Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - zapowiedź

13 postów w tym temacie

gram.pl

São Paulo to podobno miasto z największą liczbą prywatnych lotnisk ulokowanych na dachach wieżowców. Tam z dzielnicami bogaczy, przepychu i wielkich penthouse’ów sąsiadują rozpadające się fawele biedoty. I właśnie tam zawita Max Payne w trzeciej części kultowej gry.

Przeczytaj cały tekst "Max Payne 3 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie napisane, ale samo napakowanie nowego Maxa ficzerami nie da tego, co dawały poprzednie części. Mam nadzieję, że mój pesymizm się nie sprawdzi, bo i po co psuć dobrą markę robiąc z niej szczelaninę dla dzieci NFSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dobrze, że zmienili miasto i Maxa przynajmniej nie bedzie narzekania na to, że ciągną w nieskończoność historię z poprzednich części. Film był do dupy? Jak dla kogo bo dla mnie była bardzo dobry, zwłaszcza gdy ogląda się go w kinie. A co do zmiany wyglądu- trudno żeby w 40stopniowym upale popierdzielać w skórzanym płaszczu i garniaku ;o A piwsko robi swoje brzuszek urósł xD Kupuję to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesująco się zapowiada. Ponieważ zakończył się pewien etap życia dla Maxa i zaczął "układać" sobie nowe życie. Jestem na tak takim ciekawym zmianom tylko pozostaje mieć nadzieje że nie spierniczą tego jakimś głupi patentem albo cienką fabuła :) Tyle od mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat pewnie powie papa. A to nie jest Max Payne 3 tylko jakiś nowotwór Rockstara. Zobaczymy, czy ta gra będzie godna tytułu "Max Payne 3"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dało by się jeszcze jakoś to Sao Paulo gdyby je pokazali w nocy, a nie w środku dnia i to jeszcze w tak cukierkowo kolorowej grafice! Ale trzeba być dobrej myśli i nie oceniać po obrazkach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować