Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Yu-Gi-Oh!, Władca Pierścieni i inne karcianki czyli TCG

59 postów w tym temacie

Ja gram w Star Wars TCG, Magic The Gathering TCG i Duel Masters. Najwięcej kart mam z duel masters(około 130). Star Wars są najciekawsze(sentyment do SW) ale mało przystępne w Polsce(nie ma wcale talii tematycznych tylko startery i booster packi). Magic the gathering to dla mnie taka "zabawka" gram rzadko ale przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 07:39, Fifak napisał:

Gram w Yu-Gi-Oh.Jestto super karcianak.24 czerwca jest turniej w Wawie.

W tym samym czasie są Mistrzostwa Polski w YGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na necie karciankę WarCry. Ale na który sklep bym nie paczył to albo brak towaru albo wyprzedane.Czemu tę grę tak trudno dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne musi byc dosć popularna albo po prostu sklepy brały po trochu na próbe. Ale nie martw sie poszukaj jej może na Rebel.pl lub Bard.pl a jesli nie tam to na www.gry.e-kramik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś grałem w Magice, ale przestałem. Grałem też w Yu-Gi-oh i to była by następna gra w jaką bym zaczął grać. A jakie gry karciane są tanie? Chciałbym mieć jakąś inna rozrywkę niż internet, a ostatnio myślałem aby znów zacząć grać w jakąś grę karcianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:11, Dominik000 napisał:

Ja kiedyś grałem w Magice, ale przestałem. Grałem też w Yu-Gi-oh i to była by następna
gra w jaką bym zaczął grać. A jakie gry karciane są tanie? Chciałbym mieć jakąś inna
rozrywkę niż internet, a ostatnio myślałem aby znów zacząć grać w jakąś grę karcianą.



Zależy... To zależy co lubisz... Ja polecam Yu-Gi-Oh lub DuelMaster nie są drogie... Jeden deck to koszt ok. 35zł [Yu-Gi-Oh]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:21, arti95 napisał:

> Ja kiedyś grałem w Magice, ale przestałem. Grałem też w Yu-Gi-oh i to była by następna

> gra w jaką bym zaczął grać. A jakie gry karciane są tanie? Chciałbym mieć jakąś
inna
> rozrywkę niż internet, a ostatnio myślałem aby znów zacząć grać w jakąś grę karcianą.



Zależy... To zależy co lubisz... Ja polecam Yu-Gi-Oh lub DuelMaster nie są drogie...
Jeden deck to koszt ok. 35zł [Yu-Gi-Oh]

E to jednak zrezygnuję. Myślałem coś około 25zł. Drogie są jednak gry karciane ISA. Może w przyszłości znowu zacznę grać w Magice. A mam kilka dobrych kart. Czarnych. Ale ogólnie to nie mam czarnej talii. Mam zieloną i czerwoną. Ale czarną to od dawna chciałem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że masz zamiar znowu zacząć grać w Magica ja też trochę gram i do tego czarną talią. A co do cen kart wszystko zależy od sklepu w którym kupujesz ceny wahają się od 30zł do 70zł starter a boostery od 10 zł do 20zł.
osobiście polecił bym ci granie w YU-GI-OH!(9 kart na booster) lub WoW TCG(19 kart na booster).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 13:56, Lord Illidan napisał:

Fajnie że masz zamiar znowu zacząć grać w Magica ja też trochę gram i do tego czarną
talią. A co do cen kart wszystko zależy od sklepu w którym kupujesz ceny wahają się od
30zł do 70zł starter a boostery od 10 zł do 20zł.
osobiście polecił bym ci granie w YU-GI-OH!(9 kart na booster) lub WoW TCG(19 kart na
booster).

W magicach denerwuje mine to, że wygrana nie zależy od myślenia tylko od dobrych kart, a aby takie zdobyć trzeba kupować dużo bosterów. A na to są potrzebne pieniądze. Czyli ja już nie mogę wygrać na jakiś turnirjach, tam dostają sie tylko bogaci gracze. Karty powinny być zak zaprojektowane aby kazdy gracz miał szansę wygrania głównej nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z takich karcianek to gram w Duel Masters i mam 196 kart. Najczęściej używam kart światła :) A moja najlepsza karta ma tylko 12 500 siły Alcadieas i Ultracide Worm 11 000 siły. W mojej najlepszej talli połowa(20) kart to karty cywilizacji światła. W niej mam też 10 natury 3 wody i 7 ciemności ;) Najlepsza talia jaką dałem radę ułożyć ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Yu-Gi-Oh i w swojej tali mam jedną z najsilniejszych ;) A czy ktoś wie jaka to jest karcianka do której potrzeba takich jakby kostek i kart? Grają w nią czestą w Krakowie w Galeri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje żeby grać na turniejach trzeba wyłożyć kupę kasy na karty, osobiście się z tobą zgadzam zę turnieje są dla tych co na to stać( dlatego ja nie gram na turniejach) ale zbierać i grać towarzysko może każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować