Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Czy któryś z użytkowników PS3 miałby ochotę pośmigać w Red Deadzie ? jeśli tak to dodawajcie mnie na PSNie :

Spoiler

SoyUnMadridista

bo tak naprawdę gra z randomami mnie nie kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin temu nabiłem 100% gry. Wrażenia? Jedna z najlepszych gier w moim życiu. GTA IV zaczęło mnie nudzić przy 50% i moim zdaniem RDR zmiażdżyło GTA pod każdym względem. Ku mojemu zdziwieniu nawet grafika w grze jest piękna, co stanowi ewenement jeśli chodzi o sandboxy od R*. Gry nie będę opisywał, bo mógłbym napisać o niej pracę magisterską. W to TRZEBA zagrać.

PS Mimo, że nie jestem fanem westernów, to w RDR się zakochałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2011 o 20:26, Mikex napisał:

PS Mimo, że nie jestem fanem westernów, to w RDR się zakochałem.

Cóż nie ty jeden. Ja na razie pracuję nad 100%. Wątek główny już ukończyłem. Gra ma kapitalny klimat, przepiękny świat. No i ciągle możesz grać i cię to nie nudzi. Cud, miód i orzeszki. Kto ma Xboxa powinien w to zagrać. Liczymy na kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hehe nieźle. Ja zostawiam sobie grę na ferie,bym mial w co grac :) Ja jestem fanem westernów i będzie w co grac :))

Btw- Czy można w Singleplayer włączyc napisy?

P.S-Pisałeś,że Full Pack jest różnicą o 400 MSP,sam ostatnio też zauważyłem,lecz w ten weekend gra wróciła do 1600 MSP,czyli o 800 MSP drożej,czyżby wtedy była przecena,czy jakiś bug/lub coś przeoczyłem? Gdyż wolę DLC kupic przez Marketplace,a posiadam 1200 MSP... A nie mam ochoty dokupywac...Przewiduje się za 1-2 tyg zniżkę,czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po ukonczeniu tej gry zakochalem sie w weesternach i cała tą otoczką. Teraz zaliczam ksiazki i filmy :) Red Dead Redemption naprawde inspiruje w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się włączyć, w opcjach w General powinno być, z resztą na stówę znajdziesz.

Ja dla RDR kupiłem x kloca i nie żałuję. Gra jest genialna. Choć nieco krótka. No i to zakończenie... Takich rzeczy się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów tej genialnej gry jaką jest Red Dead Redemption . Słuchajcie własnie gram w gierki w salonach a to w kosci , blackjacka , i w pokera . I mam do was pytanie odnośnie gry w pokera napiszcie mi prosze jakie są najlepsze karty . Np: naprawde w pokera się dobiera 5 kart a w grze 2 dlaczego ? Jak np: bede mial dwie karty z nr 9 zołedzia to jest lepsza para od naprzykład damy i dwójki ? Prosze napiszcie mi jakie pary kart sa najlepsze do najgorszych . Będe wam bardzo wdzięczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:45, Holleman napisał:

Np: naprawde w pokera
się dobiera 5 kart a w grze 2 dlaczego ?

Nie w każdej odmianie pokera dobiera się 5 kart. W grze masz do czynienia z odmianą Texas Hold''em, chyba najpopularniejszą odmianą pokera na świecie. Swoją drogą, fantastyczna gra nie tylko w RDR, ale i w rzeczywistości.
W każdym razie, w Holdemie rozdaje się właśnie tylko dwie karty.

Dnia 16.01.2011 o 14:45, Holleman napisał:

Prosze napiszcie mi jakie pary kart
sa najlepsze do najgorszych . Będe wam bardzo wdzięczny .

To nie tak, czegoś nie rozumiesz i już Ci wyjaśniam. Rozdawane masz dwie karty do ręki, tak? Ale pewnie zauważyłeś, że na stół jest wykładane jeszcze pięć kart - najpierw trzy, potem jeszcze czwarta i piąta. I Twoim celem jest trafienie jak najlepszego układu z tych siedmiu kart (2 w ręce + 5 na stole). Wiesz, takiego zwykłego pokerowego układu złożonego z 5 kart (z 7 wybierane jest 5, które tworzą dla Ciebie najlepszy układ). Układy pokera znasz - para, dwie pary, trójka i tak dalej... Ten kto trafi najlepszy układ zgarnia sztony z puli (zazwyczaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli odpale pudełkowe dodatki to będę mógł grać przez nie w multi . Chodzi mi o dodatki Outlaws To The End , Legends and Killers Pack i Liars and Cheats Pack czy muszę mieć podstawkę żeby pograć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:45, Holleman napisał:

Witam wszystkich fanów tej genialnej gry jaką jest Red Dead Redemption . Słuchajcie własnie
gram w gierki w salonach a to w kosci , blackjacka , i w pokera . I mam do was pytanie
odnośnie gry w pokera napiszcie mi prosze jakie są najlepsze karty . Np: naprawde w pokera
się dobiera 5 kart a w grze 2 dlaczego ? Jak np: bede mial dwie karty z nr 9 zołedzia
to jest lepsza para od naprzykład damy i dwójki ? Prosze napiszcie mi jakie pary kart
sa najlepsze do najgorszych . Będe wam bardzo wdzięczny .


Poker królewski - Dziesiątka, Walet, Dama, Król i As w jednym kolorze
Poker - Strit w jednym kolorze
Kareta - Cztery karty o tej samej wartości
Ful - trójka i para
Kolor - pięć kart w tym samym kolorze
Strit - pięć kart ułożonych po kolei
Trójka, Dwie pary, Para, Wysoka karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 21:28, Sareth napisał:

Czy jeśli odpale pudełkowe dodatki to będę mógł grać przez nie w multi . Chodzi mi o
dodatki Outlaws To The End , Legends and Killers Pack i Liars and Cheats Pack czy muszę
mieć podstawkę żeby pograć ?

podstawka to podstawa :) musisz ją mieć żeby zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 22:14, Mefisto napisał:

> Czy jeśli odpale pudełkowe dodatki to będę mógł grać przez nie w multi . Chodzi
mi o
> dodatki Outlaws To The End , Legends and Killers Pack i Liars and Cheats Pack czy
muszę
> mieć podstawkę żeby pograć ?
podstawka to podstawa :) musisz ją mieć żeby zagrać


P.S. Undead Nightmare rządzi!

przepraszam nie ten przycisk, chciałem edytować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, a co nie działa? Kolega wyżej ma na myśli dodatki z PSN lub XBLA. A te z zestawu RDR Undead Nightmare (pudełko z sklepu) działa oddzielnie bez podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,otóż jestem po misji :

Spoiler

Jak bandyci (tak zrozumiałem) podpalili stajnię Bonnie McFlaine

i posiadam takiego... "Blondyna" chodzi o konia...Czy dzikie konie są losowe,czy można gdzieś spotkac czarnego? I jak zrobic,by miec nowego? Bo ja nie lubie jasnych kolorów :F Bo jak się oswoi konia to on nie ma siodła... Co mam zrobic? Czy muszę tylko 1 konia tego miec i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:26, Mikex napisał:

Parę godzin temu nabiłem 100% gry.



Właśnie... ile czasu zajmuje przejście singla RDR z wszystkimi side questami i bonusami/huntingami etc? Podaj przybliżony czas bo i tak wiem że zapewne nie raz zagalopowałeś się podziwiając widoki bądź paląc, gwałcąc i mordując (będę robił to samo xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę chaotycznie to napisałeś :P
Dzikie konie nie są losowe. Przynajmniej jeśli chodzi o rzadkie... rasy (?), resztą średnio warto się przejmować. W pewnych miejscach konie konkretnej rasy występują częściej, niż gdzie indziej. Oczywiście warto, byś dobrał konia pod kątem jego możliwości, ale jeśli wolisz maść - masz prawo :P Pojeździj po mapie, poszukaj takiego jaki Ci pasuje, pospolite rasy możesz znaleźć wszędzie. Jeżeli chcesz zaś absolutnie koniecznie wierzchowca maści karej o kruczym odcieniu (no, czarnego), to musisz poczekać aż uzyskasz dostęp do West Elizabeth (albo wykorzystać glitche).
Co do siodła - uczyń konia swoim (przywiąż go, rozbij obóz), zapisz grę ręcznie. I już masz siodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 12:02, Alehor napisał:

> Parę godzin temu nabiłem 100% gry.


Właśnie... ile czasu zajmuje przejście singla RDR z wszystkimi side questami i bonusami/huntingami
etc? Podaj przybliżony czas bo i tak wiem że zapewne nie raz zagalopowałeś się podziwiając
widoki bądź paląc, gwałcąc i mordując (będę robił to samo xD)

Na liczniku mam dokładnie 1dzień 15h 35min i 52sec ;D Ale odejmij od tego z godzinkę, bo robiłem jeszcze osiągnięcia z DLC (wyzwania z wybuchową strzelbą i tomahawkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,otóż mam chęc na Overunn Unded Nightmare i tak.Wchodzę na to i tam jest coś takiego jak Skip map,zmiana mapy, ile jest osób i Ready etc. ALE nikogo tam nie ma,nawet o godzinie 23-22 czasu PL.Czy musiałbym zagrac ze znajomym,czy co? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Undead Nightmare jak są te miasta do oswobodzenia to można albo dać im amunicję, albo po prostu zacząć wybijać zombie. Jest finalnie w tym jakaś różnica? Czy jedyna to taka, że albo sami strzelamy i zabijamy więcej zombie, albo dajemy im ammo i zabijamy trochę mniej zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować