Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Champions Online w "złocie"

17 postów w tym temacie

Abonament w miarę niski i dodatkowo genialna możliwość wykupienia dożywotniego! Szkoda że w World Of Warcraft nie ma czegoś takiego (chyba). Fajna gra w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak się ludzie o to zabijają...po pierwsze: wymagania zabójcze jak na MMO; po drugie: abonament; po trzecie: po co to kupować, jak na rynku jest WoW? :P Po wymaganiach widać, że ta gra nie ma świetlanej przyszłości, tak samo jak Age of Conan. Nie można robić gry MMO z takimi wymaganiami, za którą się chce, żeby ludzie płacili ciężką kasę...to tak jakby samemu sobie grób wykopać. W USA większość ludzi gra na konsolach, a PC, które mają w domu są raczej biurowe, niż do gry - WoW na nich działa, bo ma niskie wymagania, dlatego ludzie go kupują, natomiast takiej gry nie kupią, bo nie będą specjalnie kompa do jednej gry kupować, bo do gier mają X360. Jeśli wyjdzie na X360, to i tak nikt tego nie kupi, bo już za sam XBOX Live trzeba bulić, a co dopiero jeszcze abonament. A jeśli już trzeba płacić ten abonament, to czemu nie płacić go za WoWa?

A co do dożywotniego abonamentu...ta gra musiałaby pobić WoWa, żeby ktoś na to poszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A jeśli już trzeba płacić ten abonament, to czemu nie płacić go za WoWa?

Bo WoW jest tragiczny.

Warto byłoby wspomnieć, że Dungeons & Dragons Online : Eberron Unlimited też właśnie wkroczyło w "złoto". I data wydania też bliska - przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 20:13, mcnitrox napisał:

Już widzę jak się ludzie o to zabijają...po pierwsze: wymagania zabójcze jak na MMO;
po drugie: abonament; po trzecie: po co to kupować, jak na rynku jest WoW? :P Po wymaganiach
widać, że ta gra nie ma świetlanej przyszłości, tak samo jak Age of Conan. Nie można
robić gry MMO z takimi wymaganiami, za którą się chce, żeby ludzie płacili ciężką kasę...to
tak jakby samemu sobie grób wykopać. W USA większość ludzi gra na konsolach, a PC, które
mają w domu są raczej biurowe, niż do gry - WoW na nich działa, bo ma niskie wymagania,
dlatego ludzie go kupują, natomiast takiej gry nie kupią, bo nie będą specjalnie kompa
do jednej gry kupować, bo do gier mają X360. Jeśli wyjdzie na X360, to i tak nikt tego
nie kupi, bo już za sam XBOX Live trzeba bulić, a co dopiero jeszcze abonament. A jeśli
już trzeba płacić ten abonament, to czemu nie płacić go za WoWa?


kolejny analityk na poziomie gimnazjum -.- .

Wymagania sa duzo ponizej obecnej sredniej - na starszych konfiguracjach (3-4 lata) spokojnie pojdzie.

kupuja wowa bo ma male wymagania ? nie zmyslaj - jakby to bylo glowne kryterium to by ultima miala miliard uzytkownikow ;) nie mowiac o starszych grach ;]

oplata za xlive to gdziesz GODZINA pracy w USA - nieodczuwalny wydatek dla tamtejszej ludnosci, dla nas w sumie tez nie odczuwalny jesli sie pracuje - pare paczek fajek i jest miesiac zabawy

bo nie kazdy lubi grindfesta jakim jest wow (lubilem to), nie kazdy lubi klimat i lore warcrafta - rozumiesz? dlatego ludzie wola placic za inne gry...

Dnia 15.08.2009 o 20:13, mcnitrox napisał:

A co do dożywotniego abonamentu...ta gra musiałaby pobić WoWa, żeby ktoś na to poszedł
:P


w LotR Online dozywotni abonament cieszyl sie duza popularnoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 00:33, Nagaroth napisał:

Tak? W takim razie ja chce zrobić tragiczną grę w którą będzie grało 11 milionów ludzi.


Oczywiście w moim mniemaniu jest tragiczny. Coś w sobie ma, skoro tyle osób w niego gra - ale mnie osobiście SUPER GRINDAN 90000 GODZIN GRINDU odstrasza. Bardzo. I jestem pewien że wiele osób uważa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 00:43, Adamido napisał:

> Tak? W takim razie ja chce zrobić tragiczną grę w którą będzie grało 11 milionów
ludzi.

Oczywiście w moim mniemaniu jest tragiczny. Coś w sobie ma, skoro tyle osób w niego gra
- ale mnie osobiście SUPER GRINDAN 90000 GODZIN GRINDU odstrasza. Bardzo. I jestem pewien
że wiele osób uważa tak samo.


Coś w tym jest, w końcu reszta czyli 6 miliardów 757 mln ludzi nie gra w WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat Nagartoh''a
"Tak? W takim razie ja chce zrobić tragiczną grę w którą będzie grało 11 milionów ludzi."

To że w WoW''a gra 11 milionów ludzi nie znaczy że jest on dobrą grą.

-POINTA-
"Zacznij jeść gówno,miliony much nie mogą się mylić"


Zdanie którego używa często mój kolega z klanu, idealnie pasuję jako pointa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pójdzie mi, a szkoda :/


Tak w ogóle to ciekawy pomysł z dożywotnim dostępem, szkoda że dla nas to astronomiczna kwota za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 03:16, Gun_Sucker napisał:

Cytat Nagartoh''a
"Tak? W takim razie ja chce zrobić tragiczną grę w którą będzie grało 11 milionów ludzi."
To że w WoW''a gra 11 milionów ludzi nie znaczy że jest on dobrą grą.
-POINTA-
"Zacznij jeść gówno,miliony much nie mogą się mylić"

Kiedy ostatnio sprawdzałem nie byłem muchą i nie widzę powodu dla którego miałbym brać z nich przykład. Natomiast wziąłem przykład z 10 milionów ludzi grających w WoWa i jestem bardzo zadowolony bo gra jest przednia. Comprehende?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dożywotni abonament, kuszące, ale poczekam, może będzie jakiś trial, w ciemno nie będę wydawał 190 baksów .

Namaru, są gusta i guściki, dla mnie WoW ssie, nie lubię budżetówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie gram w bete i musze przyznać że gra jest świetna, lepsza od wow, war i aoc. Bardzo mnie to zaskoczyło... teraz pytanie jak z zakupem tego w Polsce a zwłaszcza opłacanie abonamentu, eh gdyby sie tym ktoś tak zają jak AoC. W kazdym razie i tak kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 04:03, Paveu77 napisał:

własnie gram w bete i musze przyznać że gra jest świetna, lepsza od wow, war i aoc. Bardzo
mnie to zaskoczyło... teraz pytanie jak z zakupem tego w Polsce a zwłaszcza opłacanie
abonamentu, eh gdyby sie tym ktoś tak zają jak AoC. W kazdym razie i tak kupuje.


Skąd można wytrzasnąć betakey?
A co do wydania gry w polsce, to szczerze w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować