Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2010 o 18:56, kerkas napisał:

/.../

W najnowszym CDA jest informacja o wersji PC RDR.


Właśnie miałem o tym pisać. Ta plotka spowodowała, że zacząłem bardziej interesować się najnowszą produkcją od Rockstara... Obyśmy my, pecetowcy mieli okazję w nią zagrać(a stanie się to najwcześniej pod koniec grudnia, jeżeli wierzyć informacjom podanym przez CDA, bo tyle wymaga minimalna różnica między wersjami konsolowymi, a pecetowymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.04.2010 o 18:58, PJ_MW napisał:

Właśnie miałem o tym pisać. Ta plotka spowodowała, że zacząłem bardziej interesować się
najnowszą produkcją od Rockstara... Obyśmy my, pecetowcy mieli okazję w nią zagrać(a
stanie się to najwcześniej pod koniec grudnia, jeżeli wierzyć informacjom podanym przez
CDA, bo tyle wymaga minimalna różnica między wersjami konsolowymi, a pecetowymi).


Czyli przy odrobinie szczęścia za parę miesięcy będziemy mogli powiedzieć
"Jedź na Zachód, posiadaczu PC-ta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 19:07, kerkas napisał:

/.../
> Właśnie miałem o tym pisać. Ta plotka spowodowała, że zacząłem bardziej interesować
się
> najnowszą produkcją od Rockstara... Obyśmy my, pecetowcy mieli okazję w nią zagrać(a

> stanie się to najwcześniej pod koniec grudnia, jeżeli wierzyć informacjom podanym
przez
> CDA, bo tyle wymaga minimalna różnica między wersjami konsolowymi, a pecetowymi).


Czyli przy odrobinie szczęścia za parę miesięcy będziemy mogli powiedzieć
"Jedź na Zachód, posiadaczu PC-ta"


Świetnie to ująłeś, to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości na temat pecetowej wersji tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, jeśli będzie na PC, to niech będzie dobra optymalizacja:/ Bo sam na grę się napalam od czasu zapowiedzi w CDA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie są szanse, że ta świetnie zapowiadająca się gra trafi na PeCety? Bo jeśli nie, to będę musiał kupować konsolę dosłownie dla jednej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 18:40, Oloninho napisał:

Witam. Jakie są szanse, że ta świetnie zapowiadająca się gra trafi na PeCety? Bo jeśli
nie, to będę musiał kupować konsolę dosłownie dla jednej gry...


To ta gra nie wychodzi na PCty? Ufff, ostatnio zastanawiałem się czy sprzedać xboxa i kupić PC, czy może dokupić do x''a PS3. Wybrałem tą drugą opcje, wygląda na to, że dobrze postąpiłem. Teraz tylko poczekam na jakieś porównania gry na obu platformach. Szkoda, że nie mam pieniędzy by kupić grę w dniu premiery, ale mam nadzieję, że do końca maja jakaś kasa się znajdzie :)

---------

Co do samej gry - szczególnie interesuje mnie tryb multiplayer. Już nie mogę się doczekać jazdy po bezdrożach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 18:58, KrisK91 napisał:

> Witam. Jakie są szanse, że ta świetnie zapowiadająca się gra trafi na PeCety? Bo
jeśli
> nie, to będę musiał kupować konsolę dosłownie dla jednej gry...

To ta gra nie wychodzi na PCty? Ufff, ostatnio zastanawiałem się czy sprzedać xboxa i


Sądzę że jednak wyjdzie , jako że drugie części hitowych gier wychodzą na pc.
Battlefield: Bad Comapny II , Mercenaries II , ME II itd.
Po drugie w najnowszym CDA jest informacja o wersji PC RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 19:55, Oloninho napisał:

Ohh... Oby było tak jak mówisz. A ta pierwsza część nie ma nic wspólnego z drugą?


Poza zbieżnością tytułów Red Dead i akcją osadzoną na Dzikim Zachodzie to nie , nie użyto kompozycji E.Morricone tak jak to było w części pierwszej , zamiast klimatu "Dobrego , złego i brzydkiego" trzeba raczej się liczyć z klimatem "Dzikiej Bandy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda wspaniale. Właśnie obejrzałem kilka amatorskich gameplayów na YT i jestem zachwycony. Zastanawiam się czy czekać na premierę PC czy kupić grę razem z konsolą :P. Arghhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poza zbieżnością tytułów Red Dead i akcją osadzoną na Dzikim Zachodzie to nie , nie użyto

Dnia 25.04.2010 o 19:57, kerkas napisał:

kompozycji E.Morricone tak jak to było w części pierwszej , zamiast klimatu "Dobrego
, złego i brzydkiego" trzeba raczej się liczyć z klimatem "Dzikiej Bandy".


Jeden i drugi film to moje klimaty :) Sprawdziłem, że pierwsza część jest na liscie gier wstecznie kompatybilnych na X360, zastanawiam się czy od niej nie zacząć (o ile gdzieś ją jeszcze idzie kupić), trącąca myszką oprawa graficzna nie ma znaczenia, zwłaszcza jeśli jest tam klimat i muzyka E.Morricone.
Pytanie do Ciebie - warto ? Naprawdę niewiele mi o tym tytule wiadomo, a oceny ma skrajnie różne - w jednych reckach wychwalają grę pod niebiosa, w innych piszą wręcz o crapie.

Natomiast co do RDRedemption - zapowiada się mega miodnie, ale przy moim braku czasu muszę ten tytuł na razie odpuścić. Zapowiada się prawdziwy pożeracz godzin, tak jak świetne GTA IV, którego do tej pory niestety nie ukończyłem. Powód prozaiczny - gra nie ma sejwa w dowolnym momencie, a ja rzadko mam czas żeby przysiedzieć przy konsoli/kompie dłużej niz godzinę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 08:44, Catie napisał:

przecież o wersji pc nic nie wiadomo...


CD-ACTION numer specjalny 01/2010 (177) ten z Wiedźminem na okładce
strona 8.

Ps. To jednak czekasz na RD Redemption ?.

Ps. II kiedy skrobniesz coś nowego na Swoim blogu ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 19.05.2010 o 09:30, Lordpilot napisał:

Jeden i drugi film to moje klimaty :) Sprawdziłem, że pierwsza część jest na liscie gier
wstecznie kompatybilnych na X360, zastanawiam się czy od niej nie zacząć (o ile gdzieś
ją jeszcze idzie kupić),


Na allegro cena 20 - 40zł aktualnie są wersje tylko na PS2 ale poczekaj na pewno trafisz
ebay polska
http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=red+dead+revolver&_sacat=See-All-Categories
tego jest całkiem sporo

Dnia 19.05.2010 o 09:30, Lordpilot napisał:

trącąca myszką oprawa graficzna nie ma znaczenia, zwłaszcza
jeśli jest tam klimat i muzyka E.Morricone.
Pytanie do Ciebie - warto ?


a) wyniki sprzedaży gry na allegro wersje na xbox-a schodzą na pniu , na PS2 sprzedano 10 sztuk w ciągu dwóch miesięcy , więc jak na grę z 2004 r. całkiem nieźle.

b)gra radzi sobie też nieźle na ebay i amazon

c) cena , grę można już kupić za 25zł z kosztami wysyłki

d) ocena w PSX EXTREME 7+ , ocena w NEO PLUS 7

e) moja recenzja http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=60

jednym słowem: WARTO

Dnia 19.05.2010 o 09:30, Lordpilot napisał:

Natomiast co do RDRedemption - zapowiada się mega miodnie, ale przy moim braku czasu
muszę ten tytuł na razie odpuścić. Zapowiada się prawdziwy pożeracz godzin, tak jak świetne
GTA IV, którego do tej pory niestety nie ukończyłem. Powód prozaiczny - gra nie ma sejwa
w dowolnym momencie, a ja rzadko mam czas żeby przysiedzieć przy konsoli/kompie dłużej
niz godzinę :/


Ech odwieczny problem z save-ami , że też jeszcze nie obeszli tego problemu.
Jeśli zaś chodzi o RD Redemption to poczekam na wersję pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować