Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Ignite-konkurent Burnouta

11 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 16:11, Citkowsky napisał:

Temat ogólny o powstającej grze wyścigowej Ignite która będzie konkurencją dla wspaniałego
Burnouta.
Za chwilę więcej informacji.
Zapraszam do rozmowy.

Czekałem i wiedziałem że to właśnie ty założysz ten temat :D Zakładasz je hurtowo czy jak? xD
Co do samej gry to wątpię czy któraś przebije Burnouta. Być jeszcze lepszym od ideału będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare faktów:

*Produkcja zostanie wydana jeszcze tej jesieni wyłącznie w wersji na komputery osobiste
*W Ignite natkniemy się na trzy rodzaje samochodów – wytrzymałe, aczkolwiek stosunkowo wolne muscle cary, niezwykle szybkie, ale i szybko rozpadające się wozy sportowe oraz stunningowane maszyny mieszczące się gdzieś pomiędzy poprzednimi rodzajami.
*Wyścigi z kolei prowadzone będą na 25 rozbudowanych trasach, a w trakcie zabawy uzyskamy możliwość zdobycia 27 Osiągnięć.
*Producent- Węgierskie studio deweloperskie Nemesys Team Studio

20090813161536

20090813161542

20090813161548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:14, DonSzabla napisał:

> Temat ogólny o powstającej grze wyścigowej Ignite która będzie konkurencją dla wspaniałego

> Burnouta.
> Za chwilę więcej informacji.
> Zapraszam do rozmowy.
Czekałem i wiedziałem że to właśnie ty założysz ten temat :D Zakładasz je hurtowo czy
jak? xD
Co do samej gry to wątpię czy któraś przebije Burnouta. Być jeszcze lepszym od ideału
będzie trudno.


Po prostu zakładam temat o każdej nowej grze wyścigowej o której jest choć źdźbło informacji;)
A ta zapowiada się równie dobrze jak Blur i parę innych o których temat założyłem.
Szkoda tylko, że mało kogo takie gry interesują bo owe tematy świecą pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że pokona burnouta, chociaż może być dobrą grą. Liczę na dużą liczbę samochodów i jakiś sensowny poziom trudności, poza tym ta gra ma konkurenta w postaci Split/Second (dobrze napisałem?) i sądzę że to drugie będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:34, Arumantis napisał:

Nie sądzę że pokona burnouta, chociaż może być dobrą grą. Liczę na dużą liczbę samochodów
i jakiś sensowny poziom trudności, poza tym ta gra ma konkurenta w postaci Split/Second
(dobrze napisałem?) i sądzę że to drugie będzie lepsze.


Split i w sumie jeszcze Blur może być konkurencją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:10, Kaucz napisał:

Wyjdzie przeciętniak. Po co nam klony skoro mamy oryginały ;]



Zeby było jakieś urozmaicienie. Po co nam Just cause, godfather itp skoro mamy GTA? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.
Jednak po coś te gry sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:11, Mr-Awesome napisał:

Zeby było jakieś urozmaicienie. Po co nam Just cause, godfather itp skoro mamy GTA? Sam
sobie odpowiedz na to pytanie.
Jednak po coś te gry sa.

Wiem, ale patrząc na developera i pierwsze screeny to nie zapowiada to się "dobrze" - choć każdy może czyjeś pomysły wykorzystywać - i dobrze masz racje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:19, Kaucz napisał:

> Zeby było jakieś urozmaicienie. Po co nam Just cause, godfather itp skoro mamy GTA?
Sam
> sobie odpowiedz na to pytanie.
> Jednak po coś te gry sa.
Wiem, ale patrząc na developera i pierwsze screeny to nie zapowiada to się "dobrze" -
choć każdy może czyjeś pomysły wykorzystywać - i dobrze masz racje ;]



Hmm, według mnie te screeny wygladaja przyzwoicie ale każdy ma prawo do swojej opinii;)
Im więcej takich gier tym lepiej:) Nie bedzie mozna narzekac na nude:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować