Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2011 o 11:14, BartexooN napisał:

Większość przypadków psuje przypadkowe
osoby z Live''a.

Łoł, to na X-pudle na FR siedzi jeszcze tyle osób, że mogą utrudnić zdobycie achiva? U siebie na PSN wbiłem na sesję gdzie oprócz mnie były cztery osoby, które do tego zajmowały się swoimi sprawami i bez problemu.
Także po raz kolejny polecam Ci osiągniecie czegoś normalną drogą, a nie szukanie dziur. Wybierz w głównym menu Friendly Free Roam, gdzie bezpośrednio zabić Cię nie może żaden gracz i jedyne na co musisz uważać to nie podjeżdżanie pod strome spadki (co by zabicie Twojego konia nie sprawiło że zlecisz) oraz Explosive Rifle, ale to jest zawartość z DLC. Dołącz do Posse, po prostu jeździj przez mapę z dala od innych, widzisz ich na mapie przecież. Nie ukrywaj się bo zawsze jakiś pajac będzie kombinował żeby Cię zdjąć, a że we Friendly Free Roam nie może normalnie, użyje materiałów wybuchowych czy coś.
Instrukcje wszystkich glitchy jakie zostały znalezione masz ładnie opisane na wikii RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:20, The_Tau napisał:

Czy ktoś wie jak najszybciej zdobyć 50 lvl na multi? (Jakaś kryjówka bandytów czy coś?)

Dla normalnych ludzi - ciągłe powtarzanie Pike''s Basin to najszybsza metoda grindowania na drodze do 50 poziomu, ale jeżeli jesteś super super dobry zawodnik - szybciej będzie pewnie w Tesoro Azul, bo choć tam mniej XP można ugrać, to kryjówkę wtedy robi się szybciej i wychodzisz na większy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać jak mogę grać przez MP. Podczas uruchamiania gry mam do wyboru Single, Multi i ten Down Cont..., ale nie mogę grać na multi na żadnym trybie. Czy muszę zrobić jakąś misję na singlę, żeby mógł grać na multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz zrobić, po prostu uruchamiasz z menu głównego i wybierasz czy chcesz grać w normalny Free Roam, Hardcore czy Friendly. Wchodzisz i już jesteś w multi. Nie możesz grać czyli co? Jakiś komunikat o błędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:56, Jammin69 napisał:

Coś w stylu, że profil gracza nie ma uprawnień. To samo mam w Fifie 11.

Whoops... w takim razie odpadam, wybacz - grasz na X-puszce, ja na Chlebaku więc nie umiem Ci pomóc. Brzmi jakbyś nie miał golda ale pewnie masz skoro zadajesz pytanie. Chyba będziesz musiał szukać pomocy na zagranicznych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta Gold. Ktoś mi odpowiedział w temacie o Fifie i napisał, że muszę mieć konto Gold, więc się sprawa wyjaśniła :P Z resztą ja też ślepy, bo nie zauważyłem, że nawet na opakowaniu od konta Gold jest napisane "graj online".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 19:36, Woo-Cash napisał:

Mam problem z trofkiem "Sons of Mexico". Wykonuję misje raz po razie, a trofeum nie chce
wpaść ;/

Ale którą misje wykonujesz? Tego trofeum nie da sie ominąć, bo to jest "story related". Moze nie tą misję wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 19:54, knopfler napisał:

Ale którą misje wykonujesz? Tego trofeum nie da sie ominąć, bo to jest "story related".
Moze nie tą misję wykonujesz?


Gates of El Presido. Nie wiem, czemu nie wskoczyło, skoro dawno ukończyłem fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie przechodząc drugi raz grę jeźdżenie na misje przez pół mapy tym koniem:) Wiem że są te taksówki ( czy jakby to nazwać) dzięki której da się w miarę szybko przemieścić. Słyszałem że też da się w jakiś obozach teleportować czy przy ognisku. Próbowałem ale nie wiem jak? Proszę o pomoc, i z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 11:21, Ziggy napisał:

Męczy mnie przechodząc drugi raz grę jeźdżenie na misje przez pół mapy tym koniem:) Wiem
że są te taksówki ( czy jakby to nazwać) dzięki której da się w miarę szybko przemieścić.
Słyszałem że też da się w jakiś obozach teleportować czy przy ognisku. Próbowałem ale
nie wiem jak? Proszę o pomoc, i z góry dzięki:)


Poza miastem rozbijasz obóz i wybierasz opcję szybkiej podróży... A obóz robijasz klikając Back (nie wiem, co tam jest na PS3) i zwyczajnie wybierasz ognisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2011 o 11:35, Sipso2008 napisał:

Poza miastem rozbijasz obóz i wybierasz opcję szybkiej podróży... A obóz robijasz klikając
Back (nie wiem, co tam jest na PS3) i zwyczajnie wybierasz ognisko.

Ok sprawdziłem;) Dzięki za pomoc bo nigdy jakoś nie mogłem na to wpaść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 11:21, Ziggy napisał:

Męczy mnie przechodząc drugi raz grę jeźdżenie na misje przez pół mapy tym koniem:) Wiem
że są te taksówki ( czy jakby to nazwać) dzięki której da się w miarę szybko przemieścić.
Słyszałem że też da się w jakiś obozach teleportować czy przy ognisku. Próbowałem ale
nie wiem jak? Proszę o pomoc, i z góry dzięki:)

Wciskasz Select, wybierasz ''Kit'' i tam będzie coś z obozowiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować