Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 12:37, iro1979 napisał:

Dofus - brzmi jak imię psa jednak jest to najfajniejsza gra w jaka grałem - oczywiście jeśli
mowa o mmorpg. Gra jest darmowa. Klimat taki mangowy ;). Gra w czasie rzeczywistym - walka
na tury. Miód.



Jakie tagra ma wymagania sprzętowe?? Bo czuje że raczej na procku 800mhz Rivie TNT 2 i 128 ramu nie pójdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 06.05.2007 o 16:51, Matizk12 napisał:

Jakie tagra ma wymagania sprzętowe?? Bo czuje że raczej na procku 800mhz Rivie TNT 2 i 128
ramu nie pójdzie??

Szukałem na necie i nie ma informacji o wymaganiach. Gra jest robiona we flashu więc napewno będzie miała mniejsze wymagania od tych gier co teraz się robi. Pobierz i sprawdź - instalka zajmuje ponad 100 MB (około120 chyba).
Pomyśl nad nowym kompem. Niekoniecznie za 3000zł. Dużą różnicę odczujesz jak będziesz miał AMD3000+ (lub coś koło tego), 1GB ramu i grafikę NVidii nawet 7300, płyta gł jakaś ;). Dużo nie wyjdzie, około 500-600 zł najlepiej używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:47, tykus napisał:

A grał ktoś może w Corum? Bo właśnie znalazłem przez przypadek tą grę.

Też zauważyłeś tą reklamę na VG Cats?? <lol> właśnie chciałem się o nią zapytać... =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:54, Lucas016 napisał:

Też zauważyłeś tą reklamę na VG Cats?? <lol> właśnie chciałem się o nią zapytać... =D


Dokładnie :D Trailer można looknąc, ale wiele to nie daje, chyba samemu będzie trzeba sprobować ;) http://youtube.com/watch?v=Trdpes4FDK0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:47, tykus napisał:

A grał ktoś może w Corum? Bo właśnie znalazłem przez przypadek tą grę i zastanawiam się, czy
warto ;) http://corum.gpotato.com/ads/

Nie warto, saper bardziej wciąga, pozatym jakieś taka ta gra ma wewnętrzne fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaka jest B. dobra Gra MMORPG? Chciałbym żeby była taka jak Oblivion albo Gothic że nie trzeba klikć tylko mieć na to wpływ... Ale jak nie ma to kliknij walcz :D Prosze o szybką odpowiedź z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne gry ( tak mówią i piszą ( a sam narazie nie grałem ). Nawet duż ich na rynku. Czytałem w CDA że NCSoft robi kolejne 4 gierki ( Guild Wars 2, GW Eye of the north, aion i chyba tabula rasa ). Chyba kupie GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:19, lawenda napisał:

Ja polecam stronę www.mmorpg.org.pl Tam spis tego typu gier jest. czasami z recenzjami>

Silver xD.... Dobra ale czy jest jakaś gra bez kliknij Walcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie najlepszy jest WoW i WoW: Burning Crusade. Jak nie chcesz płacić abonamentu to będzie GW, GW Factions i GW Nightfall. A jak chcesz freeware i bez opłat to możesz wybrać... Tibie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:22, lukasz11111 napisał:

Narazie najlepszy jest WoW i WoW: Burning Crusade. Jak nie chcesz płacić abonamentu to będzie
GW, GW Factions i GW Nightfall. A jak chcesz freeware i bez opłat to możesz wybrać... Tibie.
;)

Tibia to jak już wszyscy pisali gra dla wybranych ;D a ztakich MMORPG za free to polecam Rappelz, bardzo dobra grafika, wciąga, ale dużo instalka zajmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:06, lukasz11111 napisał:

A dlaczego dla wybranych. Acha czy rappelz to darmówka? Fajnie wygląda.

Dla "wybranych" powinnienem napisać. Chodzi o to, że nie każdy preferuje jej styl i nie każdy kuma założenia gry ale to temat raczej na dłużej. Tak, Rappelz to darmówka, świetna gierka ale jeśli chcesz siedzieć w miastach czy miejscach przepełnionych ludźmi potrzebny będzie net ok. 2Mb ponieważ może przycinać. Co do połączenia, z auto-updatem czy serwerami nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to ona się zbytno nie podoba. I nie wiedziałem, że ta gra ma jakieś założenia. Narazie mam Blueconnecta i nie moge grać, ale lada dzień będe miał prawdziwego neta. W końcu se pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 16:43, iro1979 napisał:

O i jeszcze 1 znalazłem http://lastchaos.aeriagames.com/ podobno bardzo dobra. Pogram w nia
kiedyś jak dofus mi się znudzi. Puki co nie chcę grać w obie gry naraz :). Może ktoś będzie
zainteresowany. Grafika ładnie wygląda.

Hehee oficjalna stronka Last Chaos to www.lastchaos.com.my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować