Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Brutal Legend!

13 postów w tym temacie

gram.pl

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od premiery Brutal Legend - specyficznej gry akcji autorstwa Tima Schafera, którą od dzisiaj możecie zamawiać w przedsprzedaży w sklepie gram.pl w wersjach na X360 i PS3 - ponad 30 zł taniej od ceny sugerowanej!

Przeczytaj cały tekst "Rusza pre-order Brutal Legend!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dla mnie absolutny must have, ale nie za taką cenę... Poczekam, aż zejdzie do 150 zł.
SharaqusAlbo obaj mamy coś z oczami, albo tam na prawdę jest art z WET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też go widzę, chyba się ktoś wrzucił zły art.
A poza tym BL to jedna z tych gier, na które czekam najbardziej. Zastanawiam się czy nie złożyć zamówienia.
Powody do kupna:
1. To gra Tima Schafera - twórca m.in. Psychonauts oraz współtwórca serii Monkey Island.
2. Humor - wynika z poprzedniego powodu.
3. Obsada - Jack Black(świetna rola w Kung Fu Panda), Rob Halford(Judas Priest), Lemmy Kilmister(Motorhead),
Ozzy Osbourne i spółka na pewno dadzą czadu!
4. Soundtrack - co tu gadać, odsyłam do http://www.gram.pl/news_8gnqGu,2_Pelny_soundtrack_z_Brutal_Legend.html (szkoda tylko, że nie ma "Ace of Spades" wśród piosenek grupy Motorhead)
5. Gameplay - lubię slashery oraz sandboxy, a BL to ich połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jest jeden poważny jak dla mnie minus - nie ma wersji PC. Pozostaje czekać na ogłoszenie takowej, co jest dość możliwe, albo kupić konsolę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 16:10, Fitz napisał:

No cóż, jest jeden poważny jak dla mnie minus - nie ma wersji PC. Pozostaje czekać na
ogłoszenie takowej, co jest dość możliwe, albo kupić konsolę :P


Dla mnie to żaden problem, i tak zamierzam już niedługo kupić sobie Playstation 3(nawet gdyby wyszła na PC, mam słabego peceta, a jego ulepszenie wyjdzie drożej niż kupno konsoli i telewizora HD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 16:21, Elrey013_PL napisał:

Dla mnie to żaden problem, i tak zamierzam już niedługo kupić sobie Playstation 3(nawet
gdyby wyszła na PC, mam słabego peceta, a jego ulepszenie wyjdzie drożej niż kupno konsoli
i telewizora HD).

Ulepszenie PC droższe niż 2500 zł? To ciekawe, że cały nowy sprzęt kupi się za 1600 zł... No, ale nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 16:29, hallas napisał:

Ulepszenie PC droższe niż 2500 zł? To ciekawe, że cały nowy sprzęt kupi się za 1600 zł...
No, ale nie wnikam.


Uważaj bo zaraz się zlecą "spece" i specjaliści od sprzętu komputerowego. I będzie niezła zadyma.
Ja na razie poczekam na obniżkę ale kto wie, BL wydaje się dobrym pomysłem na prezent świąteczny, a fanem slasherów też jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować