Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Jest promocja na XBL w związku z która mam pytanie - polecacie wszystkie DLC, czy może lepiej kupić tylko Undead Nightmare? Undead Nightmare jest przeceniony z 800 na 600 MSP, a paczka z 1600 na 1200 MSP. Od razu mówię, że multi mnie jakoś strasznie nie wciągnęło, za to kampania tak. O Undead Nightmare słyszałem same dobre opinie, ale reszta dodaje chyba mało ciekawych rzeczy, lecz mimo wszystko wolałbym usłyszeć zdanie kogoś posiadającego paczkę. :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek Undead Nightmare wymaga poprzedniego przejścia RDR ? Przeszedłem ale już usunąłem savy a gra była pożyczona od kolegi ( sprzedał już ) . Proszę o opdowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz wersję pudełkową to nie, jeżeli ściągniesz z PSN to z tego co wiem musisz mieć płytę z podstawką, ale save''y nie są potrzebne w żadnym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie szczerze mówiąc dodatki do multiplayera i kup samo UN. Skoro cię multi nie porwał to te dodatki do multika w Liars and Cheats i Legends and Killers też cię w go nie wciągną. A w samym UN są dwa nowe tryby do multiplayera (obok całej nowej kampanii), w tym jeden bardzo fajny (fale zombie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 13:15, Szympek napisał:

Mam takie pytanko, może nie dotyczące samej gry, ale ogólnie xboxa. Czy da się tu robić
screeny :D? A jesli tak to jak?


Nie da się. Chyba, że zaczniesz bawić się w zrzucanie obrazu przez jakieś urządzenie; a to troszkę kosztuje. Tylko niektóre gry na PS3 i X360 (np. Halo 3/Reach) mają opcje robienia screenshotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...A mianowicie:
Niedługo mam zamiar kupic RDR i potem ściągnę odp. DLC...Ale w ogóle nie wiem,czy tak szybko dołącze do konta GOLD XBOX LIVE. I tak...Ponoc wszystkie dodatki nawet do multi to jest dodatek Unded Nightmare full pack,czy jakoś tak i kosztuje 1600 MSP (lub 1200?).Otóż uzbroic się lepiej w pełną wersję,czy jakąś tam inną,chyba nie posiada jakich trybów do Multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Undead Nightmare full pack (chyba tak to się nazywa) to samodzielny dodatek Undead Nightmare plus wszystkie DLC, które do tej pory wyszły do RDR (głównie multi, fakt, ale jeden chyba jest dla singla). A samo Undead Nightmare to kampania plus nowy tryb multi - Undead Overrun. I teraz jeśli nie masz zamiaru nigdy grać przez neta, to wiadomo co wybrać. Jeśli natomiast masz zamiar kupić niedługo Golda, to bez wahania bierz full pack - różnica w cenie to 400 MSP.

A ja mam pytanie z innej beczki - wie ktoś w ilu maksymalnie graczy można grać w co-opa? Tzn ile maksymalnie graczy może dołączyć do mnie, by razem wykonywać misje w trybie Free Roam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale nie ma już możliwości edycji. Pytanie nie jest już ważne - wyczytałem w instrukcji, że w co-opa można grać w max 8 graczy. Przy okazji - niżej daje linka, jeśli ktoś chce pograć we wcześniej wspomnianego co-opa - wpisujcie się:

http://livelog.pl/live-play-spotkanie.asp?SPOTKANIE=414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 12:35, Mikex napisał:

/.../

Dobra, czyli brac full pack of Unded Nightmare for RDR. Dobra,dziękuje za odpowiedź i jeśli idziesz na tego co-op to życzę miłej gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 13:16, BartexooN napisał:

> /.../
Dobra, czyli brac full pack of Unded Nightmare for RDR. Dobra,dziękuje za odpowiedź i
jeśli idziesz na tego co-op to życzę miłej gry :]


Proszę bardzo ;) I dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption pozamiatało, a właśnie skończyłem pudełkową wersję Undead Nightmare i jestem pod wielkim wrażeniem tego co zrobili panowie z Rockstara. Za niewielką kasę dostałem świetny, długaśny (7-8 godz.), pełny zombiaków westernowy dodatek, który jest latarnią, za którą powinni podążać inni deweloperzy. Tak właśnie powinno wyglądać rozszerzenie do gry. Oprócz singla, dostajemy jeszcze pełny pakiet dodatków do trybu multiplayer. Brawo Rockstar! To się nazywa odwalić kawał dobrze wykonanej roboty, odsprzedanej za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 20:23, Sareth napisał:

Czy jeśli kupie Undead Nightmare przez PSN to będzie bez problemu działać ?


Tylko jeśli masz płytę z normalnym Red Dead Redemption.
Jak nie masz to musisz kupić wersje pudełkową Undead Nightmare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra, niemal idealna :) Dla tych ktorzy jeszcze sie zastanwiają - polecam. To jest jedna z gier które mają prawdziwy klimat, taki jak miał gothic, fallout, mass effect, dawny wow czy inne topowe gry. Miodna fabula, która nie pozwala sie oderwać na dlugie godziny, multiplayer - jeden z najleprszych konsolowych, wciąga na kolejne godziny i daje naprawde sporo satysfakcji, mamy tu naprawde wiele trybów do wyboru. Pomiędzy misjami kilka mini gierek i kolejna super sprawa - wyzwania i polowania. Ja osobiście uwielbiam polować na zwierzaki ;).
Graficznie jest też super - zakochałem sie w dzikim zachodzie, mozna jezdzic i ogladac a to też daje radośc.

Tak... to jest gra która inspiruje, istna sztuka! Bo jak inaczej nazwać gre po której człowiek uronił łezke? Po ktorej czyta wszystko co nawiązuje do dzikiego zachodu? Poprostu sztuka :).
Oby wiecej takich gier!

ps. jak ktoś ma ochote to zapraszam na multi :)
Id: Almarcinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze też bohater trzyma kupę broni,niczym nierealnie w GTA 4 /wcześniejsze częsci.Niczym Rambo? Chodzi o to,że z 10 broni naraz masz do wyboru.

P.S-Knife,jako Knife Throw jest w podstawce,czyli normalnym RDR,czy tylko w pack Unded Nightmare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:09, Mafioso_PL napisał:

mam problem, bo odbiłem wszystkie możliwe miasta w grze (tzn nie w meksyku, bo jest
zamknięty!) i nie mam już żadnych misji, ani głównych ani pobocznych.
Jednym słowem mam jakiegoś buga i nie mogę pchnąć fabuły do przodu...
]


Ponowię pytanie, bo nie mogę kontynuować rozgrywki :(

Dnia 15.12.2010 o 19:09, Mafioso_PL napisał:

Knife,jako Knife Throw jest w podstawce,czyli normalnym RDR,czy tylko w pack Unded Nightmare?

Jest w podstawce, ja dostałem je podczas jednej z misji wykonywanych już w meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 18:20, BartexooN napisał:

W tej grze też bohater trzyma kupę broni,niczym nierealnie w GTA 4 /wcześniejsze częsci.Niczym
Rambo? Chodzi o to,że z 10 broni naraz masz do wyboru.

P.S-Knife,jako Knife Throw jest w podstawce,czyli normalnym RDR,czy tylko w pack Unded
Nightmare?


Jest sporo broni do wyboru na bieżąco aczkolwiek, jest coś takiego jak okno szybkiego wyboru - tzn gałka w góre, dół i prawo a tam mogą być tylko trzy. To troche urealnia.
Ja osobiscie używam tylko dwóch broni ;)

A co do drugiego pytania to dziś w multi miałem, a zadnych dodatków nie kupowalem ;)

Mafioso - to dziwne, bo ja caly czas mam jakies zadanie i dalszy postęp - ostatnie zadanie przed Meksykiem jest u Irischa... dawał je przy rzece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować