Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2011 o 18:01, Oloninho napisał:

W Undead Nightmare jak są te miasta do oswobodzenia to można albo dać im amunicję, albo
po prostu zacząć wybijać zombie. Jest finalnie w tym jakaś różnica? Czy jedyna to taka,
że albo sami strzelamy i zabijamy więcej zombie, albo dajemy im ammo i zabijamy trochę
mniej zombie?


Jak wolisz, gdy dojdziesz do Meksyku to amunicji to karabinów będziesz miał jak w bród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie mnie bardzo zaskoczyło :( Czy GOLD 100% w RDR wymaga ukończenia misji na ZŁOTY? Tak czy siak..

Spoiler

.Prawda jest taka,że Gruźlica jak się zachoruje to pożyje człowiek ~1 rok- lub mniej,a Abigail pożyła ~3 lata...W którym momencie są pokazane,że kaszle czy coś? Widocznie przegapiłem...Szkoda Jacka,oj szkoda. Zakończenie należy dla mnie na 1. miejscu jako niespodziewany Not Happy Ending.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie, Tyczy się wersji na PS3. W jaki sposób włączyć zwolnienie i jak zaznaczyć kilka celów na raz ?

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź :)

Jeszcze jedno. Na PSS są dwie wersje dodatku Undead Nightmare, jedna kosztuje chyba 36zł, a druga coś koło 70zł jakie są różnice między nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 11:16, Jagged napisał:

Mam takie głupie pytanie, Tyczy się wersji na PS3. W jaki sposób włączyć zwolnienie i
jak zaznaczyć kilka celów na raz ?

Nie wiesz jak włączyć Dead Eye??? Nie no, ładnie :P Wciskasz R3. Zaznaczyć wiele celów? Tym bardziej dziwi mnie że nie wiedziałeś jak włączyć, skoro jesteś już bardzo daleko w grze... Anyway, klawisz zaznaczania celów zależy od tego czy masz celowanie/strzał ustawione pod L2/R2 czy L1/R1. Ja mam pod tymi drugimi i cele zaznacza się u mnie za pomocą R2.

Dnia 31.01.2011 o 11:16, Jagged napisał:

Jeszcze jedno. Na PSS są dwie wersje dodatku Undead Nightmare, jedna kosztuje chyba 36zł,
a druga coś koło 70zł jakie są różnice między nimi ?

Jedna (tańsza) to samo Undead Nightmare, a druga to Undead Nightmare Collection, czyli zestaw wszystkich płatnych dodatków do RDR jakie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 11:35, Jagged napisał:

dzięki za pomoc :)
btw. nie jestem daleko w grze :) dopiero wczoraj ją kupiłem :)

Aha :P Jeśli tak, to na razie zaznaczanie wielu celów nie musi być przedmiotem Twojego zainteresowania, bo można to robić w spowolnieniu od dojścia do pewnego momentu w fabule, troszkę przed połową. Na początek zostaje Ci zwykłe spowolnienie trwające dopóki nie wystrzelisz (lub nie skończy Ci się pasek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze po sieci w Undead Nightmare? Pamiętam, że w coopie w podstawce ciężko było znaleźć graczy 2-3 miesiące po premierze. UN jest dodatkiem który z pewnością ma mniejszy playerbase niż podstawka - tak więc ciężko znaleźć kompanów do wspólnej walki z zombiakami na PS3? Trochę czasu od premiery minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:10, ziomek25 napisał:

Czy zeby zdobyc outfit Obtain US Marshall Outfit trzeba przejsc cala gre ? Bo zrobiłem
ok. 20q i chiałbym ten outfit


Wejdź na social club, zaloguj się. Tam całą check listę do 100%, w tym elementy potrzebne do outfitów. Poza tym, jak włączasz pauzę i wejdziesz w menu outfitów to też ci się pokazują wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc , UWAGA SPOILER , jak ktos nieprzeszedł gry niech nieczyta mojego postu . Mam do was kilka pytan drodzy fani tej świetnej gry otuż . Gre mam po angielsku i szczerze mówiąc po angielsku znam troche słów ale żeby zdanie zrouzmiec to juz niekumam . ale do rzeczy . Ciekawi mnie bardzo misja dla nieznajomego a konkretnie " I Know You " Wiecie skąd nieznajomy męrzczyzna znał naszego bohatera ? i dlaczego pózniej John Marston strzela do nieznajomego merzczyzny ? Jaki był motyw ? Czym sie kierował nasz bohater ? to dla mnie wielka zagadka . Albo dlaczego kapitan De Santa w pózniejszych misjach chciał zabic Marstona ? Przecierz we wczesniejszych misjach u De Santy dobrze sie dogadywali i dobrze ze sobą współpracowali . I jeszcze jedno pytanie najważniejsze dlaczego Edgar Ross na koncu gry szykują zasadzke na Johna Marstona i go zabijają ? Przecierz wczesniej tez razem współpracowali . Z tego co pamiętam to Ross ostrzegał Johna żeby złapał bandytów ze swojego byłego gangu i ze do rodziny ma sie niezblizac ale dlaczego ? . Sory za długi post ale jest wielkim fanem tej gry i chciałbym znac wasze zdanie na mojego zapytania . Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Edgar Ross, czyli agent federalny uprowadził żonę i syna Johna w zamian za jego pomoc w wyeliminowaniu byłych członków gangu. Potem po prostu pozbyli się... problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 23:59, Holleman napisał:

. Ciekawi mnie bardzo misja dla nieznajomego a konkretnie " I Know You " Wiecie skąd
nieznajomy męrzczyzna znał naszego bohatera ? i dlaczego pózniej John Marston strzela
do nieznajomego merzczyzny ? Jaki był motyw ? Czym sie kierował nasz bohater ? to dla
mnie wielka zagadka .

I wygląda na to, że misja ta zagadką pozostanie.

Spoiler

Strange Man to dość skomplikowana osoba, o której nic nie wiadomo, którą twórcy gry powiązali z tak ogromną ilością wątków, że można jedynie samemu sobie zinterpretować kim on naprawdę był. Niestety, trzeba posłuchać rozmów Johna z nim, by dojść do jakichś wniosków. Jedni mówią, że może jest jakimś wcieleniem Boga, Diabła, Śmiercią, a może jakąś wizją - uosobieniem moralności głównego bohatera... To jest motyw.
John strzela do nieznajomego w przypływie gniewu, kiedy ma dość jego enigmatycznej gadki i braku odpowiedzi z jego strony na jakiekolwiek pytania. Jednak jak widać, trzy kule nie zrobiły mu krzywdy, zaś czwarta zacięła broń.


Dnia 01.02.2011 o 23:59, Holleman napisał:

Albo dlaczego kapitan De Santa w pózniejszych misjach chciał zabic
Marstona ? Przecierz we wczesniejszych misjach u De Santy dobrze sie dogadywali i dobrze
ze sobą współpracowali .

No coś Ty, przecież to jest oczywiste.

Spoiler

Nie zauważyłeś, że to właśnie De Santa i Allende od samego początku kryli Williamsona i Escuellę? Zgrywali tylko dobrych kolegów i zwodzili go, by wykorzystać Marstona do swoich własnych celów. Kiedy zaś był już bezużyteczny. postanowili się go pozbyć (scena w kościele). Na szczęście Reyes, choć głupi i próżny, to uratował Marstonowi tyłek.
Odpowiedż na Twoje ostatnie pytanie jest taka sama jak powyższa. Ross miał dopaść wszystkich byłych członków gangu Van Der Linde''a. Wszystkich. Z Marstonem włącznie, wykorzystał go jedynie, bo po pierwsze, jako jedyny przejawiał chęć zejścia ze złej drogi, po drugie, jako jedyny miał kogoś na kim mu zależało i do kogo chciał wrócić, więc można było zagrać tą kartą. A kiedy z całego gangu pozostał tylko John, dopadli i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Siriondel za odpowiedz na mojego posta , bardzo tobie jestem wdzięczny że mi napisałes konkretnie o co chodziło . Co do De Santy to wiesz , chodz nieznam Angielskiego prawie wcale intuicja mi podpowiadała że ten cały De Santa jest łaszywy ale chciałem się upewnic i dlatego napisalem takie zapytanie co do jego osoby . Bo użytkownik Smocza napisał zabardzo ogólnie , a ty mój temat rozwinołes Siriondel , fajnie :-) , miło wiedziec ze oprócz mnie jest duzo osób takich jak ty i inni co uwielbiają tą świetną gierke . Od okolo 18 stycznia gram jeszcze raz w RED DEAD REDEMPTION ale teraz gram żeby przejsc gre na 100 % , wczesniej grałem w gre od sierpnia do wrzesnia 2010 r i jeszcze bardzo mało sie orientowałem , teraz mam poradnik i szczegółowo pisze co mam zrobic . Tak na marginesie szkoda że gra nie jest po naszym ojczystym języku Polskim , bo by było jeszcze fajniej :-) , pozdrawiam cię serdecznie kumpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w końcu kupić RDR, warto za 149 złotych?

Po gameplayach widać że gra cholernie dobra jest, klimat, grafika, grywalność, ale zawsze wole zapytać co inni o tej grze sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy ;) Dla mnie Red Dead Redemption to absolutnie gra roku 2010 i ogólnie najlepsza gra na PS3, jaką posiadam w swoich zbiorach. Zabieram się od jakiegoś czasu za zrobienie 100% i Undead Nightmare, ale zawsze coś odwraca moją uwagę. Mam nadzieję, że do Soboty wyrobię się z odbudowaniem profilu w Assassin''s Creed Brotherhood i wreszcie będę mógł znów wskoczyć w buty Johna Marstona.
Mimo to, naprawdę radzę szkolić intensywnie język. Pomijając oczywiste zastosowanie praktyczne w życiu, tracisz bez niego mnóstwo w samych grach, nie tylko RDR, unikalne dialogi, smaczki, humor, wszystko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 06:59, NuGGetos napisał:

Mam zamiar w końcu kupić RDR, warto za 149 złotych?

Po gameplayach widać że gra cholernie dobra jest, klimat, grafika, grywalność, ale zawsze
wole zapytać co inni o tej grze sądzą.


Mam na liczniku tej gry 100%, co zdarzyło mi się pierwszy raz w życiu, bo często rzeczy typu "zbierz wszystkie paczki/kwiatki" jakoś mnie nie kręcą. Ta gra to jednak co innego. Wspaniały klimat, postacie, fabuła, grafika, muzyka, sposób, w jaki strzelają bronie. Wszystko w niej zrobione jest idealnie. Do tego dochodzi rewelacyjny tryb multi. Jeśli już jesteśmy przy multi - jeśli masz zamiar trochę z tą grą spędzić w multi, to koniecznie kup dodatek Undead Nightmare Pack (czyli oprócz UN dostajesz wszystkie dodatki, które wyszły). Singiel w UN (moim zdaniem) jest dużo gorszy od tego podstawowego i trochę monotonny, jednak dodatki do multi są genialne. Wszystko to sprawiło, że z singlem spędziłem prawie 50h, a do tego trzeba doliczyć zarwane noce w multi z Oloninho na wykonywaniu achievementów, robieniu zadym albo na pojedynkach na tomahawki/noże/dynamity/snajperki. Jedna z najlepszych gier ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Mike''a! Sam niedawno zakupiłem Undead Nightmare Collection i jestem bardzo zadowolony.

A teraz pytanie ode mnie: Jak są konie w Undead Nightmare, to nie wiem dlaczego, ale żaden nie ma pełnej staminy. Ten niebieski pasek jest napełniony w ~3/4. Na początku, jak zacząłem to wszędzie był full. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować