Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 20:54, muniok napisał:

A grał ktoś w lineauage 2?? Jeśli tak to niech mi powie czy to jest fajna gra. Czy opłaca się
zaczynać grać w nią, i najważniejsze czy wciąga???


Zagraj w WoWa na oryginalnych serwerach to stwierdzisz,ze inne mmorpg niedorastaja mu do pięt :)
Ale lineage2 jest mmorpg lepszej klasy więc zagraj i sam oceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja powiem coś od siebie...

Z MMO grałem w WoW, GW i 2moons (aktualnie gram w 2M bo pre-paida nie mam :P )

Guild Wars z początku może przyciągać ale jak już wbijesz 20 lvl (co zajmuje jeden dzień) stwierdasz, że gra jest banalna i wogóle nieurozmaicona... Jest zaledwie kilkanaście pancerzy (dla każdej klasy ofc) i różnią sie tylko... wyglądem? Z brońmi jest podobnie.. (mają tylko różne bonusy)

Później przerzuciłem się na World of Warcraft. Gra jest "godlike" ;) Duże zróżnicowanie itemków, bossów itd. No i w przeciwieństwie do GW mamy tu jakiś poziom trudności ;]

2moons.. Miła, dość krwawa siekaninka ;) Bardzo efektownie wyglądające skille, nawet fajne pvp ;) Jest to darmowa gra, można ją pobrać z http://2moons.acclaim.com/ ;)

Rozpisałem się :P Nie twierdzę, że któraś z tych gierek jest "feee" albo "bleee" ;) W GW dalej pogrywam (ale głównie gram pvp, dla czystej przyjemności ;) ).. Poprostu WoW rządzi. Koniec. Kropka. Muszę sie przespać bo już bredzę xD

PS. Polecam też pograć w Warcraft 3 na BNecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol Metin 2 to dziadostwo. Cjhowa się przy Cabalu i Silkroadzie...:P akie moje zdanie. Archlord trochę długo się ściąga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z MMO miałem doświadczenie, tylko poprzez 14-dniową wersję GW:F, oraz wylewlowaniu palka do 13 poziomu w Tibii. :) W tej chwili ściągam MU Online. Podobna niezła giera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Cóż...gram dalej! :].Sa lepsi ode mnie (Budep) ale może póki co powiedzmy tak-rozwijam się.I gra się podoba.Polecam ci,naprawdę warto.A o mojej postaci pogadamy jak zaczniesz grać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sppko jutro ściągam bo nie chciało mi się narazie. Ale sie zarejestrowałem i miała przyjść wiadomośćna e-mail z linkiem aktywującym i nic wczoraj się zarejestrowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze szukam jakiejś gry MMORPG darmowej która naprawdę wciąga .. 2moons fajne ale denerwują duże pingi.. WoW (płatny) znudził mnie . Silkroad i Cabal Online tez -

są jakieś inne godne gry ? które mają ciekawe questy a nie tylko idź i zabijaj 100 potworków wróc po nagrodę i tak w kółko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja w 2Moons mam ping ok 700ms zazwyczaj ale lagów wogóle nie mam ;]

A jak jesteście w stanie wyłożyć 50zł na Warcraft 3 + TFT to polecam szczerze ;) Mapy jak np. DotA czy Naruto 3rd Shinobi Wars (to tylko przykłady, jest ich dużo więcej) są bardzo rozbudowane i potrafią wciągnąć na całe godziny ;) Mają custom postacie, skille, itemy itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:01, Ashakel napisał:

>/.../

Powiem może krótko:
Zapraszam do ArchLorda! :]


Archlord odpada coś ta rejestracja sie skopała .. ciagle rejestruje to mowi ze "chyba pan sie juz rejestrowal" ale podaje inne dane ! spróbuje jeszcze raz ale nie wiem co jest z tą rejestracją Codemasters

dziis testowalem Last Chaos - słabizna
WoW mnie nudzi ..

Podoba mi się klimat Silkroad ale quest sa tak nudne ze aż szkoda gadać.

myślę o graniu dalej w Perfect World .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:08, Azazell3 napisał:

kurcze szukam jakiejś gry MMORPG darmowej która naprawdę wciąga .. 2moons fajne ale denerwują
duże pingi.. WoW (płatny) znudził mnie . Silkroad i Cabal Online tez -

są jakieś inne godne gry ? które mają ciekawe questy a nie tylko idź i zabijaj 100 potworków
wróc po nagrodę i tak w kółko ?


Miałem już pisać ArchLord..ale jak mówisz że masz problemy to zachęcam do czekania :) Najlepiej jak poczekasz na Warhammer Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:41, Pablo09 napisał:

Już niedługo będe miał nowy komputer i egzemplarz Guild Wars !!!
Mógłby mi ktoś dać jakieś rady na początek gry....


Od tego jest wątek od Guild Wars. A samo GW to nie jest mmorpg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o grę ARCHLORD ..

1.Jestem Knight i chce władać dwoma broniami naraz.. co muszę robić aby osiągnąć ten cel ?
2. Czy od razu ładować punkty na skille czy poczekać na jakieś lepsze okazje na póżniej ?
3. Questy opłaca sie robic? bo widze ze mało EXP daja :(
4. Jak zarabiać złoto / zdobywać złoto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować