Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Kupiłem to nowe DLC i...żałuje ;x. Co prawda hazard jest raczej ok, ale zarówno wyścigi jak i stronghold w ogóle nie przypadły mi do gustu. Nowa broń jest słaba bo nie ma autoaima, nabiera dopiero sensu gdy gra się w "hardcore" meczach gdzie w ogóle nie ma autoaima. Nowe kryjówki w sumie są ok, ale nie ma tu żadnej rewelacji. A skórki to jakaś pomyłka, nie powinni ich w ogóle dawać, rzygać mi się chce jak widzę dwie mordy Marstona przy tym samym stole do Pokera...

O rany, wyobrażam sobie jakiego miałbym kaca gdybym kupił tego pierwszego, jeszcze bardziej beznadziejnego DLC ;p.
Za tą kasę ZNACZNIE lepiej kupić sobie np. Scott Pilgrim vs The World czy jakiegoś starego Finala/MGS, serio cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , znacie może jakies dobre tryby multiplayer w grze ? Wiem z nazwy ze Free Roam jest to otwarty swiat na rozgrywke . Napiszcie mi jakie sa ciekawe tryby multiplayer w grze jak mozecie . I prosze was takze o pomoc gdzie moge znalesc snajperke w multiplayer ? Bo bardzo by mi sie przydala . Czasami jak rozbije jakis gang to potem wezme od zabitego bandyty . Ale mi chodzi zebym juz snajperke mial od poczatku gry , i znacie moze dobra strzelbe z duzym zasiegiem takim prawie jak snajperka ? Bo tez by mi sie przydala . Ja gram w multiplayer pod nazwa " Brudny hary85 "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw. Wszystkie tryby masz pod SELECT (bo masz PS3, tak?). Spróbuj każdego, a na pewno któryś przypadnie ci do gustu.

Dwa. Wyżej kolega napisał, że wraz z awansem na wyższy poziom odblokowujesz nowy sprzęt/outfity/konie.
Oto lista co na którym levelu się odblokowuje: http://reddead.wikia.com/wiki/Multiplayer#All_unlocks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Red Dead Redemption jakieś 5 minut temu. Mój jedyny komentarz jest taki, że nienawidzę bezkompromisowych gości z Rockstar San Diego. A gdyby nie było misji "Remember My Family", nienawidziłbym ich jeszcze bardziej. Może za bardzo się wczułem, ale cóż, taka gra. Fantastyczna, doprawdy.
Brak mi sił na bardziej wyszukaną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 18:57, Siriondel napisał:

Ukończyłem Red Dead Redemption jakieś 5 minut temu. Mój jedyny komentarz jest taki, że
nienawidzę bezkompromisowych gości z Rockstar San Diego. A gdyby nie było misji "Remember
My Family", nienawidziłbym ich jeszcze bardziej. Może za bardzo się wczułem, ale cóż,
taka gra. Fantastyczna, doprawdy.
Brak mi sił na bardziej wyszukaną opinię.

Siriondel jestem tego samego zdania co ty podaj mi swoje gg jak mozesz to pogadamy otym , moje gg jest takie 7768520 . Ja juz raz napisalem niechcacy o zakonczeniu na forum to pare osób sie na mnie mocno wkurzyło . Ale bez wątpienia koncówka zapada głęboko w pamięc JOHN MARSTON górą !!! A gra jest poprostu super jedna z moich ulubionych .Bije na głowe takie Call Of Juarez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie. Czy może mi ktoś wyjaśnić na czym polega pojedynkowanie się w tej grze ?? bo na początku jak grałem to za każdym razem gdy ktoś mnie wyzwał udawało się i to ja go rozwalałem ale ostatnimi czasy za każdym razem przegrywam :/ i nie wiem czemu chociaż robię wszystko tak jak przedtem (czyli oznaczam ile tylko strzałów się da po czym John pakował w typa cały magazynek :D) a teraz mi tego już nie robi tylko daje się zabić. Co konkretnie trzeba zrobić żeby wygrać pojedynek i to najlepiej jednym strzałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to widzę, że zasady znasz, więc nie wiem, dlaczego giniesz. Może wkradł Ci się jakiś błąd?
Kiedy tylko pojawi się napis "Draw" na ekranie, wyciągasz broń i oznaczasz miejsca do wypełnienia paska. Im bardziej wrażliwe miejsca oznaczasz i jeżeli celownik jest biały (nie czerwony), tym szybciej pasek się wypełnia, tak? Jeżeli wszystko tak robisz, to wygląda to na bug, szczególnie, że wcześniej wygrywałeś.

A może po prostu wraz z postępem gry trafiasz na szybszych przeciwników, a do tej pory nie zwracałeś uwagi na kolor celownika? Na początku są tak wolni, że i można wypełniać go małymi kroczkami, nawet gdy celownik jest czerwony, ale potem lepiej próbować wyczuć moment i oznaczać, gdy jest biały, bo potrzeba wypełnić pasek szybciej, by zdążyć.

Jak wygrać jednym strzałem? Oznacz prawą rękę przeciwnika. Jedno oznaczenie i natychmiastowe zwycięstwo - John wystrzeliwuje broń z ręki przeciwnikowi, który ucieka z płaczem ;) Dodatkowo masz bonus do honoru za takie wygrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:22, Kafar napisał:

czym się różni Undead Nightmare za 99zł w pudełku od tego na PSN za 36zł ? To to samo
?


to że w pudełku masz wszystkie dlc i undead nightmare działa bez podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:31, XXX_PL1 napisał:

> czym się różni Undead Nightmare za 99zł w pudełku od tego na PSN za 36zł ? To to
samo
> ?

to że w pudełku masz wszystkie dlc i undead nightmare działa bez podstawki


Dzięki. W opisie sklepowym nie było napisane o innych dlc dlatego się zacząłem zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może kupił Undead Nightmare? Ja kupiłem jakiś czas temu Undead Nightmare Collection za 69 zeta na PSN, ale jakoś dopiero teraz przyszło mi do głowy, że warto zagrać. I mam jedno szybkie pytanie - kiedy i jak można włączyć dodatek? Tzn. - czy z menu głównego, czy muszę dojść do jakiegoś fragmentu w podstawce, czy jeszcze inaczej? W podstawce jestem mocno na początku, zbugował mi się zapis w którym jechałem po 100%, gdy miałem 99,6% i musiałem zaczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam UN, ale z tego co wiem to w ogóle nie wymaga podstawki do działania, więc możesz go uruchomić kiedy chcesz. Co do zbugowania zapisu to właśnie dlatego ja zawsze zapisuje na przemian na dwóch slotach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 08:15, mati285 napisał:

CIACH

Dodatek na płycie nie wymaga podstawki, ale jako ściągnięte DLC jak najbardziej trzeba mieć w napędzie płytkę z podstawką. A dodatek uruchamiany jest z menu głównego i nie ma wpływu na podstawkę, to tak jakby dwie osobne gry niezależnie od tego, jak go kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z trophy na PS3? Nie mam podstawki RDR i chce kupić płytkę z DLC. Wiem że mi to odpali no i mam trophy (nie wiem czy jakieś więcej niż tylko te od DLC) i zastanawia mnie czy jeżeli kupię kiedyś lub pożyczę jeszcze RDR to czy to będzie tworzyć nową listę trophy? Ktoś się orientuje w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi doradzić co lepiej wybrać: Undead Nightmare za 800 MSP, czy paczkę w której dodatkowo są dwa wcześniejsze DLC za 1600 MSP? UN wygląda na bardzo fajne DLC, ale jak wygląda sprawa z pozostałymi dwoma? Dużo osób gra w te wyścigi konne itd.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie mam pojęcia jak to się stało, że jeszcze nie mam tego dodatku. Chciałbym tylko spytać grających już czy w tym UN jest jakaś linia prosta fabularna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie prosta. To bardziej mission-pack niż dodatek, coś w stylu dodatków do GTA IV, tyle że krótszy, przejście około 10 godzin zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 00:31, Damianuss1 napisał:

Właściwie to nie mam pojęcia jak to się stało, że jeszcze nie mam tego dodatku. Chciałbym
tylko spytać grających już czy w tym UN jest jakaś linia prosta fabularna?

Dokładnie - to takie Ballad of Gay Tony tylko, że dla RDR ; ]

Trochę więcej humoru, no i ogólnie fabuła jak na coś do ściągnięcia o tak nędznie niskiej cenie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować