Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen - nowa galeria

23 postów w tym temacie

screeny ciekawe, nie powiem nie :] ale widzę , że to samo chyba będzie co w GIII :P po 13 screenie ... :D czyżby nieskończona ilość miejsc w eq ? :D znów ciekawe gdzie ten bohater to wszystko pomieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem fanem Gothica to jak patrze na te screeny to tak jak bym widział gothica 3 aletylko cos jak w stylu Nocy Kruka jak by zwykle uzupelnienie serii ale to tylko wrazenia ze screenow wszystkiego sie dowiem jak kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screeny wyglądają bardzo...Gothicowo. :P Fajne są zwłaszcza elementy interface`u.Co do inventory to nie zdziwiłbym się gdyby znowu było nieskończony.Dla mnie to dobrze bo lubię zbieractwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś kto nadzorował i robił modele postaci brak chyba krytycyzmu, panienka na screenie 6/16 wygląda gorzej niż źle, a szkoda bo miałem nadzieje że ludzie w PB się uczą i idą do przodu, teraz widzę że część z nich stanęła w miejscu kilka lat temu przykre :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@slizgi - Póki co ludzie z PB nauczyli się (z tego co wyczytałem), optymalizować silink, może w następnej produkcji nauczą się robić dobre modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie screen przedstawiony w artykule - facet w brudnych podartych szmatach i raczej ekskluzywnie wygladajaca kurtyzana zwracajaca sie "wygladasz na goscia z rozepchanym portfelem" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen mógłby wyglądać kwadratowo jak pierwszy i drugi Gothic - pod warunkiem, że grywalność byłaby równie wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problemem nie jest ilość polygonów, modele mogą być bardzo LowPoly, byle na miłość boską miały zachowane jakieś realistyczne proporcje, może oni na oczy kobiety nie widzieli :| , w G3 też była kaszana, Robar miał mały łep i nienaturalnie długą szyję, palce i dłonie wyglądają jak parówki, design postaci woła o pomstę do nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować