Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Czy to prawda, że na razie nic nie wiadomo o wersji na PC ? :) Jak na razie nie interesowałem się wcale grą, poza ocenami. Oczywiście chodzi mi o to, czy kompletnie, kompletnie nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 18:40, Albii napisał:

Czy to prawda, że na razie nic nie wiadomo o wersji na PC ? :) Jak na razie nie interesowałem
się wcale grą, poza ocenami. Oczywiście chodzi mi o to, czy kompletnie, kompletnie nic
?

Nic nic, spalić PCty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 18:40, Albii napisał:

Czy to prawda, że na razie nic nie wiadomo o wersji na PC ? :) Jak na razie nie interesowałem
się wcale grą, poza ocenami. Oczywiście chodzi mi o to, czy kompletnie, kompletnie nic
?

Na razie cisza w sprawie wersji PC, ale czy nie podobnie było z GTA4? Wiadomo było od początku że najpierw RDR musi swoje zarobić na konsolach. A czy potem wyląduje na PC? Jeden Rockstar wie...

(Mam Xboxa, ale nie ukrywam że ucieszyłbym się gdyby i na PC gra sie pojawiła...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xboxa i PC i bym się ucieszył, jakby wersja PC się nie pojawiła. ;> No ale zapewne będzie tak jak z GTA IV. Ale i tak narzekania PCtowców jakie to konsole są zue, że na nich RDR już jest, a na PC jeszcze nie - bezcenne. ;D

Kaucz@ :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 19:39, Albii napisał:

Ale i tak narzekania PCtowców jakie to konsole są zue,
że na nich RDR już jest, a na PC jeszcze nie - bezcenne. ;D

Kto tak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 18:40, Albii napisał:

Czy to prawda, że na razie nic nie wiadomo o wersji na PC ? :)


Nie , nie do końca jest to prawda

CD-ACTION numer specjalny 01/2010 (177) ten z Wiedźminem na okładce
strona 8.

Ps. Swoją drogą warto czasem poczytać poprzednie posty w danym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:38, kerkas napisał:

CD-ACTION numer specjalny 01/2010 (177) ten z Wiedźminem na okładce strona 8.

Niestety CDA nie czytam, więc mógłbyś mi krótko opisać co tam było napisane ?

Dnia 19.05.2010 o 21:38, kerkas napisał:

Ps. Swoją drogą warto czasem poczytać poprzednie posty w danym temacie.

Czytałem. Dlatego dopisałem to "kompletnie, kompletnie nic ?" ;) No chyba, że coś pominąłem, to wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:43, Albii napisał:

> CD-ACTION numer specjalny 01/2010 (177) ten z Wiedźminem na okładce strona 8.
Niestety CDA nie czytam, więc mógłbyś mi krótko opisać co tam było napisane ?


Jasne
Red Dead Redemption PC ?
Nic dziwnego że sprzedana przez Game Informera wieść , jakoby to "Grand Theft Auto na Dzikm Zachodzie" miało pojawić się także na PC.Naturalnie należy liczyć się z tym, że doniesienie to może być nieprawdziwe, ale jeśli prawdziwe, to zapewne na wersję PC trzeba będzie poczekać przynajmniej pół rok.

Dnia 19.05.2010 o 21:43, Albii napisał:

> Ps. Swoją drogą warto czasem poczytać poprzednie posty w danym temacie.
Czytałem. Dlatego dopisałem to "kompletnie, kompletnie nic ?" ;) No chyba, że coś pominąłem,
to wybacz.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50589&pid=36

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50589&pid=38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:55, kerkas napisał:

Red Dead Redemption PC ?

Szczerze mówiąc to znając historię serii GTA która tez wychodziła (od trójki) zawsze najpierw na konsole a pół roku później na PC jestem praktycznie przekonany że RDR wyjdzie na PC. Taki urok Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 22:16, knopfler napisał:

Szczerze mówiąc to znając historię serii GTA która tez wychodziła (od trójki) zawsze
najpierw na konsole a pół roku później na PC jestem praktycznie przekonany że RDR wyjdzie
na PC. Taki urok Rockstara.


Miło by było , gdybyś się nie mylił.W końcu kupować konsolę dla jednej gry , to zdecydowanie nieekonomiczne rozwiązanie , a muszę przyznać , że w RDR bardzo chętnie bym zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 12:05, KrzychW napisał:

Miło by było , gdybyś się nie mylił.W końcu kupować konsolę dla jednej gry , to zdecydowanie
nieekonomiczne rozwiązanie , a muszę przyznać , że w RDR bardzo chętnie bym zagrał.

Bo ja wiem, sam kupiłem konsolę w zasadzie dla GTA IV po czym okazało się że jest znacznie więcej świetnych gier i się wkręciłem. Teraz w zasadzie gram tylko i wyłącznie na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 12:10, knopfler napisał:

Bo ja wiem, sam kupiłem konsolę w zasadzie dla GTA IV po czym okazało się że jest znacznie
więcej świetnych gier i się wkręciłem. Teraz w zasadzie gram tylko i wyłącznie na konsoli.


Napisałem , "dla jedej gry" nie dlatego ,że na konsole nie ma więcej dobrych tytułów , ale ponieważ akurat tym jestem zainteresowany najbardziej i pewnie znalazłbym czas na pogranie.Sam używam PC i jak na razie , ciągle mam na półce kolejkę gier , w które zagrać chcę , ale jeszcze nie zdążyłem.Jak dojdzie inna platforma , to dylemat , za co sie zabrać , będzie jeszcze większy i zamiast szczęścia , dodatkowe rozterki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! Cenega się postarała i gra już do mnie jedzie. Teraz tylko trzeba zanieść modły do Allaha, żeby kurier nigdzie nie utknął. Żegnaj szara, deszczowa pogodo witaj złociste słoneczko, piach i kaktusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki uprzejmości gram.pl pogram dopiero we wtorek wieczorem. Paczka wysłana zostanie jutro ;/ jakby dziś nie mogli wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ogladajac gameplaye na youtubie, czytajac recenzje mam na tą gre równie wielką ochote jak swego czasu na GTA IV. jest jeden problem: nie ma wersji PC poki co. Jak wyjdzie to odrazu kupuje. uwielbiam takie gry z otwartym swiatem z super grafa i grywalnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci mają od dwóch tygodni ;]. Ja osobiście jeszcze czekam, ale słyszałem, że ogólnie jest problem z dystrybucją tej gry w Polsce. Pewnie w przyszłym tygodniu dostanę, ale zwisa mi to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować