Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Sorry za drugi post, ale zapomniałem o największej atrakcji xD
W grze można kontrolować 3 postacie jednocześnie (ponoć AI i PC i wrogów powala)
Kto grał w KotOR albo coś w tym stylu, ten wie o co chodzi. Z tym, że tutaj całą drużynę tworzą nasze postacie z konta, więc można robić niezłe kombinacje - np. dwoje/dwóch muszkieterów i szermierz.
Oczywiście solo-play również jest dostępne.
Screenshot :)

20070517145643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć udział w dyskusji na temat grafiki w grze Tibie. Jest ona kompletnie do %!#^ i byle która gra ze stronki http://www.maidmarian.com/ ma o wiele lepszą grafikę :). Według mnie Tibia to jeden z najgorszych i najnudniejszych MMORPGów na świecie - zero dźwięków i koszmarna grafika (patche BARDZO niewiele zmieniają - mój kolega po wydaniu jakiegoś patcha zachwycał sie ulepszoną ikonką liny xD)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaa, lina ma nową ikonę!? Muszę znowu ściągnąć ten szajs żeby zobaczyć xD
Tak, koledzy, grałem w ten crap całe 4 dni, żeby nie robić przykrości kumplowi-tibijczykowi. Jemu też przeszło :)
Teraz ściągam Granado Espada i się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,wiem ze to nie ten temat ale chciałem sie zapytac czy nie wiecie czy sa jakies gry karciane na kompa(nie poker itp.)online,najlepiej darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:32, Ecko09 napisał:

Ale to nie są gry MMO.

Mam pytanie co sądzicie o Final Fantasy XI (konsolowe MMO-jRPG)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają wszystkie części FF. Majstersztyx gatunku. Co prawda teraz nie mam Soniaka, ale kiedyś był w domku ahh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej wspomniał o Granado Espada, jako, że bawię się pre-beta tej gry od paru dni chętnie rozwinę jego wypowiedź. Rzecz jest naprawdę znakomita, nawet mimo lagu związanego z umiejscowieniem serwerów na Filipinach (a siedzę obecnie na 3-megowym łączu) i drobnych niedopracowań, których obecność jest oczywista ze względu na jeszcze testowy status produktu.

System Multi Character Combat z początku może konfundować i ciężko śledzić wszystko, co dzieje się na ekranie, co wprowadza niejaki zamęt w rozgrywkę - z czasem jednak można się przyzwyczaić i konfrontowanie mobów staje się bardzo przyjemne, szczególnie, że wygodnie rozwiązane zostały skróty klawiszowe służące do używania mocy i umiejętności każdej z naszych postaci.

Jednak to, co mnie najbardziej urzekło w Granado Espada to nastrój, klimat. Idea kolonializmu, architektura, postaci i odzienie nawiązujące do dekadenckiej szlachty - niesamowity powiew świeżości w porównaniu z tradycyjnym fantasy (prawie każde inne MMO) czy nudnawym/starawym technicznie (Neocron/Anarchy Online) sci-fi. Gra jest najzwyczajniej w świecie piękna!

Server: Pachelbel
Family: Silhol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:53, Bifur napisał:

Według mnie Tibia to jeden z najgorszych i najnudniejszych MMORPGów na świecie - zero dźwięków i koszmarna
grafika

No cóż, jeżeli w grze dbasz wyłącznie o grafikę i dźwięk to twoja sprawa, faktem jest jednak że to klimat, grywalność i mechanika gry są świetne w Tibii. Zdaje się że grałeś w Tibię bardzo krótko i nie poznałeś jej mocnych stron.

@ Qbli

Wow, CAŁE 4 dni? No proszę. Widzisz, 4 dni to trochę za mało aby wczuć się w grę i dać się porwać urokom gry. Zapewne nie wyszedłeś nawet z wyspy początkujących będącej swoistym tutorialem. W innych grach tak nie masz bo urzekają one grafiką, a z uwagi że grafika Tibii to słaba strona to skreśliłeś ją nie poznając jej. Jeżeli nie znasz gry to nie komentuj jej, taka moja rada. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:30, The Lurker napisał:

Jeżeli nie znasz gry to nie komentuj jej, taka moja rada.


Niestety nawet nie grając w nią znam ją doskonale - całe miasto w to gra i w szkole każde dziecko (od 3 klasy podstawówki) gada coś o bloczeniu palków knajtami z demon setami (ledwo udaje mi się to tłumaczyć na ludzki język).
Klasowy idiota całe krzesło ma oblamowane Nemtorami i Masakrowcami, na WF przy biegach wszyscy się drą utani gran hur albo "patrzcie, mam BoHy"... ja nie chcę tak żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:43, Qbli napisał:

oblamowane

Sorry za 2 posty, ale to jest oczywiście "obmalowane" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:43, Qbli napisał:

na WF przy biegach wszyscy się drą utani gran hur albo "patrzcie, mam BoHy"... ja nie chcę tak żyć :D


Lol, fajnie masz na W-F''ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w życiu w pare MMo... (tibia (tfu!), ragnarook, WoW, Mu, L2) dochodze do wniosku, że najlepsze jest chyba L2 właśnie... Żałuję, że nie grałem w GW (jak ktoś zna darmowe demko to zainteresowany:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj zacząłem grać w Granado Espada (miałem problemy z uruchomieniem, ale udało się to naprawić) i muszę powiedzieć, że... no, grałem dopiero parę godzin, ale nigdy nie widziałem tak ładnego MMORPG z tak wspaniałą mechaniką rozgrywki. 3-character system to po prostu poezja, nie ma to jak dwoje muszkieterów i scout z czarami na leczenie :) Już wbiłem 14 level (wiem, nie ma się czym chwalić :P)
Można też włączyć tryb strażniczy i postacie tną wszystko co podejdzie (użyłem tego przed tą przeklętą katedrą, bo musiałem iść po receptę - jak wróciłem miałem 50% expa więcej i 250 pocisków mniej) :)
Jest to jedna z dwóch gier MMO, w których nie musiałem słuchać własnych mp3 :)
Do oceny grafiki może się przydadzą moje screeny - zero obróbki, prosto z gry. Chociaż na żywo i tak jest jeszcze lepiej =)

PS. Rozbroił mnie ten sprzedawca ciuchów. Jest on, tak jakby... no, jego teksty są napisane różowym fontem ;)

20070531203126

20070531203133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 19 levele Muszkieterem i Scoutem, 18 drugim Muszkieterem (pierwsze postacie) i teraz 17 lvl Elementalistką.
Mówcie co chcecie, ale ta ostatnia jest ładna :P
Teraz tydzień przerwy (wyjazd do Holandii) i po wejściu na 20+ wyniosę się z tego Alt Quera Moreza, bo ile można fragować te biedne Zealoty?
PS. Jeszcze w żadnej grze (free MMO oczywiście) nie widziałem tak dopracowanych modeli postaci (nawet Silkroad pada na pysk).
A jak ładnie się kosi takim teamem :) Jakby co - familia Nadel, serwer Cervantes (PvP)

20070602224247

20070602224348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam też grę Hero Online.Świat gry jest w Chinach,Japonii(kultura wschodnia) , mamy do wyboru 4 postacie....świat gry jest duży(całego jeszcze nie zwiedziłem) ,można też używać wierzchowców :) Polecam tę grę wszystkim MMORPG-maniakom... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 10:43, Przemoo08 napisał:

Polecam też grę Hero Online.Świat gry jest w Chinach,Japonii(kultura wschodnia) , mamy do wyboru
4 postacie....świat gry jest duży(całego jeszcze nie zwiedziłem) ,można też używać wierzchowców
:) Polecam tę grę wszystkim MMORPG-maniakom... ;D

sorry za błędy ( niezbyt sensownie to napisałem)
P.S. I jeszcze sorry za double posta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować