ten gość z FBI złamał umowę i go zastrzelili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować