Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 16:28, Jammin69 napisał:

Czy da się zrobić jakoś outfit US Marsh na X''a ? Bo z tego co wiem Solomon''s Folly
jest dostępne tylko na PS 3.


Da się zrobić wszystkie outfity. Byłoby bez sensu gdyby go dodali, a nie dało się go odblokować nie sądzisz? Do szeryfa potrzeba Fort Mercer, Gaptooth Breach, Pikes Basin, Tumbleweed i Twin Rocks. Ja go zrobiłem bez problemu, więc ty też dasz sobie radę.
Wystarczyło wejść na wiki Red Deada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 08:32, Jammin69 napisał:

Zrobiłem wszystkie i nic. Oczywiście w ciągu 24 h.


24h w grze czy rzeczywistości? Tu chodzi o czas gry. Na pewno się da bo zrobiłem 100% w RDR, a ten outfit jest do tego wymagany. I też na Xboksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 14:43, Jammin69 napisał:

Ok. dzięki za radę. Już zrobiłem ;]


Spoko. Też z początku myślałem, że nie ma jak tego zrobić w jeden dzień gry, że jedna kryjówka zostanie, ale okazało się, że zrobiłem to nawet ze sporym zapasem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 20:10, Sipso2008 napisał:

> Ok. dzięki za radę. Już zrobiłem ;]

Spoko. Też z początku myślałem, że nie ma jak tego zrobić w jeden dzień gry, że jedna
kryjówka zostanie, ale okazało się, że zrobiłem to nawet ze sporym zapasem czasu.

Hej Sipso! Robiłeś to posiadając konia ,czy wagonem ,ew. inny środek transportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie 2 pytanka :
1. podczas zadania mam zabić 3 niedźwiadki strzelając tylko 1 raz. 2 z nich mi zaliczyło, ale 3 za cholerę nie chce.
2. czy w grze jest 18 niedźwiedzi, czy więcej ? ( wnioskuję to po achivemencie, który odnosi się do zabicia i oskórowania 18 niedźwiedzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 21:14, Jammin69 napisał:

Ja mam takie 2 pytanka :
1. podczas zadania mam zabić 3 niedźwiadki strzelając tylko 1 raz. 2 z nich mi zaliczyło,
ale 3 za cholerę nie chce.
2. czy w grze jest 18 niedźwiedzi, czy więcej ? ( wnioskuję to po achivemencie, który
odnosi się do zabicia i oskórowania 18 niedźwiedzi )


1) Rób to w Dead Eye'u, najlepiej hunting rifle czy jak mu tam (Bizon Rifle? nie pamiętam, taka co w magazynku ma tylko 1 nabój)
2) Niedźwiedzi jest nieskończoność :p
Jedyna ograniczona liczba zwierząt to bizony i ewentualnie sasquache w dodatku.


Swoją drogą strasznie słabo rozwinięty temat jak na tak dobrą(świetną?) produkcję...czyżby na gram.pl było faktycznie aż tak mało konsolowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jest ich ograniczona ilość. Bo z bizonami też było osiągnięcie - zabij ostatniego na równinie. Było ich chyba ok. 30.
A chupacabra i jednorożec też jest chyba jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 22:01, Jammin69 napisał:

Myślałem, że jest ich ograniczona ilość. Bo z bizonami też było osiągnięcie - zabij ostatniego
na równinie. Było ich chyba ok. 30.
A chupacabra i jednorożec też jest chyba jeden :P


Królik z rogami też pewnie jeden :P

Ogółem zakładam, że wszelakie "unikalne" stworzenia z hunter challengów są tylko raz w grze(jak ten jakiśtam wilk, czy kuguar czy niedźwiedź z ostatnich 3 etapów hunter challenge w vanilla RDR)

a co do niedźwiadków, pokręć się trochę po High Trees to trafisz na jakiegoś (ba, zazwyczaj nie ma żadnego przez jakieś 5 minut, a potem raptem 3 na raz - powodzenia w challenge'u "zabij 3 niedźwiedzie nożem" :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde czytam te wasze posty od jakiegoś czasu i mam chęć na RDR :d
Wie ktoś gdzie tanio kupię odsłonę na x36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 22:13, Noma napisał:

Kurde czytam te wasze posty od jakiegoś czasu i mam chęć na RDR :d
Wie ktoś gdzie tanio kupię odsłonę na x36?


Za 20zł na koncie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 23:07, Sipso2008 napisał:

Za 20zł na koncie na allegro.

A pudełkowe? Wiesz chciałbym od razu achivki i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 00:28, Noma napisał:

A pudełkowe? Wiesz chciałbym od razu achivki i te sprawy.


Wersja na koncie jest taka sama jak pudełkowa, są w niej achievementy. Jedyna różnica, jest taka, że podlega to w pewnym sensie pod piractwo - gry z konta są kupowane lewymi kartami kredytowymi, etc. Poza tym, nie jest to oficjalna dystrybucja - jedyny moim zdaniem w pełni legalny zakup gry to albo poprzez live (za msp, bądź kartą), albo w sklepie w wersji box. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zavvi.com jest za około 15 funtów (~ 70 zł) i przynajmniej masz pewność że Ci konsoli nie zbanują za lewe konta i gry na nich kupowane poprzez skradzione karty kredytowe. Chciałbym żeby się w końcu MS wzięło za tą lewiznę BTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować