Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD lepsze od Intela we wrześniu

65 postów w tym temacie

No cóż ludzie i firmy wreszcie doszły do słusznego wniosku, że nie warto przepłacać na Intelu (który owszem nadaję się przy złożonych programach lub procesach jak grafika 3D lub konwerowanie video) skoro można wybrać tańszego AMD, który lepiej sprawdza się w zadanich typowo domowych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Intela i prawde mowic ciesze sie ze Amd jest lepsze moze wresie zaczna robic cos lepszego (Intel)bo ostatnio na psy zchodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:48, scooby01 napisał:

>bo ostatnio na psy
> zchodzi :]
ale za to dobrze grzeje, a jak wiemy idzie zima :)


no wiesz jak mam grzejniki (hehe i mi taniej wyjdzie) to taki mały OT :p hehe i jeszcze trzeba cos madrego napisac :) hehe AMD sa tansze(troszke) maja wieksza sprzedasz i szybciej sie rozwijaja i to widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od "pierwszego" prawdziwego PC jestem użytkownikiem Athlona.Pierwszy był Athlon 1.0Gz ,praktycznie nie do zdarcia,ba nawet do dzisiaj śmiga u kolejnych użytkowników.Potem kolejno były :Athlon 2600+ i Athlon 3200+BURTON.Nigdy nie miałem zastrzeżeń do ich pracy,więc tym bardziej jestem usatysfakcjonowany pozycją AMD i Athlona na rynku amerykańskich.Godny do polecenia dla osób,które za rozsądne pieniądze chcą posiadać przyzwoity serwerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj ostatni procesor intela to byl pentium 120 MHz ... A pierwszy AMD, to K62 300 MHz. Od tamtej pory mam tylko i wylacznie proce AMD. I jakos do intela mnie nie ciagnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze miałem i pracowałem z intelami....jakoś nienarzekam na ich jakość czy cenę. Droższe.....no to co?
że się grzeją......co AMD nie grzeje się???. A i najważniejsze jak widzę na procku 3.0GHz to to jest 3.0 GHz a nie 3000+ które niewiadomo zbytnio co oznacza tzn. ja tych oznaczeń nierozumiem...... Intel zawsze mi służył i do gier i do pracy.....i nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń takowych..... Na początku miałem intela i teraz mam intela i zakilka lat jak znów będe kompa zmieniał bede miał intela......a co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 12:52, T710PH napisał:

Droższe.....no to co?


To, ze nie każdego stać. A za znacznie niższą cene mogą mieć równie dobry procesor.

Dnia 16.10.2005 o 12:52, T710PH napisał:

że się grzeją......co AMD nie grzeje się???.


Chodzi o to, że intele grzeją się znacznie bardziej i czasem wentylator kupiony od razu z prockiem nie wystarcza. Z AMD jest jednak inaczej.

>A i najważniejsze jak widzę na procku 3.0GHz to to jest 3.0 GHz a nie 3000+ które niewiadomo zbytnio

Dnia 16.10.2005 o 12:52, T710PH napisał:

co oznacza tzn. ja tych oznaczeń nierozumiem......


Początkowo też myślałem, że te nowe oznaczenia się nie sprawdzą. Ale takie 3000+ znaczy, że jest równie szybki/wydajny jak procesor konkurencji z zegarem 3000MHz. Przecież ilość Hz nie świadczy o wydajności.

A ja jeszcze pamiętam swój pierwszy komputer z AMD K5 z zegarem 100MHz, to były czasy ;]
Potem dwa razy zmieniałem procka i jakoś to zawsze było AMD bo i tańszy i równie dobry a co najważniejsze jeszcze mnie AMD nie zawiodło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za AMD choc moj wczesniejszy procesor zwał się Celeron 1GHZ, A teraz moj Sempron wymiata;)
Procki amd są tansze i lepsze taki Athlon był 2 razy tanszy od celerona 2,8 i 2 razy lepszy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym PC był AMD90, następnie na AMDK5-II450 a teraz mam AMD-AthlonXP2500+ i następnym procesorem również będzie AMD - z prostej przyczyny - są lepsze od intelowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie AMD udowodniło że potrafi pobić takiego konkurenta, oby tak dalej i wiadomo żę Intel ma procki bardziej od grafiki ale to AMD w grach sie lepiej sprawdza :D choć coś sie można obawiać do ceny dwurdzeniowychj bo jak narazie Intel ma tańsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować