Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GamesCom: PS3 Slim oficjalnie!

101 postów w tym temacie

Fakt, Slim wygląda koszmarnie, jeżeli kiedykolwiek kupię PS3, to na pewno nie to ''coś''. Sony zrekompensował się natomiast obniżką cen PS3, w końcu konsola ta może poważnie powalczyć z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem konsola Sony wygrywała z Xboksem w sprawie wyglądu. Ta jakoś nie przypadła mi do gustu. Musiałbym ją zobaczyć na żywo, może tylko na zdjęciach tak fatalnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena w Polsce to fail, ale z USA sprowadzimy za 900 zł+ plus koszta wysyłki. Uczciwa cena.
Wygląd Slimki jest brzydki krótko mówiąc. Za nic nie oddam mojej grubszej wersji, która postawiona pionowo, prezentuje się naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest brzydsze niż PSP Go!
Sony powinno wyrzucić projektanta.
Gdyby w Polsce sprzedawano konsolę po cenie amerykańskiej (ok. 900zł) na pewno znaleźliby się nabywcy (może nawet ja gdybym nie miał co z kasą robić). No ale w Polsce burżuje chodzą, więc można kasę wycisnąć. Ale gdybym miał kupić to na pewno grubasa, bo to nawet mniejsze nie jest, tylko chudsze (przynajmniej tak wygląda). No i milion razy brzydsze.

@up
Gry też będziesz sprowadzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 20:28, Cirno napisał:

PS3 nie ma regionalnej blokady :)

Sorki za wprowadzanie w błąd, założyłem że ma, a nie wiedziałem :D
Ale z filmami już jest mały problem, bo PS3 to mimo wszystko najtańszy odtwarzacz Blu-Ray :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, żę PS3 Slim to porażka.... Wygląd nowej konsoli jest conajmniej straszny, klasyczna trójeczka jest o wiele ładniejsza, poza tym kto chciałby mieć w pokoju teczkę do której wkłada się płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 20:21, ibisz napisał:

(...)Ale gdybym miał kupić to na pewno grubasa, bo to nawet
mniejsze nie jest, tylko chudsze (przynajmniej tak wygląda). No i milion razy brzydsze.

Oceniasz to po zdjęciu? Ja bym porównywał to po ujrzeniu w rzeczywistości. Ale ty posiadasz jakeś nadprzyrodzone moce, i wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieści z Polygamii:

( http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6939960,Sony_na_Gamescom__PS3_Slim_i_lokalne_ciekawostki.html#article_comments)

"Aktualizacja:
No i Piotr dowiedział się, że w Polsce ceny wszystkich modeli PS3 (wliczając w to PS3 Slim) to w zależności od zestawu 1399zł oraz 1599zł. Karty PSN będą u nas mieć prawdopodobnie nominały 100zł i 200zł. "Gruby" model konsoli nie jest już produkowany. Po zejściu obecnych zapasów na półkach będziemy widzieli już tylko chudzielca"

Czy to aby dobre posunięcie, Sony? Oby tylko ''klasyczne'' wersje nie zeszły się zbyt szybko, nie chcę być skazany na Slim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 20:35, Mike_Wraith napisał:

Oceniasz to po zdjęciu? Ja bym porównywał to po ujrzeniu w rzeczywistości. Ale ty posiadasz
jakeś nadprzyrodzone moce, i wiesz lepiej.

Ale o so chozi? Co ja Ci zrobiłem? Uraziłem fanboya, czy co? Myślałem, że nawias "(przynajmniej tak to wygląda)" sugeruje, że nie wiem jak jest naprawdę i mogę się mylić. Wiem tylko, że jest to brzydkie i tyle.
Dopisek: Porównując zdjęcie z padem slimki i grubasa, nowa wersja może być trochę niższa (stojąc pionowo), ale na pewno nie krótsza. Następnym razem popatrz na zdjęcia i uspokój rozczochraną.
EDIT: Jak widzisz jest chudsza, ale wcale nie mniejsza.
Sorki jeśli Cię uraziłem, ale denerwują mnie takie napady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować