Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD lepsze od Intela we wrześniu

65 postów w tym temacie


Komp u starszej w firmie....
Płyta Asrock cośtam8x Lub jakoś tak ale asrock jest na stówe
2GB RAM DDR(pc 400)
VGA FX 5200 128 Bit 128 MB
CPU według biosu to to jest 3000+ ale w to wątpię
Dzwięk integralny

Jak dla mnie szit totalny jeśli tylko to co bios pokazuje to prawda....bo buda zaplombowana i niewolno jej ruszać jeszcze przez rok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 09:05, Bobo napisał:

AMD wyparlo Intela z domowych kompow, bo po prostu jest tansze. Procki AMD sa tansze i bardziej wydajne w grach - kazdy
sobie przeliczy i mu wyjdzie.
Co do 64 bitow - oczywiscie kupowac. Teraz roznica w cenie to kilkanascie zlotych. Natomiast
zastosowanie 64 bitow jak narazie nie ma miejsca, bo na Windows XP 64 nie dziala zbyt wiele programow i sterownikow. Ja
mam tuner TV i za nic nie da sie go wlaczyc. Wiele programow, ktorych uzywam tez ma problemy. Na 64 bity trzeba jeszcze
jednak poczekac..


Tylko wiesz co nie każdy żyje grami.......
U mnie komp przejął totalnie role telewizora (tuner) i radia...budzika i praktycznie całego medialnego centrum.
Mam taką asceze w pokoju i tylko komp biurko dwie szafy z ubrankami i łórzeczko moje i to wsio.....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,dla mnie nałogowego gracza,to jest dla mnie wprost stworzony amd,zupdejtuję bios kupię lepszy procek,i będę zbierał na kolejnego kompa(tym razem wypas)oczywiście będzie w nim (AMD i NVidia,nie ma mowy o bale...Celeronach i ATI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem za AMD bo Intel to przewala ze swoimi prockami niedługo bedą robic 10 Ghz Pentiumy a nie eda lepsze od 4 Ghz Athlonów pozatym AMD są tańsze
Popieram M46 AMD i Nvidia to najlepsze rozwiazanie Intel i Ati mogą zapomnieć o tym że je kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować